Строительство »

Жовтнева, 46в • Купити квартиру в Полтаві • Полтавтрансбуд

Новий багатоквартирний цегляний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями розташований в центральній частині міста. Архітектурне рішення передбачає наявність восьми, дев'яти і десятиповерхових секцій. Будинок знаходиться в безпосередній близькості від Обласної Державної адміністрації, стадіону «Ворскла», готелю «Київ» і Полтавського університету економіки і торгівлі. Той факт, що новобудова знаходиться у дворі житлового комплексу, дозволяє забезпечити майбутнім мешканцям тишу і затишок, сховавшись від суєти центральній вулиці

Загальна кількість квартир в новобудові - 154. з яких однокімнатних - 33, двокімнатних - 47, трикімнатних - 69, чотирикімнатних - 2 і п'ятикімнатних - 3. Загальна площа квартир - 12074 квадратних метрів ( подивитися план типового поверху ).

Купити квартиру в будинку по вулиці Жовтнева, 46в, це відмінне рішення для тих, хто цінує комфорт, затишок і інші переваги проживання в новому будинку в самому центрі міста. Перш за все майбутні мешканці отримають житло з сучасним плануванням, автономне опалення, надійні комунікації, металопластикові вікна, зручні і надійні ліфти, естетично оформлену прилеглу територію, обладнану місцями для ігор дітей і відпочинку дорослих. Крім цього до послуг мешканців підземний паркінг для автомобілів площею 498 квадратних метрів, і наземна парковка для мешканців і гостей на 31 автомобіль.

Крім цього до послуг мешканців підземний паркінг для автомобілів площею 498 квадратних метрів, і наземна парковка для мешканців і гостей на 31 автомобіль

Підприємцям, які бажають купити офіс , «Полтавтрансбуд» пропонує сучасні офісні приміщення загальною площею 1366 квадратних метрів. Маючи офіс в самому центі міста, Ви, безумовно, зможете позиціонувати свою компанію як успішну і респектабельну.

Ще однією перевагою будинку по вулиці Жовтнева, 46в є налагоджена міська інфраструктура центру міста. У сусідніх будинках розташовані супермаркет, магазини, бутіки, банки, фитнесклуб. Зовсім поруч - парк для прогулянок і сімейного відпочинку. У двох хвилинах ходьби - зупинки громадського транспорту.