Строительство »

Транспортну доступність аеропорту Внуково поліпшать до ЧС-2018

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Влада Москви, Росавіація і аеропорт Внуково підписали угоду з метою забезпечити кращу пропускну здатність транспортної системи міста при проведенні чемпіонату світу з футболу 2018 року, передає РІА Новини .

Документ був підписаний в рамках урочистого заходу, присвяченого 75-річчю міжнародного аеропорту Внуково.

За словами заступника мера Москви, глави департаменту транспорту Максима Ліксутова, Сергій Собянін доручив сформувати робочу групу, відповідальну за обслуговування транспорту на час чемпіонату світу.

Він додав що на період турніру обсяг перевезень в Москві зросте на 150 тисяч осіб на добу. Ліксутов пояснив, що щодня транспортний комплекс Москви перевозить близько 15 мільйонів пасажирів. За його словами, збільшення буде некритичним.

"Підготовлено рухомий склад, парки відстою, в резерві Аероекспрес", - зазначив заступник мера.

Також Ліксутов висловив упевненість в тому, що турнір вдасться провести на найвищому рівні і що транспортна система впорається з потоком туристів. Організація буде спланована спільно з органами ДАІ та поліцією.

Раніше m24.ru повідомляло, що до реалізації плану розвитку план розвитку транспортної інфраструктури приступили і в аеропорту Шереметьєво. Поруч з авіавузлом почав працювати комплекс фотовідеофіксації порушень правил паркування "Паркон". З 1 серпня на дорогах навколо аеропорту почнуть працювати евакуатори. Крім того, план розвитку включає розробку комплексної схеми організації дорожнього руху та проведення локальної реконструкції магістралей, прилеглих до повітряної гавані. Роботи повинні бути завершені до грудня 2016 року.

Чемпіонат світу в 2018 році пройде з 14 червня по 15 липня на 12 аренах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Казані, Волгограді, Нижньому Новгороді, Самарі, Саранську, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону і Сочі.

Посилання по темі

сюжет: Підготовка до чемпіонату світу з футболу 2018 року