Строительство »

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак | СЬОГОДНІ

 1. Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак
 2. Гороскоп на тиждень: ОВНИ
 3. Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ
 4. Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ
 5. Гороскоп на тиждень: РАКИ
 6. Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ
 7. Гороскоп на тиждень: ДІВИ
 8. Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ
 9. Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ
 10. Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ
 11. Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ
 12. Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ
 13. Гороскоп на тиждень: РИБИ
 14. Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак
 15. Гороскоп на тиждень: ОВНИ
 16. Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ
 17. Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ
 18. Гороскоп на тиждень: РАКИ
 19. Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ
 20. Гороскоп на тиждень: ДІВИ
 21. Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ
 22. Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ
 23. Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ
 24. Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ
 25. Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ
 26. Гороскоп на тиждень: РИБИ
 27. Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак
 28. Гороскоп на тиждень: ОВНИ
 29. Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ
 30. Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ
 31. Гороскоп на тиждень: РАКИ
 32. Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ
 33. Гороскоп на тиждень: ДІВИ
 34. Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ
 35. Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ
 36. Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ
 37. Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ
 38. Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ
 39. Гороскоп на тиждень: РИБИ

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку підготувала астролог Любов Шехматова

Гороскоп на тиждень.

Фото: depositphotos.com

У зв'язку з затемненням Сонця (13 липня в 6:02) обставини тижні зумовлені кармічно (підсумок за 18, 5 років) і розгорнуться з розмахом, не піддаючись контролю. Неприємні новини повалений в шок, налинуть болючі проблеми, що стосуються сім'ї, особистих взаємин, дружніх зв'язків. Якщо вони себе вичерпали, доведеться поставити крапку. Крах невблаганний, якщо це гальмує ваш розвиток. Хоча картина на перший погляд дуже похмура, попереду позитивний результат. Запорука успіху - блискавична реакція і мобільність в діях. Починається новий життєвий цикл (18, 5 років), звільняється місце для нових планів. Пливіть за течією, щоб не наробити дурниць, в цей час ви "сліпі", бо не володієте повною інформацією, для втілення нових проектів, прийняття важливих рішень.

Увага Ракам, Козерогам, Терезам, Овнам, Водоліям, Левам: у вас повинна бути боєготовність "номер один" і блискучий самоконтроль.

Гороскоп на тиждень: ОВНИ

Зосередьтеся на домашніх справах, тут запущено процес "перезавантаження", наведіть порядок в домі, "залатати дірки" в психологічній аурі родини. Ваше завдання створити вдома свято, ощасливити рідних. Зараз активізується дух родоводу, тому цуратися проблем близьких не можна. Копайтеся в історичному минулому свого краю, вивчайте національні традиції, досліджуйте сімейне коріння, бажано відвідати місце народження, відновити зв'язок з далекими родичами. З начальством будьте "білими і пухнастими", тут ви поки під жорстким пресингом. З друзями "екскурс" в минуле триває.

Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ

Упорядковувати особисте життя. З близькими, родичами, колегами - "переформатування", відносини повинні перейти на новий виток розвитку. Підведіть підсумки, розставте точки над "і", і починайте все по-новому з урахуванням допущених раніше промахів. На діловому терені доля закликає до продуктивної співпраці з партнерами, про самостійність забудьте, тільки в гармонійному колективі ви здатні проявити таланти і оптимально самореалізуватися. У кар'єрі гальмо, не «смикайтесь", а облаштовувати особисте щастя. Якщо залишилися без роботи, значить це рука долі, напрямна вас на благоустрій сім'ї.

Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ

Якщо ви раніше скромничали, зараз належить дати правильну самооцінку своїм талантам, можливостям, діловим навичкам. Вони високі і вимагають практичної реалізації. Сфера інтелектуальних інтересів досягне піку, відфільтровує отриману інформацію. Спілкуйтеся з тими, хто вас надихає. Ви птах високого духовного польоту. У діловій сфері все чудово, хапайтеся за все, подужаєте, і удосконалюйтеся як фахівець широкого профілю, заробляючи гроші і бонуси на кар'єрне майбутнє.

Гороскоп на тиждень: РАКИ

У вас фаза "перетворення". Імідж кардинально змінюється і це найцінніше. Чесноти розквітають, погані риси, залежно зникають, скоріше завершуйте недопрацьовані справи, інакше потім вони надовго зависнуть баластом, заважаючи прогресивному руху. Реалізація особистих бажань є першочерговим. Якщо "хочу" командує парадом, це нормально. Стати найкращими, шанованими, популярними - реально. І обов'язково любите навколишній світ, зараз вам дається з надлишком почуттів, щоб зробити інших щасливими!

Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ

Громадська суєта на шкоду, візьміть тайм-аут і не встрявайте в колективні "розборки". Ваше місце за кадром. Наодинці з собою відчуєте як правильно діяти далі, саме внутрішній голос підкаже справжні зважені рішення. Мова вчасно прикушує, афішувати про глобальне не можна - віджахнете удачу. І бережіть сімейне вогнище, це оазис благодаті. У подружніх пар дежавю, якщо виникла тріщина, пориньте в спільне минуле, воно багате приємними спогадами, які зміцнять ваші відносини. Живіть в любові, злагоді і пам'ятайте - останнє слово нині (всупереч колосальній впливу партнера) за вами.

Гороскоп на тиждень: ДІВИ

Вам доведеться круто змінити напрямок діяльності. Як з'ясується, старі цілі себе вичерпали, прийшов час переходу на нові орієнтири. Розгортати масштабні проекти поки рано (це буде скоро), нехай зріють, а ви радьтеся з досвідченими соратниками, друзями, рідними і готуйте грунт, вона повинна бути плідною, інакше зерна ідей і зусиль не дадуть очікуваних сходів.

Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ

У сфері кадрових ротацій, професійного вдосконалення, матеріального зростання - позитивні зміни. Якщо це не ваше покликання, пора перекваліфікуватися і реалізовувати природні таланти. Тому коли запропонують нове місце роботи, високу посаду - погоджуйтеся, але тільки на більш високу зарплату. Фінансова фортуна поки працює на ваш гаманець. На любовному фронті звучить романтичне танго, готуйтеся найближчим часом завершити старі відносини.

Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ

Ваша думка кардинально міняється, приходить розуміння багатьох речей, дотепер не усвідомлюваних. Перш за все в професійній сфері. Вчіться життєвим премудростям, саме час підвищити рівень кваліфікації, попереду кар'єрний зліт де малограмотним робити нічого. Тримайтеся осіб, які поділяють ваші погляди, інтереси, прислухайтеся до їхніх порад, запозичте досвід, рекламуйте досягнення, але чітко дотримуйтеся власної лінії задумів. Ви володієте магічною харизмою, а це унікальне зброю в будь-якій боротьбі - на особистому і діловому фронті. Під рідним дахом витає дух кармічного минулого. Надолужуйте помилки і не "драконьте" агресією домочадців.

Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ

Ви тотально залежні від чужих дій, ресурсів, йде радикальна модернізація життєвих цілей і це процес не для слабаків, потрібна колосальна психологічна міцність, об'єктивна оцінка бажань і можливостей, плюс героїчна ділова хватка. Приготуйтеся балансувати над прірвою бажань і можливостей, легких переможних стрибків вгору не буває. І пам'ятайте: якщо за вами немає надійного матеріального, морального тилу, високих таємних покровителів - ризикувати бездумно протипоказано. Проблеми з братами, сестрами, сусідами, помилками в оформленні документів обумовлені кармічно. Піти від них не можна. Розгрібайте.

Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ

Емоційне напруження сильний. Але на жаль, ви асоціюєтеся з кам'яною брилою, яку, завдяки старим звичкам, неможливо зрушити з місця. А треба. Прагніть до тактовності, делікатності, милосердя, навколишній світ зітканий із чуттєвих вібрацій, їх потрібно впустити в серце, щоб жити в мирі та злагоді з людьми. Будьте уважні, можливо на вашому шляху з'явиться суджений (для самотніх), а тим, хто в шлюбі належить "перезавантажити" відносини. Ваші партнери розквітають на очах і гідні бути поруч. Кращих союзників і друзів не знайти. Ділового співробітництва теж стосується. Головне не чіплятися за минуле, якщо ви в ланцюгах давніх бажань, власницьких інтересів, найближчим часом їх чекає розірвати! Егоїзм - гальмо прогресу. Задовольняйте чужі запити - це доленосний маяк.

Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ

На роботі аврал, репертуар завдань змінюється, тут без вас, як без рук, сходження службовими вертикалі і горизонталі йде динамічним темпом. Беріться за нові обов'язки, завжди будьте на підхваті, не уникайте додаткових навантажень, подужаєте! Спеціаліст широкого профілю з вас чудовий, вмієте гармонійно співпрацювати з колективом, ладити з керівництвом. Одночасно приділіть увагу здоров'ю. Якщо занадто довго йшли на поводу, а тепер всередині клекоче гнів (це наколінні скривдиш), вихлюпувати його небезпечно. Вибухне мости відносин. Контролюйте себе.

Гороскоп на тиждень: РИБИ

Робота - це не каторга, а гра, де ви актор і режисер. Не зациклюйтеся на болючі проблеми. Творіть, закохуйтеся, розважайтеся. Ваше завдання - всіх задовольнити і отримати максимум задоволення від будь-якої діяльності, щоб зарядити життєвий акумулятор щастям на майбутнє. Якщо подружні стосунки зайшли в глухий кут, найкращим стимулом для їх реанімації послужить обопільна турбота про дітей - вирушайте разом у відпустку. Спільне творче заняття, хобі також вас об'єднає з рідними, тому варіантів для збереження шлюбного щастя багато, вибирайте за смаками і можливостям.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку підготувала астролог Любов Шехматова

Гороскоп на тиждень.

Фото: depositphotos.com

У зв'язку з затемненням Сонця (13 липня в 6:02) обставини тижні зумовлені кармічно (підсумок за 18, 5 років) і розгорнуться з розмахом, не піддаючись контролю. Неприємні новини повалений в шок, налинуть болючі проблеми, що стосуються сім'ї, особистих взаємин, дружніх зв'язків. Якщо вони себе вичерпали, доведеться поставити крапку. Крах невблаганний, якщо це гальмує ваш розвиток. Хоча картина на перший погляд дуже похмура, попереду позитивний результат. Запорука успіху - блискавична реакція і мобільність в діях. Починається новий життєвий цикл (18, 5 років), звільняється місце для нових планів. Пливіть за течією, щоб не наробити дурниць, в цей час ви "сліпі", бо не володієте повною інформацією, для втілення нових проектів, прийняття важливих рішень.

Увага Ракам, Козерогам, Терезам, Овнам, Водоліям, Левам: у вас повинна бути боєготовність "номер один" і блискучий самоконтроль.

Гороскоп на тиждень: ОВНИ

Зосередьтеся на домашніх справах, тут запущено процес "перезавантаження", наведіть порядок в домі, "залатати дірки" в психологічній аурі родини. Ваше завдання створити вдома свято, ощасливити рідних. Зараз активізується дух родоводу, тому цуратися проблем близьких не можна. Копайтеся в історичному минулому свого краю, вивчайте національні традиції, досліджуйте сімейне коріння, бажано відвідати місце народження, відновити зв'язок з далекими родичами. З начальством будьте "білими і пухнастими", тут ви поки під жорстким пресингом. З друзями "екскурс" в минуле триває.

Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ

Упорядковувати особисте життя. З близькими, родичами, колегами - "переформатування", відносини повинні перейти на новий виток розвитку. Підведіть підсумки, розставте точки над "і", і починайте все по-новому з урахуванням допущених раніше промахів. На діловому терені доля закликає до продуктивної співпраці з партнерами, про самостійність забудьте, тільки в гармонійному колективі ви здатні проявити таланти і оптимально самореалізуватися. У кар'єрі гальмо, не «смикайтесь", а облаштовувати особисте щастя. Якщо залишилися без роботи, значить це рука долі, напрямна вас на благоустрій сім'ї.

Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ

Якщо ви раніше скромничали, зараз належить дати правильну самооцінку своїм талантам, можливостям, діловим навичкам. Вони високі і вимагають практичної реалізації. Сфера інтелектуальних інтересів досягне піку, відфільтровує отриману інформацію. Спілкуйтеся з тими, хто вас надихає. Ви птах високого духовного польоту. У діловій сфері все чудово, хапайтеся за все, подужаєте, і удосконалюйтеся як фахівець широкого профілю, заробляючи гроші і бонуси на кар'єрне майбутнє.

Гороскоп на тиждень: РАКИ

У вас фаза "перетворення". Імідж кардинально змінюється і це найцінніше. Чесноти розквітають, погані риси, залежно зникають, скоріше завершуйте недопрацьовані справи, інакше потім вони надовго зависнуть баластом, заважаючи прогресивному руху. Реалізація особистих бажань є першочерговим. Якщо "хочу" командує парадом, це нормально. Стати найкращими, шанованими, популярними - реально. І обов'язково любите навколишній світ, зараз вам дається з надлишком почуттів, щоб зробити інших щасливими!

Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ

Громадська суєта на шкоду, візьміть тайм-аут і не встрявайте в колективні "розборки". Ваше місце за кадром. Наодинці з собою відчуєте як правильно діяти далі, саме внутрішній голос підкаже справжні зважені рішення. Мова вчасно прикушує, афішувати про глобальне не можна - віджахнете удачу. І бережіть сімейне вогнище, це оазис благодаті. У подружніх пар дежавю, якщо виникла тріщина, пориньте в спільне минуле, воно багате приємними спогадами, які зміцнять ваші відносини. Живіть в любові, злагоді і пам'ятайте - останнє слово нині (всупереч колосальній впливу партнера) за вами.

Гороскоп на тиждень: ДІВИ

Вам доведеться круто змінити напрямок діяльності. Як з'ясується, старі цілі себе вичерпали, прийшов час переходу на нові орієнтири. Розгортати масштабні проекти поки рано (це буде скоро), нехай зріють, а ви радьтеся з досвідченими соратниками, друзями, рідними і готуйте грунт, вона повинна бути плідною, інакше зерна ідей і зусиль не дадуть очікуваних сходів.

Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ

У сфері кадрових ротацій, професійного вдосконалення, матеріального зростання - позитивні зміни. Якщо це не ваше покликання, пора перекваліфікуватися і реалізовувати природні таланти. Тому коли запропонують нове місце роботи, високу посаду - погоджуйтеся, але тільки на більш високу зарплату. Фінансова фортуна поки працює на ваш гаманець. На любовному фронті звучить романтичне танго, готуйтеся найближчим часом завершити старі відносини.

Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ

Ваша думка кардинально міняється, приходить розуміння багатьох речей, дотепер не усвідомлюваних. Перш за все в професійній сфері. Вчіться життєвим премудростям, саме час підвищити рівень кваліфікації, попереду кар'єрний зліт де малограмотним робити нічого. Тримайтеся осіб, які поділяють ваші погляди, інтереси, прислухайтеся до їхніх порад, запозичте досвід, рекламуйте досягнення, але чітко дотримуйтеся власної лінії задумів. Ви володієте магічною харизмою, а це унікальне зброю в будь-якій боротьбі - на особистому і діловому фронті. Під рідним дахом витає дух кармічного минулого. Надолужуйте помилки і не "драконьте" агресією домочадців.

Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ

Ви тотально залежні від чужих дій, ресурсів, йде радикальна модернізація життєвих цілей і це процес не для слабаків, потрібна колосальна психологічна міцність, об'єктивна оцінка бажань і можливостей, плюс героїчна ділова хватка. Приготуйтеся балансувати над прірвою бажань і можливостей, легких переможних стрибків вгору не буває. І пам'ятайте: якщо за вами немає надійного матеріального, морального тилу, високих таємних покровителів - ризикувати бездумно протипоказано. Проблеми з братами, сестрами, сусідами, помилками в оформленні документів обумовлені кармічно. Піти від них не можна. Розгрібайте.

Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ

Емоційне напруження сильний. Але на жаль, ви асоціюєтеся з кам'яною брилою, яку, завдяки старим звичкам, неможливо зрушити з місця. А треба. Прагніть до тактовності, делікатності, милосердя, навколишній світ зітканий із чуттєвих вібрацій, їх потрібно впустити в серце, щоб жити в мирі та злагоді з людьми. Будьте уважні, можливо на вашому шляху з'явиться суджений (для самотніх), а тим, хто в шлюбі належить "перезавантажити" відносини. Ваші партнери розквітають на очах і гідні бути поруч. Кращих союзників і друзів не знайти. Ділового співробітництва теж стосується. Головне не чіплятися за минуле, якщо ви в ланцюгах давніх бажань, власницьких інтересів, найближчим часом їх чекає розірвати! Егоїзм - гальмо прогресу. Задовольняйте чужі запити - це доленосний маяк.

Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ

На роботі аврал, репертуар завдань змінюється, тут без вас, як без рук, сходження службовими вертикалі і горизонталі йде динамічним темпом. Беріться за нові обов'язки, завжди будьте на підхваті, не уникайте додаткових навантажень, подужаєте! Спеціаліст широкого профілю з вас чудовий, вмієте гармонійно співпрацювати з колективом, ладити з керівництвом. Одночасно приділіть увагу здоров'ю. Якщо занадто довго йшли на поводу, а тепер всередині клекоче гнів (це наколінні скривдиш), вихлюпувати його небезпечно. Вибухне мости відносин. Контролюйте себе.

Гороскоп на тиждень: РИБИ

Робота - це не каторга, а гра, де ви актор і режисер. Не зациклюйтеся на болючі проблеми. Творіть, закохуйтеся, розважайтеся. Ваше завдання - всіх задовольнити і отримати максимум задоволення від будь-якої діяльності, щоб зарядити життєвий акумулятор щастям на майбутнє. Якщо подружні стосунки зайшли в глухий кут, найкращим стимулом для їх реанімації послужить обопільна турбота про дітей - вирушайте разом у відпустку. Спільне творче заняття, хобі також вас об'єднає з рідними, тому варіантів для збереження шлюбного щастя багато, вибирайте за смаками і можливостям.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку - Лев, Телець, Скорпіон, Водолій, Рак

Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку підготувала астролог Любов Шехматова

Гороскоп на тиждень.

Фото: depositphotos.com

У зв'язку з затемненням Сонця (13 липня в 6:02) обставини тижні зумовлені кармічно (підсумок за 18, 5 років) і розгорнуться з розмахом, не піддаючись контролю. Неприємні новини повалений в шок, налинуть болючі проблеми, що стосуються сім'ї, особистих взаємин, дружніх зв'язків. Якщо вони себе вичерпали, доведеться поставити крапку. Крах невблаганний, якщо це гальмує ваш розвиток. Хоча картина на перший погляд дуже похмура, попереду позитивний результат. Запорука успіху - блискавична реакція і мобільність в діях. Починається новий життєвий цикл (18, 5 років), звільняється місце для нових планів. Пливіть за течією, щоб не наробити дурниць, в цей час ви "сліпі", бо не володієте повною інформацією, для втілення нових проектів, прийняття важливих рішень.

