Строительство »

Головний штаб ВМФ РФ офіційно змінив дислокацію

Переїзд Головного штабу Військово-морського флоту Росії з Москви в Санкт-Петербург офіційно завершено. На шпилі будівлі Адміралтейства, де розташувався штаб, піднятий Андріївський прапор. Переїзд Головного штабу Військово-морського флоту Росії з Москви в Санкт-Петербург офіційно завершено

В урочистій церемонії підняття прапора взяли участь головнокомандувач ВМФ Віктор Чирков, губернатор Санкт-Петербурга Георгій Полтавченко, а також представники ветеранських та громадських організацій, передає РБК .

Ініціатива переїзду штабу ВМФ з російської столиці в Петербург належить Борису Гризлову, який працював на той момент спікером Держдуми. У 2007 році він запропонував цю ідею міністра оборони Анатолія Сердюкова. Зміна адреси обгрунтовувалася, в тому числі, перевантаженістю Москви адміністративними і управлінськими функціями.

Терміни передислокації Головного штабу ВМФ постійно переносилися. Передбачалося, що переїзд відбудеться до кінця 2010 року, проте процес затягнувся до справжнього моменту. Адмірал Віктор Чирков переїхав в північну столицю ще з травня, відзначає MR7 .