Строительство »

Міжнародний аеропорт Внуково

 1. Сфера діяльності
 2. Контактні особи
 3. проекти
 4. Сертифікати та ліцензії:
 5. Історична довідка:
 6. інше:
 7. Участь в об'єднаннях
 8. Соціальні мережі
 • Адреса: 119027, Россия, г. Москва, вул. 1-ша Рейсовий, д. 1
 • Телефон: +7 (495) 937-5555
 • Факс: +7 (495) 436-7848
 • E-mail: [email protected]
 • Web: http://www.vnukovo.ru/
 • AFTN: UUWWDUXX; SITA: VKOICXH
 • Дата організації підприємства: 02 июля 1941 р
 • Анкета створена: 19.12.2004, змінена: 02.04.2019 (за відкритими джерелами)

Сфера діяльності

Міжнародний аеропорт Внуково - найстаріше авіапідприємство московського авіаційного вузла, яке пережило великі події, нерозривно пов'язані як з історією нашої країни, так і з історією вітчизняної цивільної авіації. Внуково має особливий статус - понад шістдесят років аеропорт здійснює обслуговування рейсів повітряних суден вищих посадових осіб країни, глав іноземних держав та урядів, які прибувають до Росії.
Загальний пасажиропотік аеропорту в 2017 році 18,1 млн. Пасажирів. Маршрутна мережа аеропорту Внуково налічує близько 170 напрямків. Карта польотів аеропорту охоплює всю територію Росії, а також понад 40 країн ближнього зарубіжжя, Європи, Азії та Африки. Щорічно в аеропорту обслуговується понад 170 тисяч рейсів російських і зарубіжних авіакомпаній.
Міжнародний аеропорт Внуково забезпечений найбільш розгалуженою і високотехнологічної мережею транспортних комунікацій і розташований всього в 28 кілометрах від історичного центру Москви. Тут сходяться відразу три шосе - Київське, Борівське та Мінське, а в безпосередній близькості від аеровокзального комплексу знаходяться стоянки всіх видів громадського транспорту. При цьому пасажирський термінал А суміщений з унікальною, єдиною у Росії підземної залізничної станцією, куди з Київського вокзалу приходять швидкісні електропоїзди "Аероекспрес".
В аеровокзальний комплекс Внуково-1 входять два пасажирські термінали: новий пасажирський термінал А загальною площею 270 тис. Кв. м, який був відкритий в грудні 2012 року і пасажирський міжнародний термінал В загальною площею 25 тис. кв. м. Термінал А - це зразок надзвичайно красивою архітектури в поєднанні з найпередовішими технологіями. При проектуванні і будівництві використані десятки інноваційних рішень. Проект відзначено золотою медаллю Всесвітньої салону інновацій, наукових досліджень і нових технологій "Брюссель - Еврика 2006". Термінал А входить в п'ятірку найбільших пасажирських терміналів Європи. Будівля має п'ять основних рівнів, включаючи один підземний. Нижній рівень суміщений з підземної залізничної станцією, що приймає швидкісні комфортабельні потяги з Київського вокзалу. На цьому ж рівні знаходяться камери схову, а також підземний перехід, що з'єднує термінал з готелем, розташованої на привокзальній площі аеропорту.
Перший наземний рівень терміналу призначений для обслуговування прилітають рейсів. Для пасажирів, що вилітають використовується другий наземний рівень терміналу, до якого примикає естакада. Для обслуговування VIP-пасажирів передбачені спеціальні зали на третьому наземному рівні терміналу, обладнані приміщеннями для переговорів.
При цьому на всіх рівнях терміналу А розташовані просторі і комфортні зали очікування, магазини, пункти харчування та інші організації сфери обслуговування, які не дозволять нудьгувати під час очікування посадки на рейс. А в бізнес-залах пасажирам пропонується свіжа преса, прохолодні напої, шведський стіл, масажні крісла, окрема зона для дітей і безкоштовний Wi-Fi.
Аеродромний комплекс Внуково своєму розпорядженні два повністю реконструйованими злітно-посадковими смугами, пропускна здатність яких становить до 60 операцій на годину. Аеродром сертифікований для прийому повітряних суден усіх типів, включаючи такі, як Airbus 380 і Boeing 747 в будь-метеоумови.
Забезпечення безпеки - пріоритетне завдання в роботі аеропорту. Служба авіаційної безпеки використовує найсучасніші технічні засоби і передові технології. Служба знаходиться в постійній готовності до протидії актам незаконного втручання в діяльність цивільної авіації. Відповідно до Плану щодо врегулювання надзвичайних ситуацій, пов'язаних з актами незаконного втручання в діяльність цивільної авіації, особовий склад Служби задіяний в семи оперативних групах: блокування, ліквідації загрози вибуху, зв'язку, евакуації, аварійно-рятувальних робіт та пожежогасіння, медичного забезпечення, матеріально технічного і тилового забезпечення. Службою авіаційної безпеки постійно проводиться спільна робота з виробничими службами аеропорту, правоохоронними органами та місцевими органами влади щодо здійснення заходів, спрямованих на попередження актів незаконного втручання в діяльність аеропорту, припинення акцій по захопленню і угону повітряних суден, за забезпечення безпеки польотів, охорони життя, здоров'я пасажирів і членів екіпажів повітряних суден.
Для маломобільних пасажирів в аеропорту Внуково створений спеціальний відділ по організації обслуговування маломобільних пасажирів, співробітники якого супроводжують пасажира від входу в аеропорт до посадки в повітряне судно і назад. Для пересування маломобільних пасажирів термінал обладнаний пандусами та спеціальними ліфтами. Ширина кабіни такого ліфта 1,1 метра, глибина - 1,4 метра, а ширина дверного отвору складає 0,9 метра. У кабінах передбачені поручні, а кнопки виклику розташовані на доступній для маломобільних пасажирів висоті. Кнопки в ліфтах продубльовані шрифтом Брайля і голосовими оголошеннями зупинок. Всього в терміналі А побудовано 78 ліфтів, 61 ескалатор і 38 траволаторів. На всій території терміналу реалізована так звана система "гладка підлога", що дозволяє маломобільних пасажирам вільно пересуватися по всій території терміналу. Для обслуговування маломобільних пасажирів використовуються інвалідні коляски підвищеної вантажопідйомності, ступенькоходи, здатні самостійно "крокувати" по сходах в терміналі або по трапу повітряного судна, встановлений відеофон і індукційні панелі, які дозволяють полегшити спілкування людей з вадами зору та слабочуючих пасажирів з співробітниками аеропорту.
Для тих, хто планує летіти через Москву транзитом, також створені максимально комфортні умови. Оскільки термінал має наскрізне поділ на дві зони - для обслуговування пасажирів внутрішніх і міжнародних рейсів, тут, на відміну від багатьох інших аеропортів Росії і Європи, можна перейти із зони внутрішніх ліній в міжнародну зону найкоротшим маршрутом, не виходячи з будівлі терміналу.
Відмінною рисою Внуково стало використання найсучасніших рішень і кращих світових практик в області інформаційних технологій. Сьогодні аеропорт надає пасажирам і авіакомпаніям набір інформаційних послуг, відповідний світовому рівню. Широке поширення інтернет технологій і мобільних сервісів, реалізованих тут, дозволяє пасажирам комфортно і самостійно оформити всі необхідні документи ще до прибуття в аеропорт. Для тих, кому необхідно завжди бути на зв'язку зі своїми корпоративними сервісами, пасажирський термінал А надає безкоштовний доступ в Інтернет за технологією Wi-Fi на всій території терміналу.
Наземним обслуговуванням повітряних суден займаються: "Ю-Ті-Джі" і ЗАТ "Центр Бізнес-Авіації". Компанії використовують сучасне обладнання провідних світових виробників. Парк операторів постійно оновлюється.
Забезпечення авіаперевізників паливом і заправку повітряних суден в аеропорту Внуково здійснюють ЗАТ "Паливо-Заправний Сервіс" і ЗАТ "Авіаційно-Заправочна Компанія". Для забезпечення якісного обслуговування авіакомпаній "Паливо-Заправний Сервіс" і "Авіаційно-Заправочна Компанія" мають у своєму розпорядженні добре оснащеної технічною базою та висококваліфікованим персоналом, що дозволяє гарантувати відповідність авіаційних ПММ найжорсткішим світовим стандартам у цій галузі.
Смачне та якісне харчування для пасажирів і екіпажів надає "Кейтеринг Внуково". До складу компанії входять: цех бортового харчування, а також мережа барів, кафе, ресторанів і магазинів, які забезпечують комплексне обслуговування всіх категорій пасажирів і відвідувачів аеропорту Внуково. Асортимент вироблених страв перевищує дві тисячі різновидів, що дозволяє обслуговувати пасажирів усіх класів; поряд з обслуговуванням регулярних і чартерних рейсів, що вилітають з аеропорту "Внуково", кейтерінгова служба також обслуговує VIP - рейси, що вилітають з бізнес-терміналу "Внуково-3", а також урядові рейси. Впровадження багаторівневої системи контролю якості на всіх стадіях виробництва дозволяє забезпечити найвищий рівень послуг, що надаються, а організаційна структура підприємства побудована таким чином, що передбачає можливість запропонувати індивідуальний підхід до кожного пасажира. Також постачанням харчування на борт ПС займаються LSG Sky Chefs Rus і ТОВ "Гранд Сервіс".

