Строительство »

Колекція ідей № 13. Фінансовий бізнес

  1. Готовий бізнес: Іван чай Росії. Еліксир здоров'я і довголіття
  2. 100 оригінальних ідей для весільних фото та фотосесій
  3. Мозковий штурм 3.0. Чому треба відмовитися від класичних штурмів
  4. Франшиза як старт для успішного бізнесу: чим готовий бренд краще власного проекту?
  5. 10 бізнес-ідей для підвищення ККД офісних працівників
  6. Водонепроникний бізнес. Які товари можна продавати в воді
Огляди та Інтерв'ю

Огляд кращих фінансових бізнес ідей

Почнемо з, мабуть, найбільш незвичного фінансової бізнес-ідеї - домашній міні-банкомат .

Незвичайною ця ідея бізнесу може бути для кого завгодно, тільки не для жителів Великобританії - вже більше сотні років вони користуються газом, опускаючи монетку в жерло індивідуального домашнього «банкоматіка», що працює, однак, тільки на «прийом купюр» ... Скільки кинув монеток , стільки газу і отримав.

Однак домашній банкомат, про який зараз йде мова - це не аналог англійського газового лічильника, а, скоріше, «тумбочка» нового покоління Однак домашній банкомат, про який зараз йде мова - це не аналог англійського газового лічильника, а, скоріше, «тумбочка» нового покоління. Так-так, та сама легендарна «Тумбочка», про яку інфантильні члени сім'ї думають, що саме звідти беруться гроші.

Винахід, як ви розумієте, вчить економити. А ось - як і кого, читайте про це в матеріалі про домашньому міні-банкоматі .

А ми в нашому огляді фінансових бізнес-ідей продовжуємо ідею банкоматів.

Кажуть, що в католицькій Італії так звані «Церковні гуртки», тобто, ящики для збору пожертвувань прихожан, вже давно замінили банкоматами. Так, в наступному матеріалі мова піде про банкоматі для благодійності .

Тільки винайшли і встановили такий банкомат не в Італії, а в Нью-Йорку, і його користувач може вибирати - в яку організацію і для яких цілей він пожертвує свої кілька доларів Тільки винайшли і встановили такий банкомат не в Італії, а в Нью-Йорку, і його користувач може вибирати - в яку організацію і для яких цілей він пожертвує свої кілька доларів.

Повернемося тепер до фінансової ідеї контролю за своїми витратами.

Ви не повірите, але створена - банківська карта, яка допомагає не тринькати свої і позикові гроші, а, навпаки - контролювати їх витік!

Ви коли-небудь чули про вовка-вегетаріанців Ви коли-небудь чули про вовка-вегетаріанців? Я теж немає. А ось про фінансову бізнес-ідеї, яка зводиться до банківській картці, яка покликана допомогти не витрачати , Я почула і розповідаю тепер вам. Якщо зацікавитесь, в чому ж фішка цієї ідеї бізнесу, то чітатйте і дивуйтеся!

Нам залишається тільки думати та гадати - в чому ж вигода фінансистів, які придумали собі подібне харакірі? ..

Продовжуємо тему любителів робити борги і жити в кредит. Але якщо попередні сервіси - відтягали любителів кредитів від кредитів, то цей, працює в звичайному руслі - допомагає взяти чужі гроші.

Представляємо вашій увазі недавно винайдений фінансовий бізнес - соціальну мережу Представляємо вашій увазі недавно винайдений фінансовий бізнес - соціальну мережу. ця соціальна мережа допомагає шукати ... поручителів по кредитах .

Правда тут допомагають взяти кредит не тим, хто збирається нерозумно розтринькати гроші, а тільки «мікропідприємців», що збираються відкрити справу. Виявляється, навіть у цивілізованому світі існує проблема - банки не ласі на мікрокредитування, вони не поспішають кредитувати дрібних підприємців. Сайт же (соціальна мережа) організований в рамках «Боротьби зі світовою бідністю», і на фотографії ви можете побачити типове жіноче азіатське обличчя. Модний тренд на Заході - допомагати «боротися за права жінок» мешканкам Азії і Африки. Серед звичайних заходів: контроль над народжуваністю, перешкода ранніх шлюбів і «рабству» в родині чоловіка, допомога в організації свого мікробізнесу, просто організація робочих місць для ніколи не працювали жінок, ліквідація їх безграмотності і споспешествованіе в отриманні освіти ...

