Строительство »

Іпотечний кредит для іноземних громадян

 1. Необхідні документи
 2. Вимоги до позичальника-іноземцю
 3. Спеціальна пропозиція для громадян СНД
 4. Доступні для оформлення програми
 5. Оформлення іпотеки іноземними громадянами

Іпотечний банк «Дельтакредит» не обмежується роботою тільки з російськими громадянами, його програми є актуальними і для жителів інших країн. Іпотека іноземним громадянам доступна як в Москві, так і в інших містах Росії.

Іпотечний банк «Дельтакредит» не обмежується роботою тільки з російськими громадянами, його програми є актуальними і для жителів інших країн. Іпотека ... Фінанси

Необхідні документи

Банк дає іпотеку іноземним громадянам, за умови надання наступних документів:

 • паспорт, ксерокопія всіх його сторінок, нотаріально завірений переклад;

 • документальне обгрунтування законного перебування на території РФ, наприклад, вид на проживання;

 • довідки від працедавця: трудовий договір, довідка 2-НФДЛ або за формою банку, дозвіл на роботу.

Це приблизний список. точний перелік документів ви можете дізнатись за телефоном гарячої лінії або скориставшись допомогою фахівців в офісі.

Вимоги до позичальника-іноземцю

Умови надання іпотеки іноземним громадянам точно такі ж, як і для російських. Вік на день подачі заявки - мінімум 20 років. До моменту погашення боргу за графіком позичальнику не повинно виповнитися більше 65 років. Важливою вимогою є ліквідність об'єкта.

Важливо, щоб позичальник мав стабільну роботу, достатній для виплати боргу дохід і початковий внесок. Якщо іноземний громадянин має необхідність, то для підвищення шансу схвалення іпотечного кредиту буде потрібно залучити поручителів і позичальників.

Спеціальна пропозиція для громадян СНД

Дельтакредит розробив спеціальні умови отримання іпотечного кредиту для громадян СНД: Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану та інших. Особливі привілеї встановлені для жителів Білорусі, їм не потрібно надавати міграційну карту. Всі питання з пільгового кредитування можна задати на сайті спільноти Дельтакредит .

Доступні для оформлення програми

Оформити іпотечний кредит для іноземних громадян можна будь-яку програму Дельтакредит. Він спеціалізується тільки на видачу іпотеки, тому пропонує великий асортимент варіантів, включаючи унікальні продукти, яких не зустріти в інших банках.

Якими пропозиціями можуть скористатися позичальники:

 1. Купівля квартири або частки, наприклад, на первинному або вторинному ринку, в споруджуваному об'єкті. Що стосується частки, то мова йде тільки про останню частці в квартирі.

 2. Придбання будинку. Це може бути будинок, будинок із земельною ділянкою або його частину.

 3. На кімнату. Відмінний варіант для придбання недорогого житла, наприклад, кімнати в комунальній квартирі або в гуртожитку.

 4. Купівля апартаментів, як готових, так і в споруджуваних комплексах.

 5. На гараж або машиномісце в готових, споруджуваних будинках, в окремих гаражних комплексах.

 6. Рефінансування - можливість поміняти умови кредитування на більш підходящі.

 7. І інші пропозиції.

І інші пропозиції

Оформлення іпотеки іноземними громадянами

Алгоритм отримання кредиту точно такий же, як і для громадян РФ. Для початку клієнт повинен зібрати первинний пакет документів і відправити заявку на розгляд. У Дельтакредит реалізована можливість звернення в банк через інтернет. Для цього розроблений спеціальний сервіс «ДельтаЕкспресс», з його допомогою легко відправити довідки на перевірку. Попереднє рішення по онлайн-зверненням надходить за 5-10 хвилин.

Якщо заяву схвалено позичальник записується на угоду, відвідує офіс в призначений час і далі може приступати до пошуку нерухомості. Весь процес оформлення супроводжується менеджерами, які нададуть професійну допомогу. Вони допоможуть зібрати документи, вкажуть на вимоги до об'єкта, підберуть оптимальну програму страхування, організують оцінку та ін. Якщо ви ще думаєте, в який банк звернутися, розгляньте пропозицію Дельтакредит. Він працює з іноземними громадянами і пропонує привабливі умови отримання іпотеки.