Строительство »

Пральна машина не включається?

  1. Пральна машина не реагує на включення
  2. Немає електрики
  3. Несправність мережевого кабелю пральної машини
  4. Чи не працює кнопка включення пральної машини
  5. Несправність фільтра перешкод (ФПС)
  6. Несправність модуля управління
  7. При включенні табло загоряється, але не запускається програма прання
  8. При включенні пральна машинка просто блимає
  9. Рішення проблеми з включенням пральної машини

Ситуація, коли пральна машина не включається, зустрічається досить часто. Причин цьому безліч. Розглянемо найпоширеніші:

Пральна машина не реагує на включення

Тут варіанти можуть бути як самі банальні, так і складні:

Немає електрики

Звичайно, варіант масового відключення ми не розглядаємо. Зараз багато будинків комплектуються вимикачами-автоматами, які при перевантаженні або короткому замиканні вимикаються. Тому перш за все перевірте, в якому становищі у вас вимикач-автомат:

Тому перш за все перевірте, в якому становищі у вас вимикач-автомат:

Всі перемикачі автоматичного вимикача повинні бути вгорі!

Якщо все нормально, і електрику в будинку є, то будемо шукати проблему далі.

УВАГА! Обов'язково відключіть пральну машину від мережі!

Несправність мережевого кабелю пральної машини

Мережевий кабель пральної машини схильний до різних механічних впливів. Іноді буває, що просто провід всередині перегинається, від цього починає сильно грітися і в підсумку згорає. При цьому електрику в пральну машину не надходить. Відповідно, вона не включається.

Оцінити пробою мережевого кабелю можна візуально. У місці пробою буде чорна пляма.

Чи не працює кнопка включення пральної машини

Деякі моделі машин-автоматів відразу подають напругу на кнопку включення. І якщо кнопка вийшла з ладу, то пралка не подаватиме ознак життя. Самостійно діагностувати дану проблему ви, швидше за все, не зможете. Краще викличте майстра!

Несправність фільтра перешкод (ФПС)

Даний вузол гасить електромагнітні хвилі від пральної машини, що викликають перешкоди в іншої техніки, яка може перебувати поруч. Якщо цей фільтр виходить з ладу, то він не пускає струм далі по ланцюгу і машинка не включається.

Якщо цей фільтр виходить з ладу, то він не пускає струм далі по ланцюгу і машинка не включається

Фільтр перешкод (ФПС)

Для діагностики несправності ФПС також краще викликати майстра. Заміна фільтра ФПС - проста операція, і вона не займе багато часу.

Несправність модуля управління

Найскладніша проблема - це поломка модуля управління пральною машиною. У цьому випадку без майстра взагалі ніяк не обійтися, а сам ремонт буде вельми витратним. Як показує наша практика, якщо пральна машина не включається, то проблема в розподільній скриньці виникає в 7-9% випадків звернень за ремонтом.

При включенні табло загоряється, але не запускається програма прання

Часто ця ситуація виникає, якщо в машинці зламана блокування люка завантаження білизни. Спершу потрібно перевірити, чи закрита дверцята люка. Якщо вона закрита, клацання є, але після початку прання мимовільно відбувається розблокування, то як раз і вийшла з ладу система блокування.

Якщо вона закрита, клацання є, але після початку прання мимовільно відбувається розблокування, то як раз і вийшла з ладу система блокування

Блокування люка пральної машини

Найчастіше вона просто змінюється на нову і проблема зникає.

При включенні пральна машинка просто блимає

У 97% випадків винна проводка пральної машинки. Звичайно, може виникнути ситуація, коли СМА довільно блимає лампочками , Але ці ситуації досить рідкісні. У будь-якому випадку, дану поломку може діагностувати тільки досвідчений майстер!

Рішення проблеми з включенням пральної машини

Викликайте нашого майстра в будь-який зручний для вас час. Просто залиште заявку в формі нижче, і ваша проблема з пральною машиною буде усунена протягом 1-2 годин! У майстра з собою тапочки, він прибере все сміття після ремонту і безкоштовно надасть консультацію щодо використання машини! Як показує наша практика, приблизно 87% випадків ремонту можна було б уникнути при грамотній експлуатації пральної машини!