Цей проект - виріс звідти ж. Зрозуміло, це не стільки «чистий бізнес», скільки «фінансовий бізнес, який виконує держзамовлення», але ідея бізнесу - цікава.

Так чи можна на цьому чесно заробити, запитаєте ви? Або це робота для держчиновника? Відповідь - поруч.

>

« Як заробити на кредитах для підприємців країн третього світу? »

Ось воно! Виявляється на цьому (як втім і на всьому, на чому завгодно!) Теж можна заробляти!

На відміну від попередньої фінансової ідеї, ця - реалізується не через мережу інтернет, а через мобільний зв'язок, через телефони.

Але і це ще не все!

В Америці зокрема і на Заході взагалі -   допомога мікробізнесу   - це не справа держави (яке тільки «декларує», але не займається цим), а чомусь звичайна справа будь-яких громадян, які хочуть заробити, продаючи свої знання і вміння В Америці зокрема і на Заході взагалі - допомога мікробізнесу - це не справа держави (яке тільки «декларує», але не займається цим), а чомусь звичайна справа будь-яких громадян, які хочуть заробити, продаючи свої знання і вміння. Фінансовий бізнес, який допомагає мікропідприємців відкривати свій бізнес? І при цьому працює не впритул під державним крилом і при цьому - заробляє гроші ... Ви уявляєте собі таке у нас? На благодійності заробити можна. Потрібно тільки знати, як! Про це ви і прочитаєте в нашій колекції бізнес-ідей.

А ми продовжуємо тему ідей благодійності в сфері фінансів.

Ось ще один оригінальний приклад фінансового бізнесу, це сайт, який займається найдавнішим у світі заняттям - елементарно просить грошей (правда не для себе, для себе він їх - заробляє). Просить грошей у тих, у кого вони - є, для тих, у кого їх - немає.

А конкретніше - дає можливість художникам, письменникам, сценаристам, музикантам, дизайнерам та іншої творчої інтелігенції, а також - просто всім іншим - підприємцям, шукати і знаходити джерела для фінансування своїх бізнес-ідей .

Говорячи словами героїв Пелевіна, це те місце, де бізнес зустрічає гроші (або не зустрічає, якщо не пощастить). Як же на цьому заробляють господарі сайту, що зводять разом «ідею» і «гаманець»? Прочитайте про це в матеріалі, пошукайте далі в інтернеті, озброївшись наводкою на іноземне назва ресурсу, і потім - розкажіть нам.

Але ми ще не закінчили з ідеями добродійності в сфері фінансів.

Наступна фінансова бізнес-ідея нашого огляду ідей бізнесу нагадує мені анекдот: «Оголошення: Шукаю дівчинку-реготуху для спільних занять ахахахахахахахаха».

Описувана тут ідея - настільки відверта в своїх домаганнях і настільки прозора в своїх цілях і завданнях, що хочеться плакати і сміятися одночасно закривши обличчя фартухом. (Образно висловлюючись, так як фартухів ніколи не ношу).

Фінансовий бізнес, описуваний в цій «фінансової» бізнес-ідеї, називається «Інкубатор талантів» . А чим він займається - читайте, перейшовши за посиланням.

Ну досить вже про благодійність в сфері фінансових бізнес-ідей!

Хоча - куди від неї подінешся? Ось і наступна фінансова ідея - знову про неї, але хоча б вже дещо в іншому руслі ...

Скажіть, Вас лякають квитанції, рахунки та виписки Скажіть, Вас лякають квитанції, рахунки та виписки? Ви ненавидите розбиратися з паперами? Уявіть собі таку картину: ви берете коробку з-під взуття і шпурляєте туди протягом місяця всі свої фінансові папірці. А потім приходить кур'єр і забирає у вас цей «сміття». А вже далі, банк (в якому працює цей кур'єр) акуратно розкладає ваші папери по стопочку, все оплачує, погашає і т.д. і т.п. І так кожен місяць. А ваше завдання - тільки документи в коробку кидати ... Думаєте, це - фантазія? Ні, це бізнес-послуга, реальна фінансова бізнес-ідея, втілена в життя! Не вірите? Почитайте про це фінансовому бізнесі самі !

