Строительство »

Як купити авто без кредиту - під 6% річних?

Всім привіт

Всім привіт! Мене звати Олег. Як і всі нормальні мужики, я обожнюю автомобілі. Власна машина давно була моєю мрією. Я не мажор, кожна копійка дістається нелегкою працею, тому перед тим, як робити серйозні вкладення, аналізую всі можливі варіанти, зважую плюси і мінуси кожного. Я розглядав всі варіанти покупки машини: в кредит, на двох з родичем, навіть думав придбати старий автомобіль. Але, при детальному розгляді, всі вони мають більше мінусів, ніж плюсів.

Купуючи в кредит, я плачу без малого подвійну вартість автомобіля. На перший погляд, переплата здається незначною, тому що банки завжди обговорюють з клієнтами тільки відсотки. Але ж до відсотків потрібно додавати щомісячну або разову комісію і вартість страховки. Найчастіше клієнти втрачають це не врахували, а даремно. Якщо підбити всі виплати, то в результаті виходить, що загальна сума переплати при купівлі машини в кредит завжди складає більше 50%.

До того ж, умови кредиту просто кабальні: суму щомісячних платежів в меншу сторону змінити неможливо, штрафи за прострочення - космічні. Будь-який збій в графіку платежів призводить до катастрофічних наслідків. Виходить, якщо я захворію або мої доходи на якийсь період знизяться, то все - я ризикую втратити автомобіль і всі раніше сплачені гроші, навіть якщо виплатив 70% суми. Зваживши всі ризики і переплату, я вирішив, що покупка автомобіля в кредит мені особисто не підходить.

Другі два варіанти - автомобіль б / у і машина на двох - також відпали, як дуже заморочливі, невигідні і незручні.

В салоні «Укравто» мені запропонували купити автомобіль під 6% на рік за програмою «АвтоТак» . Зацікавило мене ця пропозиція не на жарт. Порився в інтернеті, почитав відгуки. Проаналізував позитивні та негативні коментарі, зайшов на сайт «АвтоТак», скачав договір. Виходить, що невдоволення висловлюють ті, хто розраховував отримати машину практично відразу після підписання договору, а виявляється, що потрібно чекати. Цікаво, що в договорі не сказано про те, що автомобіль клієнт отримує відразу ж.

Тут я згадав, що мій знайомий Міша рік тому купив собі новенький Chevrolet Aveo. Подзвонив я йому, запитав, що він знає про програму «АвтоТак»? Виявляється, що він саме за програмою «АвтоТак» його і купував. Миша запевнив мене в тому, що ніяких ризиків немає, програма абсолютно легальна, працює в Україні і за кордоном вже давно, і називається покупка в групах. Він сам за півтора року зміг виплатити вартість машини і вважає свою покупку дуже вигідною.

За його порадою я уклав договір з ТОВ «Авто Просто». Щоб заощадити на вартості послуг, я кожен місяць намагався виплачувати більше обов'язкової щомісячної суми. Миша сказав, що таким чином можна істотно заощадити. За його словами, швидше машину отримує не той, хто раніше записався в групу, а той, чиї щомісячні проплати більше. Мені це сподобалось. На четвертий місяць сума моїх виплат досягла 100 тисяч грн. Весь цей час і спостерігав за станом справ в своїй групі. Переконався, що знайомий мій мав рацію. Учасники, які уклали договір раніше мене, але платили менше, відсунулися в черзі, а я опинився попереду. Нехай не ображаються мої одногрупники по «АвтоТак», але я б вважав за систему несправедливою, якби було по-іншому. Якщо я виплачую більше їх, то і машину повинен отримати раніше.

І ось сьогодні я вже сиджу за кермом свого KIA Rio, 2/3 вартості мені ще платити, але оцініть вигоди:
- переплачую я всього 6% в рік, а був би кредит - це було б мінімум 20% річних, різниця істотна;
- навіть якщо мої доходи зменшаться, я зможу виплачувати поточний внесок, а це всього 4199 грн в місяць;
- чим раніше я виплачу всю суму, тим більше зможу заощадити на оплаті послуг компанії «Авто Просто».

Моя порада всім, хто мріє про новенькому автомобілі: якщо у вас немає повної суми для покупки машини, купуйте в групах за програмою «АвтоТак». І не слухайте скигліїв, які пишуть у відгуках про те, що це розлучення. Ніякого розлучення немає. Сьогодні «АвтоТак» - це єдина можливість купити автомобіль з виплатою вартості частинами під 6% на рік. Інших варіантів немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Подзвонив я йому, запитав, що він знає про програму «АвтоТак»?