Строительство »

Три станції Замоскворецької лінії метро будуть закриті 16 і 17 грудня

Станціями метро «Річковий вокзал», «Водний стадіон» і «Войковська» пасажири не зможуть скористатися 16 і 17, а також 23 і 24 грудня. Їх закриють для приєднання до Замоскворецької лінії нової станції «Ховріно» - це обов'язкова умова по будівельним нормативам. Такі роботи проводять у вихідні, коли пасажиропотік значно менше. У звичайному режимі метрополітен почне працювати о 05:30 18 та 25 грудня відповідно.

Між «річковим вокзалом» і «Соколом» із зупинками у «Войковська» і «Водного стадіону» будуть ходити автобуси безкоштовного компенсаційного маршруту КМ.

Перевозити пасажирів з інтервалами менше однієї хвилини будуть автобуси особливо великої місткості. Їх пустять по виділених смугах. Тимчасові виділенки введуть на ділянці Ленінградського шосе від будинку 1 до Чапаєвської провулка.

На деяких вулицях зміниться схема руху. Автомобілісти не зможуть проїхати по:

- ділянці Біломорсько вулиці від Валдайського проїзду до Ленінградського шосе;

- дублеру Ленінградського шосе на ділянці від 4-го Войковської проїзду до будинку 13, корпусу 1 по дублеру (до південного входу на станцію «Войковська»);

- 3-му ВОЙКІВСЬКЕ проїзду;

- вулиці Зої і Олександра Космодем'янських від будинку 4, корпусу 2 до Ленінградського шосе.

Зміни наберуть сили також 23 і 24 грудня.

На станції метро «Сокіл» працюватимуть усі каси. Тимчасово там встановлять 11 автоматів з продажу квитків, а перед входом з'явиться шість мобільних кас з продажу квитків на одну поїздку.

інспектори Центру забезпечення мобільності пасажирів Московського метрополітену і працівники ЦКУ «Організатор перевезень» допоможуть пасажирам зорієнтуватися і вибрати потрібний маршрут.

співробітники служби безпеки і УВС на московському метрополітені чергуватимуть на «Соколі».

В районі закритих станцій може ускладнитися ситуація на дорогах, відзначили в Центрі організації дорожнього руху . Автомобілістам рекомендують заздалегідь вибирати маршрути об'їзду, переносити поїздки на внепіковие годинник і по можливості користуватися громадським транспортом.

80 відсотків жителів району Ховріно після відкриття однойменної станції отримають метро поруч з будинком. Вона поліпшить транспортну доступність Західного Дегуніна і Лівобережного, розвантажить «Річковий вокзал» в середньому на 20 відсотків, а в години пік - на 25 відсотків. Очікується, що щоденний пасажиропотік на новій станції складе близько 60 тисяч чоловік.