Ось ще одна чудова фінансова ідея для створення бізнесу, для створення оригінальної послуги. Як і попередня, ця ідея бізнесу в сфері фінансів народилася завдяки тому, що потреби і стогони реальних людей були почуті.

це   фінансовий сервіс, який допомагає вести облік спільних витрат між друзями це фінансовий сервіс, який допомагає вести облік спільних витрат між друзями . Прекрасна фінансова бізнес-ідея!

Питання «хто за кого заплатив», коли ви всі разом розслабляєтеся, гратися і одночасно з цим - перебуваєте в цейтноті (наприклад, несучись з аеропорту в аеропорт), встає потім ребром. Як то кажуть, «але осад - залишився». Щоб не руйнувати добрі стосунки - придуманий цей фінансовий сервіс. Навряд чи тільки він приживеться у нас, що живуть за приказкою «Бий посуд, я плачу».

Ну і наостанок, ми приготували вам - десерт.

Ось ця бізнес-ідея досить віддалено пов'язана з фінансами, здається нам найбільш безбашенної і багатообіцяючою Ось ця бізнес-ідея досить віддалено пов'язана з фінансами, здається нам найбільш безбашенної і багатообіцяючою.

Читайте про неї в цьому крихітному матеріалі , Ми обіцяємо вам - цю фінансову ідею ви забудете ще дуже нескоро. Більш того, Ви навіть захочете спробувати самі - втілити її в життя ... Ну хоча б - разок!

© www.1000ideas.ru - портал бізнес ідей


22.10.2011

Готовий бізнес: Іван чай Росії. Еліксир здоров'я і довголіття

Компанія "Іван чай Росії" запустила франшизу по виробництву і продажу російського чаю. Відкрити бізнес можна на власній землі з вкладеннями від 500 тис. Рублів на старт справи.

100 оригінальних ідей для весільних фото та фотосесій

Більшість ідей для весільних фотосесій вже давно хтось придумав. Якщо шукайте щось свіже, шукайте в тому, що вже є. Підглядає 100 незвичайних прикладів фото.

Мозковий штурм 3.0. Чому треба відмовитися від класичних штурмів

Які найпоширеніші помилки допускають організатори звичайних мозкових штурмів, і як без зусиль багаторазово підвищити кількість ідей з одного мозкового штурму? Інструкція.

Франшиза як старт для успішного бізнесу: чим готовий бренд краще власного проекту?

Експерти з економіки вже кілька років поспіль включають покупку вигідною франшизи в топ найперспективніших ринкових ніш в Росії. Схема, при якій використовується вже перевірена на практиці бізнес-мо ...

10 бізнес-ідей для підвищення ККД офісних працівників

Підвищення ККД офісних співробітників - прибуткова бізнес-ніша. Ідеї ​​в ній спираються на три правила: комфорт робочого простору і одягу, рухова активність і ефективні засоби релаксації.

Водонепроникний бізнес. Які товари можна продавати в воді

Бренди періодично радують нас не тільки новими водонепроникними гаджетами, але і нестандартної упаковкою до них. "1000 ідей" вирішив подумати, які товари можна продавати і рекламувати в воді.

Ви коли-небудь чули про вовка-вегетаріанців?
Нам залишається тільки думати та гадати - в чому ж вигода фінансистів, які придумали собі подібне харакірі?
Так чи можна на цьому чесно заробити, запитаєте ви?
Або це робота для держчиновника?
Фінансовий бізнес, який допомагає мікропідприємців відкривати свій бізнес?
Ви уявляєте собі таке у нас?
Як же на цьому заробляють господарі сайту, що зводять разом «ідею» і «гаманець»?
Хоча - куди від неї подінешся?
Скажіть, Вас лякають квитанції, рахунки та виписки?
Ви ненавидите розбиратися з паперами?