Строительство »

Чоловік-Водолій і жінка-Водолій: сумісність

  1. Останні новини

Двоє закоханих Водоліїв є чимось, абсолютно не вписується в нормальний перебіг життя

Двоє закоханих Водоліїв є чимось, абсолютно не вписується в нормальний перебіг життя. Один Водолій - це приголомшливий геній або чарівний безумець. Але коли їх двоє - все якості зводяться в квадрат! Під цим знаком народилися Крістіан Діор і Володимир Висоцький, велика провидиця Ванга і Григорій Распутін, Галілео Галілей і Микола Коперник, і ще безліч унікальних особистостей, що володіють даром передбачення, талантом існувати в минулому, сьогоденні і майбутньому. Плюс до всього - Водолії живуть по своїми законами і відчувають глибоке байдужість до того, «що люди говорять».

При першій зустрічі повітряні діти Урана відведуть очі і піднімуть їх до стелі - вони завжди так роблять. Потім обов'язково вивідають статус один одного; для них узи шлюбу священні. Трошки дивно для людей, які не визнають загальноприйняті норми, але це так. Якщо один з них виявиться в шлюбі, то відносини обмежаться платонічної любов'ю. Якщо вони будуть вільні - то почнеться ... палка дружба. Ні звичайно, відносини закоханих Водоліїв далекі від братських, але їх поняття любові і дружби лежить за межами розуміння звичайних людей. За великим рахунком, ерогенна точка Водоліїв - це мозок. У них загадковим чином виходить любити (в першу чергу) саме мізками.

Вони так схожі, так чудово не заважають один одному жити! Девіз цього знака Зодіаку: живи сам, як тобі подобається, і не заважай жити іншим - в цьому союзі здійснюється на сто відсотків. Але такий збіг поглядів не означає, що закохані (або, все ж, друзі?) Відразу побіжать в ЗАГС. Ні. Вони пред'являть один одному мільйон вимог: вишуканих, витончених і витончених. І якщо кожен здасть екзамен на вісім з плюсом за п'ятибальною системою, вони зважаться на офіційні відносини.

Можливо, у цієї пари виникнуть проблеми в інтимній сфері. Є у Водоліїв одна характерна особливість : Іноді бажання спалахує раптом, моментально, і вимагає такого ж моментального задоволення. Все добре, але от лихо: на кухні п'ють чай нові подруги, в спальні восьмий тиждень живе давній друг, у ванній приймає душ випадковий знайомий, а в передпокої щойно прийшли і роздягаються гості .. Питання «де ?!» у парочки Водоліїв, з їх прихильністю до друзів, постає дуже часто. Коли в одному будинку живуть два Водолія, то він перетворюється в заїжджий двір.

Водоліям може заважати в спільному житті завзятість. Завзятість - це якість, яке в три рази крутіше впертості. Наприклад, якщо обидва хочуть спати з лівого боку ліжка, це стає нерозв'язною проблемою. А з урахуванням того, що Водоліями управляє Уран, причини для завзятості можуть набувати витончені і непередбачувані форми. Наприклад, бажання чоловіка Водолія прогулювати свого пітона на повідку. Не питайте, як і навіщо; це ж Водолій ... Єдина можливість мирного співіснування - спільні цілі: просвітницька або місіонерська діяльність, наукові дослідження тощо Ідеально, якщо обоє з подружжя забажає одного і того ж: вигулювати пітона на повідку або писати науковий трактат. Будьте впевнені, що вони доб'ються видатних результатів в будь-яких своїх починаннях.

Водолії іноді погано впливають один на одного: стають ще більш ексцентричними, забудькуватими, нетерпимими до тих, хто не згоден з їх думкою. Але зате вони щасливі! За великим рахунком, хто визначив, що для них погано, а що добре? - Вирішувати тільки їм. І все ж, подібний довгостроковий і щасливий союз не часто зустрічається. Два Свободолюбні, кожен зі своїми фантазіями і примхами, важко уживаються. Але, напевно, так і має бути: в природі все чудове і дивовижне зустрічається вкрай рідко.

Останні новини

загрузка ...

Або, все ж, друзі?
Питання «де ?
За великим рахунком, хто визначив, що для них погано, а що добре?