Строительство »

Трансфер з Домодєдово в Москву готель або готель

 1. Готелі трансфер в Домодєдово
 2. Трансфер з Домодєдово в аеропорти Внуково, Шереметьєво, Жуковський
 3. Популярні трансфери з формою пошуку рейсу

Готелі трансфер в Домодєдово

Трансфер з Домодєдово в аеропорти Внуково, Шереметьєво, Жуковський

Популярні трансфери з формою пошуку рейсу

Даний вид послуги користується в Москві великим попитом, тому що через аеропорти мегаполіса здійснюються перельоти з пересадками. Наш трансфер з Домодєдово дозволяє за фіксовану ціну доїхати до потрібного місця від точки А в точку Б. Професійне і якісне обслуговування в даній сфері послуг надає компанія ТАКСІ ЧАСИ. Ми відстежимо ваш рейс і подамо бажаний клас автомобіля до потрібного часу.

Ми пропонуємо вам ряд переваг:

 • комфортабельне транспортний засіб;
 • вибір класу автомобіля який ви віддаєте перевагу;
 • швидка подача таксі до вказаного місця, за 15 - 20 хвилин.

Таким чином, щоб замовити таксі для трансферу в аеропорт Домодєдово достатньо зателефонувати за телефонами: +74993912008 і +79263910222 або оформити замовлення на сайті за адресою: www.taxitimes.ru. Наші диспетчера зв'яжуться з вами для підтвердження замовлення і відправлять вам смс повідомлення з номером і маркою машини, яка буде везти вас до точки призначення.

Готелі трансфер в Домодєдово

Коли прилітаєш в Москву на екскурсію або у відрядження, то після перельоту хочеться якнайшвидше виїхати з аеропорту і не чекати свою машину. Завжди до послуг «ТАКСІ ЧАСИ», яке негайно доставить вас в затишний готель або готель. Можна зробити замовлення по телефону або онлайн відразу після посадки, тобто, як тільки ви заберете багаж, автомобіль вже буде знаходиться на місці, а водій подасть машину ближче до потрібного виходу з будівлі аеропорту. Добиратися до місця призначення ви будете по самому найкоротшому шляху, тому в сукупності з нашими низькими фіксованими цінами, поїздка принесе не тільки задоволення, але і заощадить час.

Фіксований тариф АЕРОПОРТ ДОМОДЕДОВО

ОкругЦіна

СВАО 1150 руб. САО 1150 руб. СЗАТ 1150 руб. ВАО 1100 руб. ЦАО 1100 руб. ЗАТ 1100 руб. ЮВАО 1 050 руб. ЮАО 1000 руб. ЮЗАО 1 050 руб.

Наші переваги при зустрічах:

 • відстеження часу прибуття вашого рейсу;
 • 1 годину безкоштовного очікування після прильоту;
 • фіксована ціна (вартість) поїздки.

Якщо ви плануєте поїздку групою, то наша компанія врахує всі ваші побажання. Ми організуємо групові трансфери з Домодєдово і надамо мінівен, мікроавтобус, автобус. Добиратися можна всім разом, тільки перед цим необхідно вказати, кількість осіб, і ми підберемо для вас необхідний автомобіль. Також ви можете отримати знижку 10%, якщо відразу замовляєте машину на проводи і зустріч в нашій компанії одночасно.

Трансфер з Домодєдово в аеропорти Внуково, Шереметьєво, Жуковський

Замовляйте трансфер з Домодєдово в Шереметьєво, Внуково, Жуковський в нашій компанії за фіксованими цінами (тарифами, вартості). Для вашої зручності нижче наведено таблицю вартості вашого трансферу між аеропортами.

ТРАНСФЕР З АЕРОПОРТУ ДОМОДЕДОВО В АЕРОПОРТИ

ВнуковоШереметьєвоЖуковський

1300 1350 1300

Завжди можливо скористатися додатковими послугами:

 • послуги вантажника (наш водій допоможе з багажем);
 • автомобілі з люльками, дитячими кріслами і бустерами;
 • машини з кузовом універсал (для перевозу великої кількості багажу)
 • зустріч з табличкою в аеропортах, готелях і готелях.

Не треба замислюватися про те, чи варто скористатися трансфером з Домодєдово в нашій компанії, ваше обслуговування відбувається на найвищому рівні. Крім швидкої і легкої поїздки, наші пасажири отримають уважне ставлення операторів і диспетчерів, ввічливе ставлення водіїв, адже ми працюємо для вас і нам дорогий кожен звернувся в нашу службу таксі.

Популярні трансфери з формою пошуку рейсу

Трансфер - це перевезення пасажира від обумовленого місця до іншого заздалегідь обумовленого місця, тобто розраховується певний кілометраж і час витрачений на подолання цієї відстані. У таблиці представлені найбільш популярні трансфери від Домодєдово до пункту призначення.

ТРАНСФЕР З ДОМОДЕДОВО ДО ПУНКТІВ ПРИЗНАЧЕННЯ

ДомодєдовоПункт призначення

4.950 Твер 6.950 Ярославль 11.750 Вологда 7.950 Рибінськ 4.350 Калуга 9.450 Брянськ 7.550 Іваново 4.950 Володимир 9.750 Нижній Новгород

Якщо ви не побачили свого пункту призначення, то телефонуйте до нас і ми розрахуємо вам фіксовану ціну (вартість) до вашого населеного пункту.

Для вашої зручності представлено опис користування формою пошуку рейсу та аеропорту:

Ви самі зможете знайти Вас рейс. Вам необхідно вибрати назву міста або аеропорту, звідки і куди вам потрібно прибути. Вибрати день вильоту або всі дні і обов'язково натиснути на значок літак, тим самим вибравши цей вид транспорту. Потім натиснути на кнопку знайти рейс, і якщо ви зробили все правильно, то вам будуть запропоновані всі рейси, наступні у вашому напрямку.

За допомогою цієї форми, можливо, дізнатися номер свого рейсу і точний час прибуття або вильоту, а значить замовляючи трансфер в Домодєдово розрахувати час на дорогу до точки призначення.

Якщо вам необхідно повністю очистити форму, то можна перезавантажити сторінку.

Ми пропонуємо найвигідніші тарифи на перевезення пасажирів і багажу легковим таксі. Цілодобово без свят і вихідних днів для вас працює диспетчерська служба та водії, які готові допомогти вам в будь-який ситуації, що склалася. Замовити таксі до міжнародних аеропортів у нас, значить отримати детальну консультацію наших фахівців і скористатися послугами водіїв професіоналів, які мають великий стаж роботи в таксі. Оформляючи замовлення у офіційного перевізника, Ви будете впевнені в якості послуг, що надаються і комфортною поїздці.