Контактні особи

Ванцев Віталій Анатолійович - Голова ради директорів
Саприкін Дмитро Петрович - Генеральний директор
Ерзаковіч Дмитро Юрійович - Перший заступник генерального директора
Кузнецов Антон Вікторович - Заступник генерального директора по комерції

проекти

- будівництво готелю 4 * (введення в IV кварталі 2014 роки)
- будівництво нових комплексів будівель виробничо-технічних служб (ПТЗ-1 і ПТЗ-2) аеропорту
- будівництво двох нових аварійно-рятувальних станцій (САС) СПАСОП замість виведених з експлуатації
- будівництво вертодрому

Сертифікати та ліцензії:

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Департамент охорони здоров'я міста Москви
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: ЛО-77-01-004925
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: Здійснення медичної діяльності
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 21.05.2012
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Департамент охорони здоров'я м Москви
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: ЛО -77-03-000075
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: Діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, культивування нарковмісних рослин
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 22.08.2013
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Центр з ліцензування, сертифікації і захисту держтаємниці ФСБ Росії
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: 4850
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: роботи, пов'язані з використанням відомостей, що становлять державну таємницю.
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 26.03.2014
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 25.03.2019

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Центр з ліцензування, сертифікації і захисту держтаємниці ФСБ Росії.
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: 4851
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: здійснення заходів і (або) надання послуг в області захисту державної таємниці
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 26.03.2014
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 25.03.2019

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Некомерційне партнерство саморегульована організація "Об'єднання інженерів будівельників"
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: С.055.77.5564.11.2013
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: Допуск до робіт, який впливає на безпеку об'єктів капітального будівництва, зазначеним в додатку до свідоцтва
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 01.11.2013
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Департамент охорони здоров'я Москви
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: ЛО-77-02-004693
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: фармацевтична діяльність
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 26.03.2013
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Федеральне агентство повітряного транспорту
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: ФАОТ А.03091
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: Аеропортова діяльність
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 27.03.2014
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 27.03.2017

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Центр з ліцензування, сертифікації і захисту держтаємниці ФСБ Росії
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: 13532 М
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: здійснення заходів і (або) надання послуг в області захисту державної таємниці
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 03.04.2014
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 02.04.2019

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: Некомерційне партнерство саморегульована організація "Об'єднання інженерів дослідників"
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: І.00577.689.08.2012
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: допуск до робіт, які впливають на безпеку об'єктів капітального будівництва, зазначені в додатку до свідоцтва
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 06.08.2012
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Орган (організація), що видав відповідний дозвіл (ліцензію) або допуск до окремих видів робіт: некомерційне партнерство саморегульована організація "Об'єднання інженерів дослідників"
Номер дозволу (ліцензії) або документа, що підтверджує отримання допуску до окремих видів робіт: І.00577.689.08.2012
Вид діяльності (робіт), на здійснення (проведення) яких емітентом отримано відповідний дозвіл (ліцензія) або допуск: допуск до робіт, які надають вліянеіе на безпеку об'єктів капітального будівництва, зазначені в Додатку до свідоцтва
Дата видачі дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: 06.08.2012
Термін дії дозволу (ліцензії) або допуску до окремих видів робіт: Безстрокова

