Строительство »

Коригування реєстру учасників НІС. Внесення змін в Москві і області

  1. Відомості про учасників держпрограми НІС У Законі про НІС сказано, що певні категорії військовослужбовців...

Відомості про учасників держпрограми НІС

У Законі про НІС сказано, що певні категорії військовослужбовців - мають право вступити до держпрограми НІС, і за допомогою держави отримують можливість придбати собі житло У Законі про НІС сказано, що певні категорії військовослужбовців - мають право вступити до держпрограми НІС, і за допомогою держави отримують можливість придбати собі житло.
Відомості про всіх учасників держпрограми НІС зафіксовані в спеціальному Реєстрі, веде який регорган. Саме на підставі існуючої в реєстрі інформації, згодом контрактникам оформляється свідоцтво, на отримання грошей від держави у вигляді цільової позики.

Іноді військовослужбовці, при зміні персональних даних, забувають або просто не знають, що необхідно передавати нові відомості про себе в регорган, для внесення виправлень. І коли приходить час оформлення кредиту по Військової іпотеку, а свідоцтво отримано на попередні паспортні дані або коли настають певні підстави, і накопичення можна забрати "на руки", починаються затримки в оформленні, або затягується процес отримання грошей, через невідповідність персональних даних.

Тому, при будь-якій зміні особистих даних, військовослужбовець повинен оперативно звернутися до того, хто в в / ч займається НІС, для того, щоб документи, з підтвердженням змін в особистих даних, і таблиця змін, були спрямовані по інстанціях в регорган.

Відомості на внесення змін про учасників НІС

Вносити зміни до реєстру необхідно, коли контрактник змінив паспортні дані або при виявленні помилковою інформацією, що міститься в Повідомленні, що спрямовується регорганом учаснику при включенні в НІС Вносити зміни до реєстру необхідно, коли контрактник змінив паспортні дані або при виявленні помилковою інформацією, що міститься в Повідомленні, що спрямовується регорганом учаснику при включенні в НІС.

Якщо за фактом виникли підстави для внесення змін - посадова особа військової частини оформляє таблицю, де відображає важливі зміни. Після цього він віддає її на підпис вищестоящого керівництва - тобто командиру військової частини.
Крім таблиці зі змінами, він додає копії документів, що підтверджують правомірність даних. Ксерокопії документів-оригіналів є офіційною підставою для корекції інформації. Коли командир військової частини підписав папери, їх направляють до територіального підрозділу регоргана (в МО РФ - Ружо).

Матеріали по темі

Територіальний підрозділ регоргана (в МО РФ - Ружо) перевіряє відомості на внесення змін про учасників НІС, всю документацію, і якщо таблиці змін відповідають встановленим нормам Порядку, то наступним етапом є формування зведеної таблиці змін. Зведена інформація направляється в реєструючий орган.

Саме реєструючий орган на підставі надійшла до нього зведеної таблиці коригує інформацію, вносячи зміни до Реєстру. Коли зміни відбулися - регорган повідомляє відомості на внесення змін про учасників НІС в ФГКУ "Росвоеніпотека".
Паралельно з цим, інформація про зміни, що відбулися в Реєстрі, передається до територіального підрозділу регоргана (в МО РФ - Ружо) для того, щоб потім дана структура довела її до військових частин.

Першою особою, якій повідомляють, про успішно внесені зміни до Реєстру учасників НІС є командир військової частини. До нього інформація доходить в вигляді повідомлення. Як тільки інформація доходить до командира, він повинен оперативно внести зміни в особисту картку учасника накопичувально-іпотечної системи.