Строительство »

Як вивезти дитину за кордон - в Україні змінили правила

  1. Орфографічна помилка в тексті:

4 липня 2018, 15:53 ​​Переглядів: 4 липня 2018, 15:53 ​​Переглядів:   Фото: Pixabay

Фото: Pixabay.

Кабінет міністрів України вніс зміни в правила перетину кордону. Нові норми стосуються неповнолітніх громадян. Правила вивозу дітей за кордон посилилися з 2016 року .

Так, Кабмін дозволив членам екіпажу повітряного судна супроводжувати неповнолітніх дітей.

"Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється лише за згодою обох батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, опікунів (піклувальників) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18 -річного віку, в тому числі в супроводі членів екіпажу повітряного судна, на якому вони направляються ", - постановив Кабмін.

Також виїзд з України осіб до 16 років, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій.

Таким документом може бути свідоцтво про народження дитини, видане компетентним органом іноземної держави, яке не містить інформації про батька дитини, легалізованого або засвідченого апостилем, а також без будь-якого додаткового засвідчення у випадках, передбачених міжнародним договором України.

Раніше юристи пояснили, як вивезти дитину за кордон, якщо з кожним з батьків немає зв'язку .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні змінили правила виїзду дітей за кордон". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