Строительство »

Смарт-квартири в розстрочку в Харкові

 1. Чи вигідно купувати смарт-квартиру в розстрочку?
 2. Смарт-квартира в кредит або в розстрочку - що краще?
 3. Smart-квартира в ЖК «Воробйови гори» - наш варіант кращий в Харкові!
 4. Квартира «Smart» в розстрочку - саме час для покупки!

У нас є СУПЕР-вигідну пропозицію для Вас! Якщо Ви плануєте незабаром обзавестися нерухомістю, пропонуємо Вам не відкладати з цим, а зробити довгоочікуване придбання якомога швидше! Тим більше, що саме зараз Ви можете купити SMART-квартиру в ЖК «Воробйови гори» в розстрочку від забудовника!

Тим більше, що саме зараз Ви можете купити SMART-квартиру в ЖК «Воробйови гори» в розстрочку від забудовника

Чи вигідно купувати смарт-квартиру в розстрочку?

Наша відповідь - ТАК! Тільки подумайте, замість того, щоб і далі оплачувати наймане житло, Ви будете платити вже за свою власну квартиру, куплену у нас в розстрочку! А в тому випадку, якщо Ви плануєте придбати нерухомість в ЖК «Воробйови гори» з метою заробітку - здачі в оренду, погашати суму розстрочки будете вже не Ви, а наймачі, які будуть приносити Вам щомісячний дохід в розмірі від 12-16% річних у валюті!

До того ж, наша розстрочка вигідна ще й тому, що:

 • У ній не беруть участь посередники;
 • Ви не сплачуєте жодних комісій;
 • В індивідуальному порядку Ви можете домовитися про зміну деяких умов розстрочки платежу.

Тому рекомендуємо не втрачати часу, а прямо зараз записатися на перегляд показових квартир і уточнити всі деталі у наших менеджерів відділу продажів!

Смарт-квартира в кредит або в розстрочку - що краще?

Безумовно, купити smart-квартиру на умовах розстрочки від забудовника набагато вигідніше, ніж придбати її, оформивши банківський кредит. Причин тому безліч:

 1. Останнім часом більшість банків оформляють виключно валютний кредит. А брати суму в доларах або євро - великий ризик. З компанією-забудовником «Воробйови гори» Ви можете розрахуватися в будь-якій валюті і оформити розстрочку з погашенням залишкової суми в гривні.
 2. Умови нашої розстрочки набагато краще, ніж кредитування в банку. Абсолютна більшість фінансових установ готові надати кредит зі ставкою в 22-24%. Розстрочка на покупку смарт-квартири в ЖК «Воробйови гори» від нашого забудовника набагато вигідніше, оскільки вона не передбачає таких переплат!
 3. При оформленні кредиту Вам доведеться сплачувати разові комісії, страхові збори, які в своїй сукупності складають досить чималу суму. Розстрочення не передбачає наявності подібних зборів, а значить, ці гроші Ви можете вкласти вже в облаштування Вашої нової квартирки!
 4. Щоб оформити банківський кредит, Вам доведеться витратити величезну кількість сил, нервів, а також часу. Потрібно буде зібрати великий пакет документів, включаючи довідки про доходи, отримати які іноді дуже складно. Та й не завжди по кредитах банки дають ствердну відповідь. В результаті, брешемо може бути витрачено марно. В даному випадку розстрочка від забудовника - це простіша в оформленні процедура.
 5. Банківський кредит - це необхідність погашати заборгованість протягом довгострокового періоду - 5-7, а іноді і 10 років. Розстрочка оформляється на термін до 12 місяців. Виплативши її, Ви можете «переключитися» на інші, не менш важливі придбання.

Виплативши її, Ви можете «переключитися» на інші, не менш важливі придбання

Smart-квартира в ЖК «Воробйови гори» - наш варіант кращий в Харкові!

Якщо вже й купувати компактну квартиру в новобудові, то цим новобудовою обов'язково повинен бути житловий комплекс «Воробйови гори»! Причин вчинити саме так, дуже багато:

 • Новий ЕКО-будинок. Житловий комплекс побудований з екологічно чистих, абсолютно безпечних для здоров'я матеріалів. Зовнішні стіни будинку виконані з цегли, внутрішні - з піноблоку. У перерахованих матеріалах немає ніяких хімічних добавок, які можуть нести небезпеку для мешканців! У наших смарт-квартирах Вашому здоров'ю нічого не загрожує!
 • Гарантія теплоти. ЖК «Воробйови гори» оснащений власною котельнею з котлами фірми BAXI. Опалення в квартирах включається на прохання мешканців, незалежно від пори року. А утеплений фасад, разом з металопластиковими вікнами в квартирах гарантують збереження комфортної температури усередині приміщень, а також захист від холоду в зимовий період. У наших квартирах Вам точно буде тепло!
 • Спокій і безпеку. Територія житлового кварталу «Воробйови гори» обгороджена і захищена від сторонніх. На вході встановлено пункт охорони, а також система контролю доступу VISIT. По периметру ведеться цілодобове відеоспостереження.
 • Приклад благоустрою в Харкові. Наші дворики - наша гордість. Прибудинкова територія спланована і упорядкована. Тут є і окремий паркінг для автомобілів, і майданчики для дітей, і паркова зона з лавочками для тих, хто любить гуляти на природі. Ми подбали про те, щоб Вам було комфортно не тільки в смарт-квартирах, а й на території ЖК «Воробйови гори».
 • Євроремонт в під'їздах. На сходових маршах і в коридорах виконано якісний ремонт. Для декору використані картини і статуї, панорамні дзеркала і живі квіти.

І це тільки початок! Ще більше унікальних особливостей житлового кварталу «Воробйови гори» відкриються Вам, коли Ви особисто прийдете сюди на перегляд показових квартир і заодно дізнаєтесь всі деталі розстрочки від забудовника!

Квартира «Smart» в розстрочку - саме час для покупки!

Не втрачайте часу, вже зараз скористайтеся нашою пропозицією купити затишну квартиру в ЖК «Воробйови гори». Поспішайте, поки є вільні варіанти! Всю інформацію, що цікавить Вас інформація Ви можете уточнити в нашому відділі продажів! Записуйтеся на перегляд квартир за телефонами: 096-016-17-17; 057-764-20-00.

Популярні запити:

гостинки зі своїм санвузлом , Гостинки біля метро , гостинки на Салтівці , квартири-студії в Харкові , дворівневі гостинки , малогабаритки .

Чи вигідно купувати смарт-квартиру в розстрочку?
Смарт-квартира в кредит або в розстрочку - що краще?
Чи вигідно купувати смарт-квартиру в розстрочку?
Смарт-квартира в кредит або в розстрочку - що краще?