Строительство »

Центр "Мої Документи" планують відкрити в Вихіно-Жулебіне влітку

Фото: m24.ru/Михаил Сипко

Будівництво центру держпослуг "Мої Документи" почнеться в районі Вихіно-Жулебіно з березня 2017 року, повідомляє прес-служба центрів. Відкрити його планують у липні 2017 року.

На прохання жителів району в додатковому офісі "Мої Документи" на вулиці Ташкентська, будинок 21, корпус 1 створять повноцінний центр держпослуг "Мої Документи". Початок робіт заплановано на 13 березня 2017 року, сам офіс на час будівництва призупинить роботу.

Офіс прийому документів на Ташкентської вулиці відкрили також на прохання жителів. Однак перелік послуг там був обмежений через розміри будівлі, тому восени 2016 року почалася підготовка до перепланування. Тепер вона завершилася, і необхідно перейти до будівництва.

На час ремонту мешканці мікрорайону можуть скористатися послугами найближчого центру на Жулебинский бульварі, 25 або прийти в будь-який інший.

У столиці працюють 127 центрів держпослуг, щодня вони обслуговують більше 70 тисяч чоловік.

Тут москвичі можуть подати документи на оформлення трудової пенсії, допомоги по вагітності та пологах, материнського капіталу, також можна зареєструвати нерухоме майно, отримати закордонний паспорт і паспорт РФ, поліс ОМС та інші послуги.

З 1 лютого 2017 року оформити російський і закордонний паспорти на п'ять років і забрати готовий документ можна у співробітників центрів держпослуг. Одночасно в 10 столичних МФЦ з'явилася можливість отримати водійське посвідчення , А також замінити його у випадку втрати або закінчення терміну дії.

Також з лютого в центрах можна отримати довідку про відсутність адміністративного покарання за вживання наркотиків. Такий документ просять надати при влаштуванні на роботу приватних охоронців, військовослужбовців-контрактників та інших.

З березня 2017 року центри "Мої Документи" запустили сервіс з прийому документів на реєстрацію прав та кадастровий облік нерухомості . Послуга доступна в 22 офісах.

Працюють столичні центри - з 8:00 до 20:00 сім днів на тиждень. Середній час очікування прийому - 3 хвилини.