Строительство »

вибираємо бойлер

  1. Переваги накопичувальних водонагрівачів
  2. Коли варто вибрати проточний водонагрівач?

У будинку не проведена гаряча вода або її просто часто відключають У будинку не проведена гаряча вода або її просто часто відключають? В такому випадку, варто задуматися про покупку водонагрівача. Він значно підвищить комфорт проживання. До того ж коштує така техніка відносно недорого. Ви можете купити підходящий водонагрівач за помірною вартістю в київській компанії «ВенКон». У каталогах компанії представлено надійне, функціональне, продуктивне обладнання, яке володіє значним ресурсом. Водонагрівачі, які пропонує «ВенКон», розраховані на тривалий час експлуатації. До того ж вони ремонтопрігодни. Доставка техніки проводиться по всій Україні в стислі терміни. Ви можете отримати своє замовлення в той же або на наступний день.

Переваги накопичувальних водонагрівачів

Найбільшою популярністю серед українців користуються електричні водонагрівачі. З огляду на тарифи на газ, встановлювати звичайні колонки в квартирах і будинках не вигідно. Устаткування «ВенКон» енергоефективно. До того ж ви можете придбати водонагрівач електричний накопичувальний горизонтальний , Який, до того ж, дозволить контролювати витрату води. Як правило, він більш економічний у цьому плані, ніж проточні агрегати.

Перевага накопичувальних водонагрівачів ще і в тому, що у вас завжди буде запас води. Це зручно для тих користувачів, у яких часто відключають і гарячу, і холодну воду. Також варто придбати такий бойлер, якщо у вас слабкий тиск в трубопроводі. Навіть в таких умовах водонагрівач буде справно працювати.

ТЕН в таких водонагрівачах розташований всередині теплоізольованого корпусу. Дана конструкція дозволяє підтримувати стабільну температуру і скорочує час роботи анода.

Підключити такий бойлер просто, для цього не потрібно виділяти окрему силову лінію. До того ж обладнання може обслуговувати відразу декілька споживачів води.

Коли варто вибрати проточний водонагрівач?

У компанії «Вінком» вам можуть запропонувати і проточну техніку. Її варто придбати, якщо вам важливий миттєвий нагрів води. Також їх купують великі сім'ї. Тим не менш, обсяг накопичувального бака обмежений. Чим він ширшими, тим більше місця займає. Далеко не у всіх є зайві квадратні метри у ванній або на кухні. З проточним бойлером таких проблем не виникне.

Проте, проточний водонагрівач більше підходить для приватного житла. Для його установки потрібна силова ліній і трифазне електроживлення.

У будинку не проведена гаряча вода або її просто часто відключають?
Коли варто вибрати проточний водонагрівач?