Строительство »

Внуково стане першим аеропортом зі своєю станцією метро

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Олександр Авілов   Станція метро у аеропорту Внуково з'явиться через три роки, заявив Сергій Собянін

Фото: портал Москва 24 / Олександр Авілов

Станція метро у аеропорту Внуково з'явиться через три роки, заявив Сергій Собянін.

За його словами, столична влада вирішила продовжити підземку від Рассказовкі до Пихтіна і Внукова, передає "Інтерфакс" . Мер уточнив, що в Рассказовке метро відкриють скоро, зараз йдуть пуско-налагоджувальні роботи.

"Далі вже зробимо камеру з'їзду в сторону Внуково, проектуємо цю лінію. Я думаю, протягом років трьох побудуємо цю лінію, і Внуково буде єдиним аеропортом в нашій країні, який буде мати власну метро", - підкреслив Собянін.

Він додав, що аеропорт і поселення Внуково інтегрують в транспортну систему столиці. Мер пообіцяв, що транспортну систему в районі Солнцева, Передєлкіно, Рассказовкі і Внукова змінять з урахуванням введення нової гілки підземки.

раніше повідомлялося , Що проект планування території для продовження Калінінської-Солнцевський лінії метро до аеропорту Внуково можуть затвердити в 2019 році. Ділянка пройде від тупиків за станцією "Рассказовка" уздовж Боровського шосе з виходом до аеропорту Внуково уздовж вулиці Центральна.

Як метро приходить в Солнцево

Поділитися в соціальних мережах: