Строительство »

Чи є пільга на "комуналку" у пенсіонера за вислугою років

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

4 квітня 2012, 15:33 Переглядів: 4 квітня 2012, 15:33 Переглядів:   Які пільги є у міліцонера після виходу на пенсію

Які пільги є у міліцонера після виходу на пенсію.

"Добрий день," Юрлікбез "! Звертаюся до вас з такою ситуацією. При виході на пенсію за віком пенсіонер МВС має пільги на комунальні послуги (Пільгова оплата газу і електроенергії). А я пішов на пенсію за вислугою років - не дотягнув до вікової пенсії десять місяців. Втратив я право на пільги або можна якось це вирішити? "- Сергій Іванович.

Консультує Олексій Степаненко, юрист юркомпанії LCF Law Group

"Право співробітників міліції і членів їх сімей на пільги - зокрема, по оплаті жилої площі, комунальних послуг, а також палива - закріплено в ст. 22 Закону України" Про міліцію ". Згідно з ч. 7 зазначеної статті, працівниками міліції, звільненими зі служби за віком, хворобою або вислугою років, зберігається право на пільги за цим Законом за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу в порядку, визначеному Кабінетом м нету Міністрів України.

[Tourism1]

Таким чином, ч. 7 ст. 22 Закону України "Про міліцію" передбачає право на пільгу зі сплати комунальних платежів в т. Ч. І для пенсіонерів органів МВС, звільнених зі служби за вислугою років. Однак на сьогоднішній день така пільга може бути надана за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї такого пенсіонера за попередні 6 місяців не перевищує 1500 грн на кожного члена сім'ї ".

Питання надсилайте на адресу: [email protected]

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Чи є пільга на" комуналку "у пенсіонера за вислугою років". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Єфименко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Втратив я право на пільги або можна якось це вирішити?