Строительство »

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення стін

 1. Переваги клінкерної плитки:
 2. Клінкерна плитка в інтер'єрі будинку, як використовувати?
 3. Використовувати подібну плитку можна в наступних дизайнах:

Переваги клінкерної плитки:

 • Перш за все, це екологічність, так як вона не виділяє ніяких шкідливих для здоров'я і навколишнього середовища випарів.
 • Простота. За плиткою легко доглядати, для очищення досить промити простою водою або з використанням хімічних засобів. Як правило, клінкерна плитка в інтер'єрі прихожей використовується за рахунок своєї стійкості до забруднень і легкому догляду за нею.
 • Також часто застосовується на кухні або у ванній, завдяки своїм антискользящим властивостями. Не ковзає навіть при попаданні жиру і води.
 • Міцність. Плитка добре справляється з будь-якими навантаженнями, як зі зморшками, сжатиями, так і з тривалими статистичними навантаженнями.
 • Стійкість. Мається на увазі стійкість плитки до перепадів температур, появи сильної вологості, вигорання, хімії, а також до ультрафіолетових променів. Вона не втрачає свій первісний вигляд.
 • Плитка абсолютно пожежобезпечна, так як не горить.

При виборі клінкерної плитки в інтер'єр вітальні, можна звернути увагу, що її фактура практично на 100% збігається з природним каменем або іншими елементами. Даний ефект досягається завдяки використанню мінералів, які в процесі випалу надають необхідний вид. Якщо ж ви зустрічаєте мальовничу плитку у вигляді цегли, цей ефект виходить за рахунок хаотичності випалу, додаючи матеріалу максимальний вид цегли.

Клінкерна плитка в інтер'єрі будинку, як використовувати?

Використання клінкерної плитки у вигляді цегляної кладки дозволяє скоротити витрати на повноцінну покупку цегли, а також надати приміщенню стилю і елегантності. У квартирах, таким чином, ви уникаєте зайвого навантаження на стіни і економите місце.

Використовувати подібну плитку можна в наступних дизайнах:

 • Хай тек. Сучасність приміщення з просунутою технікою і модними меблями вдало підкреслює клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення стін, купити яку можна у нас на сайті або в магазині. Завдяки їй ви можете відтінити скла, або будь-які поверхні з хромованим покриттям. Даний стиль, в більшості своїй, використовується для декорування кухонь.
 • Лофт. Даний стиль має на увазі зовнішній вигляд старих складів або колишніх фабрик. У його конструкції початковим елементом є цегляна кладка як мінімум на одній зі стін, яку можна замінити клінкерною плиткою. Також в елементах інтер'єру присутні труби, дроти та інше.
 • Мінімалізм. Екстравагантний і грубуватий стиль, який вдало підкреслить клінкерна плитка інтер'єру під цеглу. Кращі кольори: бурий, червоний і темно-коричневий.
 • Кантрі. В даному стилі завжди в обов'язковому порядку повинен бути присутнім камін або піч. Кантрі гармонійно поєднує елементи з цеглою на стінах. Застосовується як в квартирах, так і в заміських будинках.
 • Готика. Даний стиль зародився ще в середньовіччі, коли обробку стін ніхто не проводив, і камінь з цеглою стали бути головними елементами дизайну приміщення. В даному випадку, клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення стін, ціна якої цілком прийнятна, являє собою контраст брутальної кладки з розкішними меблями і кришталевими люстрами.

Як правило, клінкерна плитка у вигляді каменю використовується для обробки колон, для кухні або вітальні, надаючи елементи благородності та старовини.

Клінкерна плитка в інтер'єрі будинку, як використовувати?