Строительство »

Час будувати: де взяти кошти на «будинок своєї мрії»

Сітібанк пропонує вигідні програми кредитування Сітібанк пропонує вигідні програми кредитування   Фото: shutterstock   Традиційно вважається, що осінь і зима - це час фінансових накопичень, а літо - період витрат

Фото: shutterstock

Традиційно вважається, що осінь і зима - це час фінансових накопичень, а літо - період витрат. І справді, це так. Плани на літо включають і відпустку з поїздками до моря або подорожами, і турботи з облаштування дачної ділянки, а можливо, і будівництво «будинку своєї мрії».

Однак для серйозних планів, таких як будівництво будинку, того, що було відкладено і накопичено за зиму, може виявитися недостатньо. Як правильніше вчинити в цьому випадку: продовжити збирати ще кілька років або знайти кошти і рішуче взятися за справу?

Досвід показує, що дуже часто останнім буде більш розумним. По-перше, не варто вкотре відкладати життя «на потім». А по-друге, є таке поняття, як упущена вигода. Якщо мова йде про будівництво, то це якраз той самий випадок: інфляція зменшує накопичення, ну а будівельні матеріали дорожчають щосезону. Ось чому будувати краще відразу, а «на потім» запланувати накопичення і повернення позичених коштів. Це означає, що варто всерйоз задуматися про споживчий кредит, який став досить популярним у росіян інструментом в останнє десятиліття.

Визначтеся з сумою і терміном

Сума, яку банк готовий надати вам на термін від одного року до п'яти років, буде залежати від документів, що підтверджують вашу платоспроможність. Так, клієнти, які вперше звернулися в банк за фінансовою підтримкою, можуть розраховувати на суму до одного мільйона рублів, якщо підтвердять свій дохід за допомогою довідки 2-ПДФО з бухгалтерії своєї компанії (за останні півроку) або випискою з індивідуального пенсійного рахунку ПФР, яку легко отримати онлайн на сайті держпослуг.

Розраховувати на більш значну суму зможуть існуючі клієнти банку. Так, Сітібанк готовий надати своїм клієнтам, які отримують зарплату і інші регулярні виплати на зарплатну карту банку, до 2,5 млн рублів.

Від чого залежить процентна ставка

Ставка по кредиту залежить від різних факторів. Наприклад, від суми кредиту: чим більше сума - тим нижче річний відсоток. А також від того, чи є ви клієнтом банку. Найбільш вигідні пропозиції банк робить своїм постійним зарплатних клієнтам - їх річна процентна ставка буде значно нижче, ніж у новачків. Більш детально дізнайтеся умови на сайті Сітібанку.

Тим, хто вирішить скористатися програмою перекредитування, щоб погасити кредитні зобов'язання в інших банках, Сітібанк також пропонує дуже вигідні умови, які дозволяють не тільки в короткий термін закрити сторонні кредити, але і зберегти пільгову відсоткову ставку на весь період кредитування в Сітібанку. Впливає на ставку і рівень платоспроможності клієнта і спосіб її підтвердження.

На сайті банку є зручний інструмент - так званий кредитний калькулятор. З його допомогою можна попередньо розрахувати річну ставку і суму щомісячного платежу. Однак варто знати, що остаточні умови по кредиту, зафіксовані в договорі, розраховуються завжди індивідуально.

Заповніть заявку на сайті

Одне з основних переваг кредиту в Сітібанку - це можливість зручного оформлення всієї процедури онлайн за допомогою покрокової інструкції і отримання швидкого попереднього рішення.

Основні відомості, які необхідно заповнити, стосуються персональних даних (ПІБ, паспорт, електронна пошта і мобільний телефон, розмір щомісячного доходу після сплати обов'язкових податків) і відомостей про місце роботи, посади, стаж і про роботодавця. На одному з етапів потрібно буде визначитися з документом, який підтвердить вашу платоспроможність.

отримайте гроші

Останній етап, після того як заявка буде відправлена, - це зустріч зі співробітником банку в зручному для вас місці для підписання заяви. Залишається дочекатися остаточного рішення банку після перевірки всіх документів і в разі позитивного рішення отримати гроші, які будуть миттєво зараховані на ваш рахунок. Для зручності користування грошима для вас буде випущена дебетова карта з безкоштовним банківським обслуговуванням на весь період кредиту. До речі, кредит можна погасити достроково: частково або повністю, при цьому комісія за це відсутня.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Як правильніше вчинити в цьому випадку: продовжити збирати ще кілька років або знайти кошти і рішуче взятися за справу?
Ru в ваші джерела новин?