Строительство »

33 крокодила. У Внуково затримали туриста з валізою рептилій і 6 тарантулами

Митники розлучили російського туриста з екзотичними сувенірами після поїздки в Мексику. Убити знайомих не вдалося, але співробітників столичного Внуково змія, павуки і десятки маленьких крокодилів вразили. Митники розлучили російського туриста з екзотичними сувенірами після поїздки в Мексику

Внуковська митниця

Як повідомили «Фонтанці» в прес-службі митниці аеропорту Внуково 27 грудня, оригінальний вантаж попався разом з пасажиром з мексиканського Канкуна напередодні. Вміст його багажу не залишило шансу пройти контроль: він спробував провезти в Росію 33 крокодила і шість павуків-тарантулів.

Маленькі плазуни тіснилися в коробці, членистоногі удостоїлися одномісних банок. «МК» додає , Що «зоопарком» 37-річний москвич збирався обдарувати друзів і колег. Після перерахунку тримісячних крокодилів виявилося 32, а за 33-го взяли мексиканську королівську змію. Масштаб він пояснив не своєю товариськістю, а низькою ціною екзотики і купівельним поривом. Переконати митників в некомерційному інтерес колишньому власнику зоомагазину не вдалося.

Вихованців прибудували до спеціалізованого центру перетримки, власника залишили давати пояснення.

У Внуково затримали три десятка рептилій