Увага Ракам, Козерогам, Терезам, Овнам, Водоліям, Левам: у вас повинна бути боєготовність "номер один" і блискучий самоконтроль.

Гороскоп на тиждень: ОВНИ

Зосередьтеся на домашніх справах, тут запущено процес "перезавантаження", наведіть порядок в домі, "залатати дірки" в психологічній аурі родини. Ваше завдання створити вдома свято, ощасливити рідних. Зараз активізується дух родоводу, тому цуратися проблем близьких не можна. Копайтеся в історичному минулому свого краю, вивчайте національні традиції, досліджуйте сімейне коріння, бажано відвідати місце народження, відновити зв'язок з далекими родичами. З начальством будьте "білими і пухнастими", тут ви поки під жорстким пресингом. З друзями "екскурс" в минуле триває.

Гороскоп на тиждень: ТЕЛЕЦЬ

Упорядковувати особисте життя. З близькими, родичами, колегами - "переформатування", відносини повинні перейти на новий виток розвитку. Підведіть підсумки, розставте точки над "і", і починайте все по-новому з урахуванням допущених раніше промахів. На діловому терені доля закликає до продуктивної співпраці з партнерами, про самостійність забудьте, тільки в гармонійному колективі ви здатні проявити таланти і оптимально самореалізуватися. У кар'єрі гальмо, не «смикайтесь", а облаштовувати особисте щастя. Якщо залишилися без роботи, значить це рука долі, напрямна вас на благоустрій сім'ї.

Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ

Якщо ви раніше скромничали, зараз належить дати правильну самооцінку своїм талантам, можливостям, діловим навичкам. Вони високі і вимагають практичної реалізації. Сфера інтелектуальних інтересів досягне піку, відфільтровує отриману інформацію. Спілкуйтеся з тими, хто вас надихає. Ви птах високого духовного польоту. У діловій сфері все чудово, хапайтеся за все, подужаєте, і удосконалюйтеся як фахівець широкого профілю, заробляючи гроші і бонуси на кар'єрне майбутнє.

Гороскоп на тиждень: РАКИ

У вас фаза "перетворення". Імідж кардинально змінюється і це найцінніше. Чесноти розквітають, погані риси, залежно зникають, скоріше завершуйте недопрацьовані справи, інакше потім вони надовго зависнуть баластом, заважаючи прогресивному руху. Реалізація особистих бажань є першочерговим. Якщо "хочу" командує парадом, це нормально. Стати найкращими, шанованими, популярними - реально. І обов'язково любите навколишній світ, зараз вам дається з надлишком почуттів, щоб зробити інших щасливими!

Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ

Громадська суєта на шкоду, візьміть тайм-аут і не встрявайте в колективні "розборки". Ваше місце за кадром. Наодинці з собою відчуєте як правильно діяти далі, саме внутрішній голос підкаже справжні зважені рішення. Мова вчасно прикушує, афішувати про глобальне не можна - віджахнете удачу. І бережіть сімейне вогнище, це оазис благодаті. У подружніх пар дежавю, якщо виникла тріщина, пориньте в спільне минуле, воно багате приємними спогадами, які зміцнять ваші відносини. Живіть в любові, злагоді і пам'ятайте - останнє слово нині (всупереч колосальній впливу партнера) за вами.

Гороскоп на тиждень: ДІВИ

Вам доведеться круто змінити напрямок діяльності. Як з'ясується, старі цілі себе вичерпали, прийшов час переходу на нові орієнтири. Розгортати масштабні проекти поки рано (це буде скоро), нехай зріють, а ви радьтеся з досвідченими соратниками, друзями, рідними і готуйте грунт, вона повинна бути плідною, інакше зерна ідей і зусиль не дадуть очікуваних сходів.

Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ

У сфері кадрових ротацій, професійного вдосконалення, матеріального зростання - позитивні зміни. Якщо це не ваше покликання, пора перекваліфікуватися і реалізовувати природні таланти. Тому коли запропонують нове місце роботи, високу посаду - погоджуйтеся, але тільки на більш високу зарплату. Фінансова фортуна поки працює на ваш гаманець. На любовному фронті звучить романтичне танго, готуйтеся найближчим часом завершити старі відносини.

Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ

Ваша думка кардинально міняється, приходить розуміння багатьох речей, дотепер не усвідомлюваних. Перш за все в професійній сфері. Вчіться життєвим премудростям, саме час підвищити рівень кваліфікації, попереду кар'єрний зліт де малограмотним робити нічого. Тримайтеся осіб, які поділяють ваші погляди, інтереси, прислухайтеся до їхніх порад, запозичте досвід, рекламуйте досягнення, але чітко дотримуйтеся власної лінії задумів. Ви володієте магічною харизмою, а це унікальне зброю в будь-якій боротьбі - на особистому і діловому фронті. Під рідним дахом витає дух кармічного минулого. Надолужуйте помилки і не "драконьте" агресією домочадців.

Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ

Ви тотально залежні від чужих дій, ресурсів, йде радикальна модернізація життєвих цілей і це процес не для слабаків, потрібна колосальна психологічна міцність, об'єктивна оцінка бажань і можливостей, плюс героїчна ділова хватка. Приготуйтеся балансувати над прірвою бажань і можливостей, легких переможних стрибків вгору не буває. І пам'ятайте: якщо за вами немає надійного матеріального, морального тилу, високих таємних покровителів - ризикувати бездумно протипоказано. Проблеми з братами, сестрами, сусідами, помилками в оформленні документів обумовлені кармічно. Піти від них не можна. Розгрібайте.

Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ

Емоційне напруження сильний. Але на жаль, ви асоціюєтеся з кам'яною брилою, яку, завдяки старим звичкам, неможливо зрушити з місця. А треба. Прагніть до тактовності, делікатності, милосердя, навколишній світ зітканий із чуттєвих вібрацій, їх потрібно впустити в серце, щоб жити в мирі та злагоді з людьми. Будьте уважні, можливо на вашому шляху з'явиться суджений (для самотніх), а тим, хто в шлюбі належить "перезавантажити" відносини. Ваші партнери розквітають на очах і гідні бути поруч. Кращих союзників і друзів не знайти. Ділового співробітництва теж стосується. Головне не чіплятися за минуле, якщо ви в ланцюгах давніх бажань, власницьких інтересів, найближчим часом їх чекає розірвати! Егоїзм - гальмо прогресу. Задовольняйте чужі запити - це доленосний маяк.

Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ

На роботі аврал, репертуар завдань змінюється, тут без вас, як без рук, сходження службовими вертикалі і горизонталі йде динамічним темпом. Беріться за нові обов'язки, завжди будьте на підхваті, не уникайте додаткових навантажень, подужаєте! Спеціаліст широкого профілю з вас чудовий, вмієте гармонійно співпрацювати з колективом, ладити з керівництвом. Одночасно приділіть увагу здоров'ю. Якщо занадто довго йшли на поводу, а тепер всередині клекоче гнів (це наколінні скривдиш), вихлюпувати його небезпечно. Вибухне мости відносин. Контролюйте себе.

Гороскоп на тиждень: РИБИ

Робота - це не каторга, а гра, де ви актор і режисер. Не зациклюйтеся на болючі проблеми. Творіть, закохуйтеся, розважайтеся. Ваше завдання - всіх задовольнити і отримати максимум задоволення від будь-якої діяльності, щоб зарядити життєвий акумулятор щастям на майбутнє. Якщо подружні стосунки зайшли в глухий кут, найкращим стимулом для їх реанімації послужить обопільна турбота про дітей - вирушайте разом у відпустку. Спільне творче заняття, хобі також вас об'єднає з рідними, тому варіантів для збереження шлюбного щастя багато, вибирайте за смаками і можливостям.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні