Строительство »

Оздоблення балконів в Харкові за низькою ціною

АКЦІЯ !!!

Зовнішня обшивка балкона 5350 грн. 2990 грн.

Внутрішня обшивка балкона 6450 грн. 4500 грн.

4500 грн

Якісна обробка балкона в Харкові, яка є необхідною умовою теплого і надійного балкона, для додання йому приємного естетичного вигляду і зручності у використанні можлива при професійному підході і з використанням високоякісних матеріалів. Якщо ми говоримо про обробку, то це стосується всього комплексу виконання робіт, як внутрішніх, так і зовнішніх, які якісно і швидко виконають кращі фахівці компанії "Master-Ac" з багаторічним досвідом роботи. Внутрішнє оздоблення балкона включає в себе широкий спектр робіт, таких як утеплення, вбудовування шаф або тумб, виведення світла, установка жалюзі. Завдяки роботі професійних висококласних фахівців, якісному матеріалу, який відповідає всім стандартам екологічності, а також вчасно виконаним роботам Ваш балкон або лоджія перетворяться в місце, де Ви зможете розвести прекрасну домашню оранжерею, проводити вечори з друзями, працювати і просто відпочивати. Виконання обробки можливо різними матеріалами, такими як пластикова вагонка (буває різних кольорів), з використанням вологостійкого гіпсокартону, дерев'яною вагонкою, мдф-панелями.

Оздоблення балкона в Харкові пластиком

Оздоблення балкона в Харкові пластиком

Наша компанія, що складається з висококваліфікованих фахівців з многолтней практикою, з легкістю виконає недорого і якісно обробку балкона пластиком. Досить широким попитом в оздоблювальних роботах користуються пластикові панелі, пластикова вагонка, так як даний вид матеріалів дуже зручний при монтажі, чудово прилягають до поверхні, мають широкий спектр кольорів, легким кріпленням, відмінну вологостійкість, і якщо виконувати обробку з утепленням, то в даному випадку матеріали дуже гармонійно поєднуються один з одним. Для завершення етапу по обробці пластиковими панелями можливе застосування плінтусів і спеціальних профілів. Якщо Ви використовуєте пластикові панелі або пластикову вагонку, то це є гідним і правильним вибором, так як це матеріали досить легкі, довговічні, прості в догляді, і після обробки такими матеріалами в Вашому приміщенні завжди буде сприятливий мікроклімат.

Оздоблення балкона гіпсокартоном

Гіпсокартон найчастіше використовують у внутрішній обробці, коли хочуть поєднати балкон з кімнатою або кухнею. Для цього використовується вологостійкий гіпсокартон, який володіє такими характеристиками, як пожежостійкість, екологічність матеріалу, сам по собі гіпсокартон не вимагає ретельного догляду, тим більше, що після обшивки виконується його обробка, головне, щоб в процесі роботи на нього не потрапила волога і не відбулося ніяких пошкоджень. Оздоблення балкона в Харкові гіпсокартоном дуже зручна, завдяки цьому Ви отримаєте рівну поверхню, готові до подальшої обробки.

До внутрішнього оздоблення балконів також відносять такі роботи, як виведення світла, вбудовування шаф і тумбочок, виконання настилу підлоги, проводиться утеплення - викладається утеплювач, найчастіше вибирають пінопласт, а після цього вже на нього кріпляться декоративні панелі. Якісно виконані роботи, які забезпечать Вам майстри компанії "Master-Ac", будуть гарантом того, що Ваш балкон прослужить Вам довгі роки і буде радувати Вас і Ваших близьких своїм теплом і затишком.

обробка підлоги

Що повинна нести в собі обробка підлоги на балконі. В першу чергу, це звичайно ж вологостійкість і міцність. Найбільш придатними матеріалами для цього є цемент, керамічна плитка, а також такі види обробки, як ковролін, звичайний або утеплений лінолеум. Цемент може служити хорошою основою для плитки або лінолеуму.

Якщо Ви хочете підлогу викласти керамічною плиткою, то вона має масу достоїнств - це довговічний, простий у догляді і красивий матеріал Якщо Ви хочете підлогу викласти керамічною плиткою, то вона має масу достоїнств - це довговічний, простий у догляді і красивий матеріал. Лінолеум, яким досить часто вистилають балкон або лоджію, також є зручним і міцним матеріалом. Лінолеум має широкий спектр кольорів і малюнків, тому Ви можете вибрати будь-який варіант для інтер'єру балкона. Цей матеріал легкий у використанні, його дуже легко можна почистити. В даний час випускають лінолеум з утеплювачем (спеціальний матеріал, що утеплює шар). І перед тим, як стелити лінолеум, також необхідно підготувати під нього основу, щоб не було ніяких западин і виступів. Наші кваліфіковані майстри з легкістю справляються з будь-якого поставленого завдання і зможуть здійснити настил підлог в самому надійному і зручному для Вас варіанті, а також якісно і швидко виконати монтаж теплої підлоги.

виведення світла

Компанія "Master-Ac" пропонує виконати якісне освітлення балконів і лоджій в Харкові. Виведення світла є однією зі складових оздоблювальних робіт на балконі. У нас працюють досвідчені фахівці, які якісно і відповідально виконують всі роботи, що стосуються обробки та освітлення зокрема.

На сьогоднішній день висвітлення на балконах і лоджіях набуло достатню популярність і стало необхідною частиною інтер'єру, так як за допомогою освітлення можливо не тільки прикрасити приміщення, але і приховати недоліки. Раніше покупку різних освітлювальних приладів здійснювали після закінчення ремонтних робіт, щоб вибрати їх наприклад, під колір шпалер, то на сьогоднішній день все виконується в процесі ремонту. Якщо Ви хочете, щоб стеля на балконі здавався вище, то по периметру підлоги можна розмістити точкові світильники, тобто за допомогою різноманітних світильників можливо візуально як збільшити, так і зменшити площу балкона або лоджії. Найчастіше на балконах використовують світильники, які не бояться вологи, відмінно підійдуть плоскі світильники, а також лампи, вмонтовані в підлогу або стелю.

Найчастіше на балконах використовують світильники, які не бояться вологи, відмінно підійдуть плоскі світильники, а також лампи, вмонтовані в підлогу або стелю

Тумбочки і шафи

Наша компанія також пропонує до внутрішнього оздоблення балконів ще й таку послугу, як виготовлення і монтаж вбудованих шаф і тумбочок на балконів, так як правильно сконструйований і вбудована шафа допоможе Вам позбутися від непотрібних в кімнаті речей і звільнити додатковий простір. Наші висококваліфіковані фахівці зможуть сконструювати шафу під будь призначення. Шафи можуть бути як звичайні, так і з розсувною системою, що дає можливість заощадити площа на маленькому балконі. Навіть якщо у Вас балкон з вигнутими формами, нестандартний, то в такому випадку вже готову шафу туди ніяким чином не підійде, наші фахівці впораються з будь-якого поставленого завдання і зможуть допомогти Вам заощадити кожен сантиметр вільної площі, це можуть бути, наприклад, кутові шафи і тумбочки.

дахи

Компанія "Master-Ac" пропонує виполнітькачественний ремонт балконних дахів, усунути текти, виконати гідроізоляцію, також встановити дах на балконі - з такою проблемою найчастіше стикаються жителі останніх поверхів, так як якщо відсутня стелю, то засклити балкон буде абсолютно неможливо. Наші фахівці безкоштовно виїжджають на консультацію в межах міста, підкажуть, які найбільш підходящі варіанти виконання робіт по ремонту або встановлення даху на балконі підходять в кожному конкретному випадку, прорахують вартість і якісно і швидко організують виконання роботи. Після того, як дах буде приведена в належний стан, ми виконаємо зовнішню обшивку (при бажанні), а також скління балкона і внутрішню обробку.

Утеплення балконів в Харкові

Наша компанія, "Master-Ac", пропонує якісне утеплення балкона. Ми завжди виконуємо свою роботу якісно, ​​своєчасно, швидко, з найменшими тимчасовими і фінансовими витратами з Вашого боку.

Утеплення балкона необхідно при збільшенні корисної площі квартири, завдяки поєднанню балкона з кімнатою або кухнею, а також простий необхідністю підняти температуру в приміщенні і зробити квартиру більш теплою Утеплення балкона необхідно при збільшенні корисної площі квартири, завдяки поєднанню балкона з кімнатою або кухнею, а також простий необхідністю підняти температуру в приміщенні і зробити квартиру більш теплою. Для початку необхідно засклити балкон (використовуємо металопластикові профільні системи з високими показниками теплозахисту). Після того, як майстри склитимуть балкон, необхідно утеплити підлогу, стіни і стеля матеріалами, які прослужать довго і надійно, це може бути пінопласт, пінополістирол, мінеральна вата. Для того, щоб уникнути конденсату, можна використовувати комбінований утеплювач з використанням в якості додаткового шару алюмінієвої фольги. Завдяки висококласним фахівцям, які працюють понад п'ять років в нашій організації, ми зробимо скління і утеплення балкона якісно і своєчасно, що дозволить по максимуму знизити втрати тепла в приміщенні.