Строительство »

Відкриваємо бізнес у Франції: 10 можливостей

Франція є однією з провідних економічних держав світу, промислово розвиненою країною, одним з найбагатших держав Європи та четвертої найбагатшою країною планети. Все що випливають з цього блага доступні тим, хто вже живе і працює у Франції, а якщо ви тільки плануєте переїхати до Франції, то вам буде корисна інформація про види малого бізнесу, які будуть тут затребувані і прибуткові.

  1. Подорожі та туризм

Париж давно зарекомендував себе найпопулярнішим туристичним напрямом світу, і щороку сотні тисяч туристів приїжджають сюди, щоб своїми очима побачити велич Ейфелевої вежі, покататися на кораблику по Сені або відпочити на Лазурному Березі Франції Париж давно зарекомендував себе найпопулярнішим туристичним напрямом світу, і щороку сотні тисяч туристів приїжджають сюди, щоб своїми очима побачити велич Ейфелевої вежі, покататися на кораблику по Сені або відпочити на Лазурному Березі Франції. Якщо ваша мета - заснувати бізнес у Франції, то варто подумати про відкриття власного туристичного агентства. У цю індустрію можна увійти з ім'ям вагомого гравця (відкрити бізнес по франшизі) або стояти біля витоків свого невеликого агентства.

Франчайзинг передбачає наявність великого стартового капіталу, щоб компанія могла впоратися з усіма логістичними завданнями, пов'язаними з туризмом. Однак якщо ви жорстко обмежені рамками бюджету, то можна прийти в галузь як туристичного гіда і перекладача, особливо якщо ви знаєте не тільки французьку мову, а й володієте одним з міжнародних мов, наприклад, англійською або іспанською. Колишнім жителям Росії і країн СНД можна орієнтуватися виключно на російськомовну публіку.

  1. Африканські вироби / сувенірний магазин

Магазин африканських виробів і сувенірів - ще один життєздатний і дуже прибутковий бізнес, який можна відкрити практично в будь-якому місті Франції. Постійний дохід забезпечуватимуть емігранти африканського походження, які шанують своє коріння, пишаються походженням, цінують свою культуру і спадщину. Якщо у вас є можливість налагодити канали постачання товарів з різних регіонів Африки, то варто задуматися про те, щоб почати цей вид бізнесу у Франції і насолоджуватися стабільним потоком клієнтів.

  1. Страховий брокерський бізнес

Якщо ви є сертифікованим страховим брокером, і до того ж живете у Франції, то можете розглянути можливість створення власної страхової брокерської фірми. Приємна новина полягає в тому, що страховий брокерський бізнес є дуже прибутковим заходом, а сама галузь як і раніше готова до нових гравців. Якщо ви зважитеся на це, то варто заздалегідь знати, що робота в сегменті строго регламентована, а для початку успішного бізнесу зажадає ліцензія.

  1. таксі

Якщо ви живете в Парижі або в будь-якому іншому великому місті Франції, і шукаєте необтяжливий спосіб потоку готівки, тоді варто подумати про заснування власної служби таксі Якщо ви живете в Парижі або в будь-якому іншому великому місті Франції, і шукаєте необтяжливий спосіб потоку готівки, тоді варто подумати про заснування власної служби таксі. Все, що вам потрібно зробити для початку роботи, це зареєструватися в місцевих органах влади, отримати ліцензію і дозвіл на роботу в якості таксомоторної компанії. По правді кажучи, якщо ви навчитеся грамотно управляти бізнесом, то зможете збільшити кількість транспорту від одного автомобіля до цілого автопарку - це дозволить охопити більшість районів міста і збільшить фінансовий потік.

  1. Вантажоперевезення

Ще один процвітаючий і прибутковий бізнес, який з відносною легкістю і простотою можна почати на території Франції, - стати компанією-оператором, що займається вантажоперевезеннями. Потенційна цільова аудиторії дуже широка: це і великі компанії, які перевозять товари з однієї частини країни в іншу, і приватні особи, які переїжджають, наприклад, в інший регіон. Всі вони змушені користуватися послугами вантажоперевізника. Все, що вам потрібно зробити, щоб стати засновником і власником даного виду бізнесу - записатися в школу водіння комерційних вантажівок, отримати ліцензію на водіння і перевезення товарів у комерційних цілях, придбати надійний вантажівка і почати формувати клієнтську базу.

