Строительство »

В Україні збираються підвищити виплати на дітей

  1. поділіться

Народні депутати задумалися про те, щоб захистити допомоги на дітей від інфляції

Народні депутати задумалися про те, щоб захистити допомоги на дітей від інфляції. У Раді зареєстрований проект постанови про прийняття за основу законопроекту №5709 .

Автори документа - Тетяна Бахтєєва, Ігор Шурма (обидва - «Опозиційний блок»), Олександр Біловол ( «Відродження») та інші - пропонують змінити формулу нарахування виплат при народженні дитини. Зараз батьки отримують фіксовану суму - 41 тис. 280 грн. Але одноразова виплата становить лише 10 тис. 320 грн, решта виплачується рівними частинами протягом трьох років, повідомляє UBR .

Депутати пропонують прив'язати суму до прожиткового мінімуму для дитини до 6 років (з 1 травня цього року - 1426 грн).

Законопроект передбачає, що батькам виплачуватимуть 52 мінімуму (74,2 тис. Грн) за першу дитину, 70 мінімумів (99,8 тис. Грн) - за другого, 120 (171,1 тис. Грн) - за третю.

Виплати, як і раніше, будуть проводитися поетапно: при народженні дитини - 15-40 мінімумів, а решта суми, як і зараз, - протягом трьох років.

Слід зазначити, що в парламенті також зареєстрований альтернативний законопроект №5709-1 . Його автор - депутат від БПП Руслан Сольвар - пропонує прив'язати «дитячі» ні до прожиткового мінімуму, а до мінімальної зарплати (3,2 тис. Грн). У цьому випадку пропонується виплачувати відразу 5 мінімалок (16 тис.), А потім щомісяця ще по 3,2 тис. Грн протягом трьох років. Всього, таким чином, виходить 131,2 тис. Грн, що втричі більше, ніж зараз, і майже вдвічі, ніж пропонується в базовому законопроекті.

Раніше «2000» повідомили , Що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з представниками регіональних засобів масової інформації заявив, що до кінця 2017 р середня зарплата перевищить 7000 грн, а в наступному році зросте і мінімальна.

поділіться

Теги: Україна , посібник , діти , підвищення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.