Строительство »

Аеропорт Внуково закрили через аварію літака

З технічних причин аеропорт Внуково закрили на невизначений час. Близько 16:30 пасажирський літак Ту-204 російської авіакомпанії Red Wings здійснив жорстку посадку, виїхав за межі смуги і, протаранивши огорожу, викотився на Київське шосе. як повідомляють очевидці , Літак зруйнувався і загорівся.

Про кількість пасажирів на борту і можливі жертви інформація суперечлива - « РІА Новини »З посиланням на анонімне джерело повідомляє, що на борту було 12 осіб: 8 пасажирів і 4 члени екіпажу.

фото: @OrlovOfficial

Рейс WZ-9298 виконував політ з Чехії по маршруту Пардубіце - Москва. Через аварію Київське шосе перекрили в обидві сторони, чому утворилася пробка. Аеропорт Внуково зараз також закритий на виліт і приліт - все борти направляються в Шереметьєво і Домодєдово. Збій в щільному новорічному графіку може викликати затримки рейсів в найближчі дні.

Збій в щільному новорічному графіку може викликати затримки рейсів в найближчі дні

UPD (18:00): При аварії літака у Внуково загинули двоє людей, повідомляє « РІА Новини »З посиланням на МВС Росії. Департамент охорони здоров'я Москви говорить про трьох загиблих. Всього, за уточненими даними, на борту перебували 8 чоловік, пасажирів серед них не було.

UPD (18:50): Внуково відновив роботу в штатному режимі, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на МНС Росії. В цілому 12 рейсів були перенаправлені в Домодєдово і один - в аеропорт Нижнього Новгорода. Рух по Київському шосе також відновлено.

UPD (19:10): Число жертв аварії Ту-204 у Внуково зросла до чотирьох осіб.