Строительство »

Піщаний пляж Beach Club

В акваторії Хімкінского водосховища розташований готель з пляжем і розвагами. Він знаходиться у Ленінградського шосе, за півгодини їзди від центру міста, поруч з метро "Водний стадіон".
Тут створені найкомфортніші умови для відпочиваючих з Москви. Це місце сміливо можна назвати курортом на території великого міста. Пляжна територія на Химкинском водосховище розділена на 2 зони: загальнодоступну територію для відпочинку 1000 чоловік і закриту VIP-частина на 500 осіб. В акваторії Хімкінского водосховища розташований готель з пляжем і розвагами

Пляж дивує тим, що сюди завезли мальдівський пісок, побудували танц-пол під відкритим небом, а також відкрили гламурний бар Royal Bar.
Тут є і басейни, приміщення для банкетів, яхт-клуб, ресторан і бар. За вхід на територію пляжу доведеться заплатити, як і за користування шезлонгами і парасольками.
Beach Club розрахований не тільки на любителів плавання або відпочинку на березі, він сподобається і любителям активного відпочинку, тому що є самим спортивним з пляжів Москви. B Вeach Club обладнано дитячий майданчик, волейбольний майданчик на піску, станція для занять серфінгом, організована оренда скутерів і водних лиж.
Піщаний пляж у відкритій води розрахований на 1500 чоловік, зовсім поруч розбиті газони з м'якою травою.
Територія, де купаються, обгороджена, її містять в ідеальному порядку. Комфорт і затишок на пляжі створюють поставлені парасольки для відпочиваючих, дерев'яні доріжки, прокладені над піском.
Для автотранспорту є парковка на 300 машин, що охороняється VIP-парковка на 50 машин, причал для гостьових катерів і човнів.