Строительство »

Температура води у Чорноморського узбережжя

Усталена тепла погода минулих тижнів і прогнозована спека найближчих днів визначають тенденції до підвищення температури морської води по всьому чорноморському узбережжю Усталена тепла погода минулих тижнів і прогнозована спека найближчих днів визначають тенденції до підвищення температури морської води по всьому чорноморському узбережжю. За даними метеорологічних служб, завтра і в найближчі дні, море біля берегів Одеси буде теплим, а температура води на різних пляжах курортної зони нашого міста і області становитиме + 23 градуси Цельсія.

Температура в прибережній зоні того або іншого пляжу може дещо відрізнятися через підводних течій, однак різниця буде незначною, приблизно в 1 градус.

хоча погода в Севастополі , Ялті та Алушті була менш спекотною, морська вода в прибережних районах цих міст прогрілася краще, і становить +24 градуси Цельсія. Рекорди по комфортності температури води б'є Керченську протоку, там море прогрілося до +25 градусів. Найнижча температура моря на узбережжі Чорного моря спостерігається в акваторії Феодосії, там всього лише +14 градусів.

На цьому тижні практично на всій території нашої країни переважатиме спекотна погода, яку принесла з собою прийшла в Україну дуже тепла повітряна маса середземноморського походження. У південних областях вона буде ще і сухий, опадів найближчим часом не очікується.

Позитивним моментом в сформованих погодних умовах буде інтенсивний прогрів моря в прибережній зоні і подальше збільшення температури морської води.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.