Строительство »

Будинки без соціальної інфраструктури хочуть заборонити здавати в Раді

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

25 вересня 2018, 19:17 Переглядів: 25 вересня 2018, 19:17 Переглядів:   Фото: Олександр Яремчук   Група народних депутатів зареєстровано 21 вересня 2018 року законопроект № 9118 про заборону введення в експлуатацію житлових об'єктів без дитячих садків, шкіл та поліклінік

Фото: Олександр Яремчук

Група народних депутатів зареєстровано 21 вересня 2018 року законопроект № 9118 про заборону введення в експлуатацію житлових об'єктів без дитячих садків, шкіл та поліклінік.

"Проект закону виключає прийняття в експлуатацію (житлових - Ред.) Об'єктів, якщо попередньо не прийняті в експлуатацію об'єкти громадського обслуговування населення соціальної сфери (установи дошкільної освіти, установи загальної середньої освіти, установи охорони здоров'я), які входять до складу затвердженої проектної документації", - зазначено в пояснювальній записці до законопроекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Згідно з проектом закону, техніко-економічні показники необхідної соцінфраструктури увійдуть до переліку вихідних даних для будівництва. Введення житла в експлуатацію стане можливим після прийняття в експлуатацію соцоб'єктів або одночасно з ними.

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні змінилися будівельні норми . Зокрема, нові правила забудови вводять "блакитні лінії", що обмежують висотність, "зелені лінії", що регулюють будівництво в зелених зонах, "жовті лінії", які обмежують висоту будівель біля основних доріг і магістралей в населених пунктах особливої ​​важливості для безпечної евакуації.

У документі прописаний також заборона на розміщення паркінгів на території житлових комплексів . Альтернативою можуть стати підземні гаражі або відкриті майданчики за 300-500 м від будинку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Раді хочуть заборонити введення в експлуатацію будинків без соціальної інфраструктури". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