Строительство »

Введення в експлуатацію в Одесі, введення в експлуатацію приватного будинку Одеса

 1. Введення в експлуатацію в Одесі Введення в експлуатацію в Одесі нерухомості по Одеській ОБЛАСТІ....

Введення в експлуатацію в Одесі

Введення в експлуатацію в Одесі

Введення в експлуатацію в Одесі нерухомості по Одеській ОБЛАСТІ. Узаконення об'єктів самовільного будівництва в Одесі і області.

Згідно ст. 39 даного Закону порядок прийняття в експлуатацію об'єктів завершеного будівництва залежить від категорії складності:

Для об'єктів IV-V категорії складності: введення в експлуатацію здійснюється на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації та шляхом оформлення сертифіката відповідності, який видається інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю (далі - «інспекція ДАБІ»);

Для об'єктів I-III категорії складності: введення в експлуатацію здійснюється шляхом реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації в інспекції ДАБІ України.
Як здійснюється введення в експлуатацію в Одесі?

Введення в експлуатацію приватного будинку Одеса новозведених об'єктів регламентується законом "Про регулювання містобудівної діяльності" (п. 1 ст. 34).
Команда експертів проведе дії по введенню в експлуатацію об'єктів будівництва, а саме:

 • Введення в експлуатацію об'єктів самочинного будівництва;
 • Введення в експлуатацію житлового будинку, котеджів, дач;
 • Введення в експлуатацію приватного будинку;
 • Введення в експлуатацію комерційної нерухомості;
 • Введення в експлуатацію нежитлових об'єктів.
 • Введення в експлуатацію ціна, вартість

Вартість послуги Введення в експлуатацію приватного будинку Одеса залежить від багатьох факторів, а саме від наявності тих чи документів, декларацій, проекту, тех. паспорта БТІ, залежить від часу початку і закінчення будівництва, від метражу будівлі і його подальшого використання.

Вартість конкретної послуги з питання Введення в експлуатацію в Одесі розраховується індивідуально. Для початку роботи з нашою компанією, Вам необхідно, відправити на електронну скриньку тих паспорт і право власності на землю.

Введення в експлуатацію в Одесі

Ми допоможемо на всіх етапах будівництва, при будь-якому наявності документів ввести об'єкт будівництва в експлуатацію, узаконити самобуд.

Зробимо Введення в експлуатацію приватного будинку Одеса, житлового будівництва, комерційного будівництва, а також введемо довільні будови, перепланування. Весь спектр послуг з узаконення об'єктів будівництва і введення в експлуатацію

 • Наша організація проведе комплекс робіт по Введення в експлуатацію в Одесі, узаконення самовільного будівництва.
 • Починаючи з проведення аналізу можливості узаконення і обрання відповідної процедури по введенню в експлуатації в Одесі, отримання Декларації про введення об'єкта в експлуатацію, закінчуючи реєстрацією права власності на самочинне будівництво.

Введення об'єкта в експлуатацію є завершальним етапом проведення будь-яких будівельних робіт або робіт по реконструкції об'єкта нерухомості.
Ми зробимо весь спектр послуг по отриманню будівельних ліцензій, отримання сертифікатів на проектні, архітектурні, технагляд, експертізи.Подробная інформація про наші послуги в розділі Юридичні послуги в Одесі

Якщо вам необхідна допомога в максимально швидкому вирішенні питання Введення в експлуатацію в Одесі, - звертайтеся в нашу компанію.

Тут ви також зможете задати будь-яке вас питання для пошуку інформації з питання Введення в експлуатацію в Одесі.

Проведення даної процедури не відніме багато часу, а вартість нашого обслуговування порадує вас низькими цінами.
Точна вартість залежить від площі нерухомості, розташування - тому точну вартість Ви дізнаєтесь після дзвінка фахівця.

Наші кваліфіковані фахівці - це Ваш успіх у справі, оскільки саме у юристів компанії «Іммігрант» в Одесі бути дуже великий досвід роботи з різної складності справами.

Якщо Вам необхідно оформити послугу Введення в експлуатацію приватного будинку Одеса і Ви все ще розмірковуєте, яку компанію обрати, щоб вчасно і без наслідків вирішити всі юридичні проблеми, то вважайте, що Ви вже знайшли таку. Тільки наша юридична фірма в Одесі зможе якісно надати Вам послугу Введення в експлуатацію в Одесі за невеликий період часу і оптимальну оплату за юридичні послуги.

Ми в свою чергу гарантуємо Вам:

 • надійність;
 • порядність;
 • відповідальність виконуваної роботи.

Крім того, фахівці юридичної фірми «Іммігрант» »до кожного свого клієнта мають індивідуальний підхід.

Як здійснюється введення в експлуатацію в Одесі?