  1. Ресторанний і барний бізнес

Бари і ресторани - стабільно прибутковий бізнес, особливо у Франції, де сам спосіб життя французів передбачає довгі обіди і вечірній відпочинок від денних турбот Бари і ресторани - стабільно прибутковий бізнес, особливо у Франції, де сам спосіб життя французів передбачає довгі обіди і вечірній відпочинок від денних турбот. Якщо думаєте про місце, де ресторанний і барний бізнес стане максимально прибутковим і ліквідним, то придивіться до Парижу, Монако , Ліллю, Нанту, Сент-Етьєну, Ліону або будь-якому великому поселенню, привабливому з точки зору туризму. Ви можете спеціалізуватися на місцеву кухню або готувати страви міжнародних гастрономічні уподобання, або вдало скомпонувати обидва ці напрями - в будь-якому випадку у вас буде можливість отримувати хорошу віддачу від зроблених інвестицій. Просто переконайтеся, що ресторан або бар знаходиться в хорошому місці, а страви орієнтовані на потреби та смаки суспільства, що проживає в районі закладу.

  1. Агенство нерухомості

Нерухомість у Франції - величезна галузь, як і раніше відкрита для інвесторів. Для початку ви можете влаштуватися в одне з існуючих агентств нерухомості і отримати знання як найманий ріелтор. Потім, маючи за плечима досвід практичної роботи, можете замислюватися про те, щоб відкрити власне агентство.

  1. оформлення інтер'єру

Франція - одна з країн, яка може похвалитися висококласної індустрією декору Франція - одна з країн, яка може похвалитися висококласної індустрією декору. Можливо, ви про це не підозрюєте, але одні з кращих елементів внутрішньої обробки, які можна побачити навколо, родом з Франції або Італії. Взагалі елементи французького інтер'єру простежуються не лише на території П'ятої Республіки, і не тільки в будинках заможних громадян. Якщо вас переповнюють креативні ідеї і в принципі цікавить розвиток в цьому напрямку, то можете пройти навчання і відкрити власну фірму з декору і дизайну інтер'єрів.

  1. Магазин ювелірних виробів і аксесуарів

Якщо ви володієте певним стартовим капіталом і шукаєте життєздатний бізнес, то варто уважніше придивитися до ідеї відкриття власного магазину ювелірних виробів і аксесуарів. Вся привабливість цього роду діяльності полягає у відсутності географічних обмежень, тобто такий магазин можна відкрити практично в будь-якому місті Франції. Це дійсно перспективний, рентабельний і легко реалізується на практиці бізнес.

  1. сантехнічні послуги

Сантехнічні послуги - це той вид діяльності, куди чергу з клієнтів вишикується ще до того, як ви подолаєте всі бюрократичні перепони по офіційному оформленню бізнесу Сантехнічні послуги - це той вид діяльності, куди чергу з клієнтів вишикується ще до того, як ви подолаєте всі бюрократичні перепони по офіційному оформленню бізнесу. Все тому, що в великих містах країни спостерігається гостра нестача грамотних сантехніків. Якщо ви любите працювати руками і готові зайнятися цим у Франції, то сміливо можете починати шукати клієнтів. Якщо ж необхідні навички треба ще отримати, то йдіть вчитися, практикуйтеся і тільки потім зможете заснувати успішну і затребувану компанію з надання сантехнічних послуг.

Звичайно, це не вичерпний список потенційно прибуткових видів бізнесу, і в пошуку місця докладання своїх сил в першу чергу треба орієнтуватися на власні знання, вміння, освіту і досвід, але, можливо, ця інформація допоможе вам визначитися, і переїзд до Франції на ПМЖ вже НЕ буде лякати настільки неясними перспективами.