Строительство »

Онук Бориса Єльцина зустрічається з відомою моделлю

Борис Єльцин-молодший і Тамара Лазич.

Фото: instagram.com/yeltsinboris & nbsp;

Онука першого президента Росії Бориса Єльцина-молодшого пов'язують романтичні стосунки з сербської супермоделлю Тамарою Лазич, яка разом з Іриною Шейк є обличчям марки нижньої білизни Intimissimi.

Модель дуже затребувана, але все, же знаходить час на свого бойфренда. Наприклад, місяць тому Борис і Тамара були помічені на Формулі-1 в Монако . Спільне фото з коханою онук президента розмістив у своєму мікроблозі.

Єльцин -молодший досить часто викладає знімки своєї дівчини в Instagram. На одному зі свіжих фото молоді люди лежать на траві на пікніку. За посмішкам на обличчях видно, що Борис і його обраниця щасливі разом.

"Яка солодка парочка!" - розчулюють шанувальники закоханих. "Офіційно?" - запитала одна з передплатниць Єльцина. "Нотаріально завірена!" - відповів Борис, викликавши у деяких підозри, що він і його подруга розписалися. До Лазич Єльцин-молодший перебував у відносинах з Шахри Амірхановою.

Онук першого президента Росії відомий не тільки своїми любовними перемогами. Як вже писали Дни.Ру, Борис незабаром виступить продюсером нового голлівудського фільму "Нічні відьми", який розповідає про жіноче авіаційному полку, сформованому в роки Великої Вітчизняної війни.

Єльцин-молодший залучив до роботи над воєнною драмою сценариста Грегорі Аллен Ховарда, який писав текст до фільмів "Алі" (про боксера Мухаммеда Алі), а також для стрічки "Згадуючи титанів".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Дни.ру Quot;Офіційно?