Строительство »

Розслідування у справі про катастрофу літака Falcon у Внуково продовжили

Фото: ТАСС / Марина Лисцевої

Термін розслідування катастрофи літака Falcon у Внуково, в результаті якої загинули чотири людини, включаючи главу французької нафтової компанії Total Крістофа де Маржері, продовжений. Про це повідомляє Агентство "Москва" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Конкретну дату співрозмовник агентства не уточнив.

Нагадаємо, в ніч на 21 жовтня 2014 року під Внуково розбився приватний літак Falcon. На його борту знаходилися чотири людини, всі вони загинули. Одним з пасажирів літака, що розбився був член ради директорів французької нафтової корпорації Total Крістоф де Маржері. Сума збитку від катастрофи у Внуково склала 800 мільйонів рублів.

Причиною катастрофи авіалайнера, за версією слідства, стало зіткнення літака з снігоприбиральної машиною на злітній смузі. Володимир Мартиненко, який керував машиною, заблукав на льотному полі Внукова в умовах туману. Він був узятий під варту за звинуваченням в порушенні правил безпеки руху і експлуатації повітряного судна, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб.

Під домашній арешт відправлені керівник польотів Роман Дунаєв і диспетчер-стажер Світлана Крівсун. Їм пред'явлено звинувачення в порушенні правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності великих збитків і смерть більше двох осіб.

Також у справі були заарештовані старший змінний інженер аеродромної служби Внуково Володимир Леденьов і диспетчер-інструктор Олександр Круглов.

Посилання по темі

В даний час всі фігуранти справи перебувають під підпискою про невиїзд.

сюжет: Розслідування авіакатастрофи у Внуково

Поділитися в соціальних мережах: