Строительство »

Скупка та утилізація побутової техніки

 1. Як зробити заявку?
 2. Які вигоди отримує власник при вивезенні старої побутової техніки?
 3. Викуп і скупка побутової техніки в Москві
 4. Безкоштовний цілодобовий вивезення побутової техніки по Москві і Московській області

На сьогоднішній день жодна людина не обходиться без використання побутової техніки, якої, рано чи пізно властиво ламатися. Змінити на нову не проблема, зараз безліч акцій, розстрочок надає «Техносила», «Медіа Маркт», «М. відео »і ряд інших великих магазинів. Звичайно, можна звернутися в магазин, наприклад, «Ельдорадо», у якого є безкоштовна програма по утилізації приладів, але тут є свої мінуси - здаючи стару необхідно в короткі терміни придбати нову, причому знижка поширюється на вузьке коло товарів. Не кожен знає правила утилізації, які в 2016 році посилили. Щоб уникнути штрафних санкцій рекомендуємо здати в утиль в спеціалізований центр «Наутіль».

Як зробити заявку?

Все досить просто, залишити заявку можна 2 способами - зателефонувати нам, і менеджер обговорить з вами всі тонкощі або ж заповнити форму на сайті.

Які вигоди отримує власник при вивезенні старої побутової техніки?

Варто відзначити, що ломбарди з прийому техніки не пропонують жодних послуг з вивезення, утилізації. Всі ці питання вам доведеться вирішувати самостійно, а це не тільки відніме час, а й доведеться за гроші наймати вантажну машину. Виходить одні збитки, розглянемо які плюси, отримуєте ви, якщо звертаєтеся до пункту прийому бу побутової техніки «Наутіль»:

 • Матеріальна вигода.
 • Безкоштовний вивезення.
 • Оперативна робота
 • Індивідуальний підхід.

Ми утилізуємо абсолютно будь-які побутові прилади, починаючи з пральної машини, і закінчуючи холодильником. Вивеземо в день подачі заявки.

Вивеземо в день подачі заявки

Утилізація і скупка побутової техніки в Москві

Викуп і скупка побутової техніки в Москві

Більшість квартир «забиті» різними побутовими приладами, починаючи з дрібної - праски, і закінчуючи більш великої - холодильники, яким властиво ламатися і їм так само властиво не підлягати ремонту . Майже кожен житель Москви стикається з питанням: Куди подіти побутову техніку? А головне де можна продати побутову техніку дорого? Варіанти звичайно є - це може бути скупка, обмін, утилізація. Розглянемо докладніше:

 1. Можна здати в ломбард, але тоді доведеться вивозити самостійно, а це забирає час і гроші.
 2. Розмістити оголошення на Авито «продам на запчастини», але в цьому випадку не факт, що куплять відразу, оскільки подібних оголошень велика кількість.
 3. Провести обмін по оголошенню, але ніхто не гарантує вам, що натомість ви отримаєте «працює» агрегат.
 4. Здати в ремонт - не вигідно, оскільки, по-перше, це дорого, а по-друге, з таким же успіхом можуть зламатися і інші елементи.

Компанії, які займаються переробкою побутових відходів, не приймають бу техніку, так як вона просто не поміщається в автотранспортні сміттєвози. Вивіз на звалище заборонений і карається великими штрафами. Наше агентство займається скупкою старого, несправного обладнання, включаючи не кондицію. На відміну від конкурентів «Наутіль» платить гідну суму і надає свій транспортний засіб. Що значить побутова техніка в утиль? Куплені прилади йдуть на розбір, а їх утилізація проходить за загальноприйнятими правилами.

Куплені прилади йдуть на розбір, а їх утилізація проходить за загальноприйнятими правилами

Вивіз і прийом побутової техніки в Москві

Безкоштовний цілодобовий вивезення побутової техніки по Москві і Московській області

Недостатньо просто взяти і вивезти, наприклад, той же поламаний холодильник на смітник, оскільки неправильна утилізація призводить до штрафу у великому розмірі. А куди подіти побутову техніку? Де можна здати побутову техніку? Кому вона потрібна? З такими питаннями і багатьма іншими стикається кожен, у кого вона є. Найпоширеніший спосіб - продаж через оголошення, не швидкий варіант. Можна віддати задарма або зробити обмін, але це рівнозначно тому, що «купити кота в мішку».

Майже всі побутові прилади відносяться до 5 категорії «великої», а це означає, що утилізація передбачає дотримання ряду строгих правил. Для цього є «Наутіль», з великим досвідом роботи і командою професіоналів. Утилізація, скупка і вивіз - це наша щоденна робота. Позбавте себе від непотрібних проблем, ми приїдемо і вивеземо старе обладнання, натомість ви отримаєте грошову винагороду.

Компанія «Наутіль» безкоштовно зробить вивезення вашої зламаною, непотрібної техніки в найкоротші терміни. Наші фахівці будуть раді відповісти на будь-які питання. Просто зателефонуйте нам і вкажіть зручний для вас час, все інше зробимо за вас ми.

Просто зателефонуйте нам і вкажіть зручний для вас час, все інше зробимо за вас ми

Продати та здати побутову техніку в Москві

Як зробити заявку?
Які вигоди отримує власник при вивезенні старої побутової техніки?
Як зробити заявку?
Які вигоди отримує власник при вивезенні старої побутової техніки?
Майже кожен житель Москви стикається з питанням: Куди подіти побутову техніку?
А головне де можна продати побутову техніку дорого?
Що значить побутова техніка в утиль?
А куди подіти побутову техніку?
Де можна здати побутову техніку?
Кому вона потрібна?