Історична довідка:

Аеропорт Внуково - найстаріше авіапідприємство московського авіаційного вузла. У Велику Вітчизняну війну на базі аеропорту була створена Московська авіагрупа особливого призначення, куди увійшли і авіатори Внуково. У вересні 1945 року керівництвом країни приймається рішення про переведення Центрального Московського аеропорту з аеродрому ім. М. В. Фрунзе на Ходинському полі у Внуково, якому передаються функції головного цивільного аеропорту столиці. У 1946 році у Внуково створюються авіагрупа для внутрішньосоюзних перевезень і авіагрупа для міжнародних сполучень, на базі яких в 1952 році було утворено Московське управління транспортної авіації. В аеропорту Внуково народжувалися, перевірялися досвідом і часом технології обслуговування авіапасажирів, майстерність кращих авіаційних фахівців. З Внуково зробили свої перші пасажирські рейси літаки Іл-12, Іл-14, Іл-18, Іл-86, Ту-104, Ту-114, Ту-124, Ту-134, Ту-154, Ту-204 і Ту- 204-300. 14 квітня 1961 року, що через два дні після історичного старту космічного корабля, в аеропорт Внуково прибув з космодрому "Байконур" перший космонавт планети Юрій Гагарін. У 1993 році розпорядженням Держкоммайна РФ на базі Внуковского виробничого об'єднання цивільної авіації було створено ВАТ "Аеропорт Внуково". Протягом минулих десяти років в аеропорту реалізований колосальний обсяг робіт. Побудовано: пасажирський термінал А площею 270 тис. Кв. м, міжнародний пасажирський термінал B площею 25 тис. кв. м, поштово-вантажний комплекс площею 56,8 тис. кв. м, підземна залізнична станція, дві черги багаторівневих паркінгів на 700 автомобілів. Реконструйовано обидві злітно-посадкові смуги (ЗПС-1 - з подовженням на 500 м і будівництвом нових руліжних доріжок), реконструйований існуючий і побудований новий перон. Успішно впроваджено комплекс проектів в області інформаційних технологій: система управління виробничою діяльністю аеропорту Inform GroundStar, система оцінки часу посадки повітряних суден і відображення повітряної обстановки VKOAir, комплексна система моніторингу стану повітряних суден і спеціальної техніки на пероні CrossPoint, система управління фінансово-господарською діяльністю на базі ERP-системи SAP R3, автоматизована система управління документами та інші проекти.

інше:

У Внуково послідовно реалізується стратегія створення конкурентних умов серед працюючих в аеропорту постачальників. Забезпечення авіаперевізників паливом і заправку повітряних суден здійснюють ЗАТ "Паливо-Заправний Сервіс" і ЗАТ "Авіаційно-Заправочна Компанія". Наземним обслуговуванням займаються компанії UTG Aviation services і "Центр Бізнес-Авіації". Харчування для пасажирів і екіпажів надають "Кейтеринг Внуково", LSG Sky Chefs Rus і ТОВ "Гранд Сервіс". Технічне обслуговування та ремонт авіаційної техніки - ТОВ "Схід Технікал Сервіс". Надання послуг з обслуговування аеровокзального комплексу, авіакомпаній і пасажирів аеропорту Внуково - ЗАТ "Аеросервіс". Обслуговування авіакомпаній проводиться через єдину компанію - ТОВ "Центр Управління Наземним Обслуговуванням" (цуно).

Участь в об'єднаннях

Прес-релізи | Всі прес-релізи

Соціальні мережі

Зміни до відомостей про авіапідприємстві Міжнародний аеропорт "Внуково" вносилися: 02.04.2019. Доповнити розміщену інформацію або внести в неї зміни можна звернувшись в агентство «Авіапорти».