Строительство »

Як золото впливає на валютні котирування

  1. Орфографічна помилка в тексті:

3 січня 2017, 17:00 Переглядів: 3 січня 2017, 17:00 Переглядів:   На валютний ринок Форекс вплив надають практично всі сторони фінансової та політичному житті нашої Землі

На валютний ринок Форекс вплив надають практично всі сторони фінансової та політичному житті нашої Землі. І один з найважливіших факторів, котрий простежується на вартість тієї чи іншої валюти - це товарний ринок. Він містить мільйони позицій, але трейдери найчастіше працюють з дорогоцінними металами і найбільше з золотом. Максимальний вплив на валютні котирування в торговій платформі metatrader 4 надає ціна золота. В першу чергу від нього залежать "товарні" валюти таких країн, як Канада, Нова Зеландія, Австралія , А також Швейцарія.

американський долар

Сполучені Штати Америки посідають друге місце в світі з видобутку золота. Однак, незважаючи на цей показник, зростання вартості благородного металу призводить до зниження курсу долара. Така парадоксальна реакція виходить в зв'язку з особливим ставленням учасників світового фінансового ринку Форекс до дорогоцінних металів, які вважаються "тихою гаванню" під час кризи і є не тільки еквівалентом грошей, але ще і товаром, кількість якого обмежена.

Австралійський і Канадський долар

Оскільки попит на золото задовольняється валютою її виробників, в моменти підвищеного ажіотажу зростає ціна Австралійського і Канадського долара. Тому валютні пари канадського і австралійського долара по відношенню до американського, повинні мати досить сильний потенціал до зростання. Кореляція цін на валюти двох країн знаходиться в межах 0,8 і тісно переплітається між собою. Але, крім того, що обидва долара рухаються в одному напрямку, вони його зберігають однаковим і з таким дорогоцінним металом, як золото.

Швейцарський франк

Тісний взаємозв'язок з золотом спостерігається і у Швейцарського франка. Однак причини позитивної кореляції цієї валюти з золотом проявляються в інших ознаках. Незважаючи на те, що ця країна не має в своєму розпорядженні великими родовищами золотої руди, Швейцарський франк частково прив'язаний до золота. Тому в періоди, коли на ринку починається сильна волатильність, попит на дану валюту зростає.

Канадський Долар і "чорне золото"

ціни на нафту також мають величезний вплив на валютні котирування. Що важливо, стосуються вони не лише інвесторів, а й абсолютно весь світ, включаючи виробників і споживачів. У зв'язку з цим залежність цін на валюту від ціни нафти різних марок виявляється більш складною і не володіє такою ж стабільністю, як у випадку з золотом. Канадський долар також відноситься до числа валют, дуже сильно залежать від нафти. Ця країна виробляє набагато більше пального природного матеріалу, ніж здатна сама спожити. Тому головне фінансове напрямок для неї - це експорт нафти. У разі якщо на "чорне золото" падає попит, різко знижується вартість і канадського долара. Трейдери на валютному ринку Форекс, відповідно, також повинні керуватися даним принципом, враховуючи розмір позитивної кореляції до американського долара в розмірі 0,4.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як золото впливає на валютні котирування". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.