Строительство »

Як живі і світяться. На ВДНГ з'явився водойму з лящами-роботами

В акваріумі в павільйоні «Робостанція» плавають п'ять механічних лящів, по виду практично не відрізняються від живих. Довжина кожного досягає 50 сантиметрів В акваріумі в павільйоні «Робостанція» плавають п'ять механічних лящів, по виду практично не відрізняються від живих

фото: mos.ru

У павільйоні «Робостанція» на ВДНГ відкрився перший в Росії штучна водойма з рибами-роботами. У ньому плавають п'ять механічних лящів, яких не відрізнити від справжніх, поки не включені їх вбудовані світлодіоди. Про це повідомляється на офіційному порталі мера Москви.

Лящі-роботи зроблені з герметичного водонепроникного пластику, покриті сріблястою лускою. Завдяки датчикам руху рибки самостійно долають перешкоди і не стикаються з сусідами по акваріуму. Можуть плавати без зарядки 12 годин і занурюватися на глибину до п'яти метрів. Корисний винахід для вчених-іхтіологів, можна впровадити в зграю риб електронного шпигуна, каже керівник «Робостанціі» на ВДНГ Наталія Хребтова:

Довжина кожної риби досягає 50 сантиметрів, саме таким повинен бути дорослий лящ. Умови проживання наближені до природних, обсяг акваріума - три тисячі літрів, дно для них покрили натуральним річковим каменем, незабаром в акваріум висадять водорості.

Також в павільйоні № 2 на ВДНГ зараз можна побачити робота-блинопік і робота Бакстера. Він уже відомий публіці своїм умінням передбачати результат спортивних змагань.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?