Строительство »

Житомир.info | У Житомирі двоє чоловіків хотіли незаконно підключитися до водопроводу і мало не залишили місто без води

16 лютого двоє чоловіків незаконно проникли на територію водопровідно-насосної станції та хотіли відключити обладнання, щоб провести самовільну врізку в міський водопровід.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі КП «Житомирводоканал».

У вихідний день в Житомирі служба охорони комунального підприємства затримала двох чоловіків, які незаконно проникли на територію водопровідно-насосної станції другого підйому з метою здійснити врізку в міську водопровідну мережу.

«Двоє чоловіків перелізли через паркан з боку хлібзаводу на територію насосної станції. У них з собою був насос, кабель. Охоронці затримали чоловіків і передали їх міліції. За словами затриманих, вони хотіли самостійно провести врізку в міську мережу водопостачання, але для цього їм потрібно було перекрити воду або знизити тиск, тому вони і проникли на територію об'єкту, що охороняється », - розповіли журналісту Житомир.info в прес-службі КП «Житомирводоканал».

Факт незаконного проникнення на територію насосної станції підтвердили в прес-службі УМВС України в Житомирській області.

«Дана подія внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування. Наразі міліцією проводиться розслідування всіх обставин вчиненого правопорушення », - повідомила керівник прес-служби УМВС України в Житомирській області Алла Ващенко.

За інформацією КП «Житомирводоканал», на підприємстві створена інспекція з водних ресурсів, на яку покладено обов'язки щодо виявлення та узаконення самовільних підключень до водопровідної мережі. Протягом 2012 року інспекція провела обстеження майже 480 абонентів і виставила штрафні санкції за незаконне підключення до водопровідних і каналізаційних мереж на загальну суму 25,5 тис. Грн.

Житомир.info