Строительство »

Який податок повинні платити працюючі пенсіонери

  1. Орфографічна помилка в тексті:

24 червня 2016, 7:30 Переглядів: 24 червня 2016, 7:30 Переглядів:   Мінус 15%

Мінус 15%. За тимчасовим порядком, до кінця року працюючі пенсіонери отримують 85% пенсії ..

"Я ветеран праці, інвалід III групи по онкозахворювання, пенсія - 2000 грн. Працюю на півставки на дому, отримую 500 грн. Всього дохід 2500 грн. Чи правомірно з мене утримують 15% пенсії, т. Е. 300 грн податку? "- Тетяна К, г. Киев.

відповідає Марина Медведєва , директор "Центру пенсійного права":

"У період з 1 січня по 31 грудня 2016 року діє новий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам (ст. 47 Закону України" Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування "в редакції Закону України № 911-VIII від 24.12.2015 р" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ").

Згідно з новим порядком, в період роботи пенсіонерам виплачується 85% призначеного розміру пенсії. Ця норма стосується тільки тих людей, у яких розмір пенсії перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. З початку року до 30.04 цей прожитковий мінімум становив 1074 грн, зараз - 1130 грн. Півтора розміру прожиткового мінімуму, відповідно, дорівнюють 1 695 грн.

Пенсії розміром менше півтора прожиткових мінімумів працюючим пенсіонерам будуть виплачуватися в повному обсязі.

Працюючим пенсіонерам з числа інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, учасників бойових дій, членів сімей військовослужбовців і пенсіонерів, пенсії яким призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", пенсія виплачується в повному обсязі незалежно від розміру.

Оскільки положення всіх цих законів в частині обмеження пенсії вступили в силу і не визнані тими, що не відповідають Конституції України, то Управління Пенсійного фонду України діє відповідно до чинного законодавства ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Який податок повинні платити працюючі пенсіонери". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Грн податку?