Строительство »

Розміри взуття для дітей: який розмір підійде дитині, як визначити по довжині стопи і віком (таблиці відповідності)

 1. Як дізнатися який розмір взуття у дитини? - Відео
 2. Таблиця відповідності розміру взуття віком дитини
 3. Таблиця розмірів для дітей від 1 до 5 років по довжині стопи в сантиметрах і дюймах
 4. Таблиця для дітей до року
 5. російські розміри
 6. Чим відрізняються європейські, англійські, американські і російські розміри?
 7. Метрична і штіхмассовая система розмірів взутті - в чому різниця?

Погодьтеся, наскільки це нелегке завдання, ходити з малюком по магазинах і вибирати підходящу для нього взуття. Безсумнівно, всі діти люблять обновки, але бачили ви хоч одну дитину, який після двогодинного шопінгу з мамою залишається в хорошому і радісному настрої? Крім цього, після декількох примирення пар взуття, дитині важко об'єктивно оцінити, яка пара взуття найбільш зручна і комфортна. Тому, щоб уникнути дитячих сліз і маминих нервів, батьки відкладають спільний похід з дитиною по магазинах.

Завдяки інтернет магазинах завдання вибору дитячого взуття значно спростилася. Батькам тепер не потрібно йти з дитиною по взуттєвим точкам, лише сісти за монітор комп'ютера і відкрити пару відповідних інтернет магазинів. Але щоб зробити вдалу покупку необхідно в першу чергу вибрати правильний розмір дитячого взуття. Як це зробити, ми розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Як дізнатися який розмір взуття у дитини? - Відео

Для правильного визначення розміру взуття вашої дитини необхідно враховувати кілька рекомендацій:

 1. У маленьких дітей віком 1-3 роки розмір ступні потрібно вимірювати один раз за три місяці, саме з такою частотністю у дітей цього віку змінюється розмір стопи. У діток від трьох до шести років розмір стопи варто вимірювати один раз в чотири місяці. Що стосується дітей старшого віку років 6-10, то у них розмір ступи потрібно вимірювати один раз в п'ять місяців. Саме ця підказка допоможе визначити у маленьких діток правильний розмір обувки.
 2. Якщо у вас зовсім маленький малюк, то його стопу слід вимірювати рулеткою, якщо таку річ у вашому будинку не спостерігається, то скористайтеся мотузкою, після чого пригладити її лінійці.
 3. Що стосується дітей старшого віку, то їх ступню потрібно вимірювати в положенні стоячи, так як при тиску на неї, ступня збільшується в розмірах. Дитина повинна стати на обі ноги і вага розподілити рівномірно, це допоможе зняти точні дані. Крім цього дану процедуру варто робити з вечора.
 4. Під час вимірювань під ступні дитини підкладіть аркуші паперу і за допомогою олівця обведіть їх. Також можна зробити вологі відбитки ступень. Для цього необхідно стопу намочити у воді і віддрукувати її на папери.
 5. Після чого виміряйте довжину обох відбитків, складіть їх і розділіть вийшло число навпіл. Це допоможе вам визначити середнє арифметичне для правильного вибору розміру взуття. Справа в тому, що одна ступня дитини може бути більша за іншу, тому краще не пропускати цю рекомендацію. Правильно також буде орієнтуватися тільки на велику за розмірами ступню.
 6. Крім цього до одержали розміру стопи потрібно додати 0,5 см - такої рекомендації варто дотримуватися при виборі літнього взуття, так як ніжка дитини може набрякати. У зимову пору року до початкового розміру потрібно додавати 1,5 см, щоб в черевик вліз теплий носок і залишався простір для повітря, завдяки якому буде зберігатися тепло).

Таблиця відповідності розміру взуття віком дитини

За допомогою цієї таблиці можна визначити розмір взуття за віком дитини. Зліва в табличці вказано вік окремо для хлопчиків і для дівчаток, праворуч - розмір взуття в штіхмассовй і метричній системі. Основною системою в Росії і Європі є штіхмассовая, за допомогою якої можна за розміром ступні дізнатися розмір взуття.

Таблиця розмірів для дітей від 1 до 5 років по довжині стопи в сантиметрах і дюймах

Дуже часто батьки віддають перевагу взуттю з США, Англії і Європи. Щоб правильно вибрати розмір такого взуття, необхідно мати відповідну таблицю розмірів. Справа в таблиці вказано розмір ступні в сантиметрах і дюймах (Inches), а зліва - розміри США (US), Європи (Euro) і Англії (UK).

Таблиця для дітей до року

Дана таблиця дозволяє визначити розмір взуття діткам до одного року. У ній також вказані розміри взуття за американськими, англійською та європейським стандартам. Праворуч ви побачите розмір ноги в сантиметрах, а зліва розмір взуття відповідний певній країні.

Також зверніть увагу на статтю про правильний вибір одягу дитині до року - рекомендації по місяцях, таблиця.

російські розміри

Як вже було вище згадано, в Росії застосовується метрична система, в ній з одного боку вказана довжина дитячої стопи (розмір стопи вимірюємо від шкарпетки до п'яти), а з іншого розмір обувки.

У зовсім маленьких діток у віці 6-9 місяців, як правило, розмір взуття сімнадцятий; у малюків постарше 9-12 місяців розмір взуття - 18-19 і так далі. Більш детально розібратися в цій справі допоможе вам наша таблиця. Також за допомогою неї ви зможете встановити правильний розмір шкарпеток.

Чим відрізняються європейські, англійські, американські і російські розміри?

Дуже часто люди, купуючи взуття з Великобританії, орієнтуються на європейські розміри, вважаючи, що вони цілком підходять. Але це зовсім не так. Справа в тому, що в Росії використовується метрична система одиниць, в якій вказані метри, міліметри, сантиметри, кілометри. Що стосується англійських розмірів, то для їх обчислення використовуються імперські одиниці: дюйми, фути, ярди, милі. Тому ні в якому разі їх не можна порівнювати.

Якщо ви хочете придбати дитяче взуття з США, Європи, Великобританії, то користуйтеся відповідними таблицями. Тільки так ви зможете придбай відповідне взуття по потрібному розміру.

Метрична і штіхмассовая система розмірів взутті - в чому різниця?

Як вже ви зрозуміли, існує метрична і штіхмассовая система визначення розміру дитячого взуття. У Россі діє метрична система, так як одиницями виміру є сантиметри і міліметри. Розмір взуття в цій системі відповідає довжині стопи від п'яти до виступаючого пальця.

Що стосується штіхмассовой, то системою обчислення є шах. Дана система вимірює не довше стопи, а довжину устілки. Якщо вам необхідно вибрати взуття за цією системою, то необхідно 1 шах прирівнювати 2/3 см. Дана система зараз широко використовується в Кореї і Європі.

Як дізнатися який розмір взуття у дитини?
Метрична і штіхмассовая система розмірів взутті - в чому різниця?
Безсумнівно, всі діти люблять обновки, але бачили ви хоч одну дитину, який після двогодинного шопінгу з мамою залишається в хорошому і радісному настрої?
Як дізнатися який розмір взуття у дитини?
Чим відрізняються європейські, англійські, американські і російські розміри?
Метрична і штіхмассовая система розмірів взутті - в чому різниця?