Строительство »

Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця

  1. Приклад позовної заяви
  2. Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця
  3. Як скласти позовну заяву про стягнення моральної шкоди з роботодавця
  4. Подача позову до суду

Як правило, самостійно позовну заяву про стягнення моральної шкоди з роботодавця в суди не надсилається Як правило, самостійно позовну заяву про стягнення моральної шкоди з роботодавця в суди не надсилається. Найчастіше його компенсація здійснюється в складі інших позовів - про поновлення на роботі , про грошової компенсації за затримку виплат і т.п.

Трудовий кодекс закріпив право працівника вимагати від роботодавця відшкодувати заподіяну йому моральну шкоду. Що пов'язано тільки з випадками неправомірних дій (чи бездіяльності) роботодавця. Розмір компенсації за загальним правилом визначається за згодою між сторонами. Якщо така угода відсутня, його не вдалося досягти в досудовому порядку , Працівник може вимагати стягнути грошову суму за завдану моральну шкоду. Навіть і напрямком окремого позову без інших домагань і вимог.

Завантажити зразок:

Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця

Приклад позовної заяви

У Олексіївський районний суд Бєлгородської області

позивач : Комаров Віктор Павлович,
адреса: 309850, м Олексіївка, вул. Тимурівська, д. 157

відповідач : ТОВ «Ливарна компанія»,
адреса: 309850, м Олексіївка, вул. Площа Перемоги, д. 17.

Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця

Я працював в ТОВ «Ливарна компанія» на посаді «сварщик термітного зварювання» з 09 січня 2015 р квітні 2021 р у мене діагностували професійне захворювання, що виникло через тривалого впливу шкідливих виробничих факторів. З 01 по 10 квітня 2021 року я перебував в Бєлгородської обласної лікарні на обстеженні, за результатами якого встановлено діагноз: «бронхіальна астма».

За підсумками обстеження установою медико-соціальної експертизи встановлена ​​втрата професійної працездатності (40%) на термін з 01.04.2021 р до 01.04.2022 р У зв'язку з захворюванням «бронхіальна астма» копіміссія привласнила мені 3 групу інвалідності. При цьому причинно-наслідковий зв'язок між дією шкідливих виробничих факторів і наслідками підтверджує виписка з ГУОЗ «Білгородська обласна лікарня», висновок МСЕ від 01.04.2021 р

Отримане з вини роботодавця професійне захворювання обмежує мою працездатність і заподіює значні фізичні і моральні страждання. У мене порушений сон і повноцінний відпочинок. Що призводить до депресивних станів і настроїв. Постійно мучать сухий кашель, задишка, першіння в горлі, болі колючого характеру в грудній клітці. У своїй професії я визнаний повністю непрацездатним. Чо означає неможливість працювати за фахом, і має на увазі вкладення значних зусиль в освоєння нової професії.

Відповідно до ст. 21, 22 Трудового кодексу роботодавець зобов'язаний відшкодувати працівникові заподіяну йому шкоду. Стаття 237 ТК РФ говорить про обов'язок відшкодування моральної шкоди з огляду на неправомірних дій (бездіяльності). Умови праці не відповідали стану мого здоров'я і викликали професійне захворювання, в силу якого здійснення моїх професійних обов'язків по моїй кваліфікації стала неможливим. Завдана мені моральну середовищ я оцінюю в 50 000 руб.

У зв'язку з викладеним та відповідно до ст. 21, 22, 237 ТК РФ, 131-132 ЦПК РФ,

прошу:

  1. Стягнути з ТОВ «Ливарна компанія» компенсацію моральної шкоди в розмірі 50 000 руб.

Додаток:

  1. Позовна заява (копія для роботодавця)
  2. копія трудової книжки
  3. Висновки медико-соціальної експертизи
  4. копія виписки ГУОЗ

Комаров В.П. 17.05.2021 р

Як скласти позовну заяву про стягнення моральної шкоди з роботодавця

В першу чергу, в тексті позовної заяви вказується, яка саме дія (бездіяльність) роботодавця щодо працівника було неправомірним. Будь то незаконне звільнення, дискримінація, незаконний переклад на іншу роботу або порушення порядку звільнення. Ці обставини повинні бути доведені: наприклад, є рішення суду за позовом про поновлення на роботі, рішення по скарзі до трудової інспекції та ін.

По-друге, моральна шкода - це страждання людини, фізичні або психічні, що виникли через порушення його прав, в цих випадках, - права на працю. Описати такі страждання - теж частина документа. Позовна заява про стягнення моральної шкоди з роботодавця повинно містити і оцінку компенсації в грошовій формі.

У практиці зустрічаються різні розрахунки і докази заподіяння моральної шкоди. Як правило, це опис стану стресу, можливо, депресії. Деякі розраховують заподіяну шкоду виходячи з суми заробітної плати . Моральна шкода важко оцінюється, але і для суду це теж непросто. Тому опис наслідків дій роботодавця для морального здоров'я працівника - обов'язковий елемент позовної заяви.

Сума моральної шкоди буде основним немайновим вимогою, але ціну позову вона не становить. Доцільно докласти і документи про роботу, наприклад, трудовий договір . Державне мито працівником не оплачується.

Подача позову до суду

Позов складається в письмовій формі. Підписує документ уповноважена особа (позивач або представник). Позовна заява позивач подає до районного суду не пізніше 3 місяців з дати заподіяння моральної шкоди. Працівник сам визначає, за чиїм місцем проживання (знаходження) сторін буде розглядатися справа - працівника або роботодавця. Позивач має право подати позов і за місцем здійснення трудової функції (якщо воно вказане в трудовому договорі). Якщо залучається представник, йому потрібно оформити д оверенность на представлення інтересів в суді . Але за такою категорією справ присутність позивача дуже бажано. на попередньому або основному судових засіданнях суд зможе оцінити ступінь моральної шкоди та уточнити наявні питання.

При розгляді позовної заяви про стягнення моральної шкоди з роботодавця діє правило про відшкодування судових витрат , В тому числі витрат на представника, що важливо в разі звернення за кваліфікованою юридичною допомогою.