Строительство »

Терміновий викуп авто: переваги та особливості

Добре, коли продажем автомобіля можна зайнятися неспішно - подати оголошення на тематичних сайтах або виставити авто «на комісію» в якомусь дилерському центрі. Якщо все складеться, як планувалося, і вам пощастить зустріти чесного покупця, ви продасте свого «коня» за максимальною ціною. Однак варто розуміти, що при цьому процес продажу може затягнутися на кілька тижнів або навіть місяців.

На жаль, в житті бувають ситуації, коли продати авто потрібно швидше, без зайвої тяганини, з отриманням грошей на руки в найстисліші терміни. У таких випадках доводиться шукати, так званий, терміновий викуп автомобілів. Подібні послуги пропонують спеціалізовані фірми. Які особливості термінового викупу?

Які особливості термінового викупу

Починається все з складання заявки на огляд вашого автомобіля. Якщо фірма-покупець знаходиться в вашому місті, то огляд може початися вже через кілька годин або швидше. Звичайно, ніхто не буде купувати авто без комплексної оцінки, і ваш товар перевірять, щоб визначити чесну ринкову вартість. На неї, в кінцевому рахунку, вплинуть не тільки стан машини, але і її вік, марка, модель, комплектація.

У більшості випадків фірми-скупники встановлюють обмеження на оцінювані авто - тільки іномарки або тільки вітчизняний автопром, не старше 10-20 років і так далі.

Після того, як ціна буде визначена, фірма, що займається викупом, запропонує вам 85-95% від ринкової вартості. Варто сказати, що в більшості випадків це максимально вигідну пропозицію за викуп в стислі терміни. Різниця у відсотках в майбутньому складе прибуток фірми-покупця.

На окрему увагу заслуговує термінова скупка автомобілів , Які потрапили в ДТП, знаходяться в «битому» стані. Рідко хто з приватників погодиться купити таке авто, тим більше терміново. Перекупники можуть запропонувати дуже непривабливу ціну. А ось спеціалізовані фірми часто набувають такі варіанти для розбирання на запчастини або відновлення за справедливою ціною.

Додамо, що іноді терміново викуповуються автомобілі, які знаходяться і в кредиті. Бувають випадки, коли власник не може розрахуватися з банком або потребує грошей. Тоді автомобіль, на який оформлений кредит, можна продати спеціалізованим компаніям. Вони куплять авто, розрахуються з банком, а частина коштів повернуть власнику.

На закінчення можна сказати, що терміновий викуп авто - це економія часу і можливість продати авто без зайвих проблем. Так, ви продасте його дешевше на 5-15%, але не факт, що займаючись самостійним продажем, вам вдасться отримати навіть цю суму, з огляду на конкуренцію і велика кількість перекупників на ринку. Проте, приділіть максимум уваги оформленню договору щодо викупу, уточнивши всі нюанси у незалежного юриста, якщо щось для вас здалося незрозумілим.

Які особливості термінового викупу?