Строительство »

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район | СЬОГОДНІ

 1. Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район 8 червня 2018, 7:28 Переглядів: Самі...
 2. Шукати житло найкраще до початку серпня
 3. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 4. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 5. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 6. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 7. АВТОР:
 8. Орфографічна помилка в тексті:
 9. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 10. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 11. Шукати житло найкраще до початку серпня
 12. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 13. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 14. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 15. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 16. АВТОР:
 17. Орфографічна помилка в тексті:
 18. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 19. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 20. Шукати житло найкраще до початку серпня
 21. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 22. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 23. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 24. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 25. АВТОР:
 26. Орфографічна помилка в тексті:
 27. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 28. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 29. Шукати житло найкраще до початку серпня
 30. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 31. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 32. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 33. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 34. АВТОР:
 35. Орфографічна помилка в тексті:
 36. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 37. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 38. Шукати житло найкраще до початку серпня
 39. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 40. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 41. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 42. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 43. АВТОР:
 44. Орфографічна помилка в тексті:
 45. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 46. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 47. Шукати житло найкраще до початку серпня
 48. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 49. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 50. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 51. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 52. АВТОР:
 53. Орфографічна помилка в тексті:
 54. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 55. Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі
 56. Шукати житло найкраще до початку серпня
 57. Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район
 58. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 59. Лідер по дешевизні - Деснянський район
 60. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
 61. АВТОР:
 62. Орфографічна помилка в тексті:

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зняти квартиру в Києві - де найзручніший і найдешевший район

8 червня 2018, 7:28 Переглядів:

Самі бюджетні варіанти оренди можна знайти в Деснянському районі

Про винаймання житла найкраще подбати до початку серпня, коли виростуть ціни на нерухомість. Фото: Данило Павлов.

Початок літа - це традиційне затишшя на ринку оренди нерухомості. Зате вже в кінці липня і в серпні, коли студенти починають з'їжджатися на навчання і шукати собі житло, знайти хорошу квартиру за прийнятною ціною стає все складніше. Саме в Києві зосередилося безліч великих і престижних вузів, тому щороку до столиці приїздять десятки тисяч абітурієнтів з інших міст. Сайт "Сегодня" розібрався, в якому районі Києва краще шукати квартиру, де житло дешевше, а де доведеться заплатити пристойну суму.

Шукати житло найкраще до початку серпня

Вартість житла в Україні і, зокрема, в Києві стабільно залишається високою. Нещодавно ми писали про те, що, за результатами індексу Numbeo, середня ціна на оренду однокімнатного житла в нашій країні недалеко від центру міста набагато вище, ніж зарплата . В середньому українці отримують 262,3 долара, а ось вартість оренда однушки, згідно з дослідженнями, становить 317 доларів. Природно, мова йде про великі міста, таких як Київ, Харків, Одеса і т.д.

До кінця липня на ринку нерухомості буде затишшя, тому про винаймання житла найкраще задуматися саме зараз, коли можна знайти хороші варіанти за нормальними цінами. Адже в серпні ціни на оренду квартир традиційно підвищуються.

"Найбільш помітний період підняття цін - це серпень. Якщо є така можливість, то краще за все займатися пошуком житла в червні-липні. Просто у багатьох договору оренди на рік і часто буває, що крім сезонності серпень-вересень, накладається ще й час, коли закінчуються договору оренди ", - говорить в коментарі" Сегодня "Едуард Бразас, голова комітету інформаційних технологій Асоціації фахівців з нерухомості України.

Найбільш зручним, але дорогим, називають Голосіївський район

Якщо мова йде про іногородніх студентах, які будуть шукати собі житло, вони навряд чи будуть відштовхуватися від зручності того чи іншого району, тому намагаються оселитися ближче до свого навчального закладу.

Багато вузів в Києві розмістилося в Подільському районі, але через його дорожнечу житло там знімати не по кишені, тому найчастіше студенти обирають для життя дешевший і довколишній Святошинський район.

"Серед студентів найбільшою популярністю користуються райони, наближені до їх навчальним закладам. Тому що найдешевші квартири - це, безумовно, найвіддаленіші райони. Троєщина, Борщагівка, стара Дарниця - такі райони, які віддалені від метро", - говорить Едуард Бразас і додає , що студенти намагаються знайти варіанти ближче до своїх вузам, незважаючи на те, що це виходить дорожче, ніж життя у віддалених районах столиці.

Ріелтор також розповідає, що дуже популярний район зараз - це Голосієво, а також Академмістечко і Святошино. Там знаходяться віддалені станції метро, ​​але райони досить зручні, з добре розвиненою інфраструктурою, тому ціни там вище, ніж на околицях міста з поганими транспортними розв'язками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

До слова, Голосіївський район вважається одним з найдорожчих для життя. У цьому рейтингу цілком очікувано лідирує Печерський район, де за одну кімнату в квартирі доведеться заплатити близько 3 тис. Грн, однокімнатна квартира коштуватиме близько 6 тис. Грн, а дво-, трикімнатні обійдуться приблизно в 15 тис. Грн.

У Голосіївському районі ситуація трохи краще, але знімати там житло теж недешево. Однушка буде коштувати навіть дорожче, ніж в елітному Печерську - 7 тис. Грн, двокімнатна - 12 тис. Грн, а трійка - 15 тис. Грн.

"Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж впали за рік на 31%. Троячки також втратили 11% своєї ціни. Двокімнатні ж навпаки виросли в ціні на 17%", - розповідають аналітики порталу OLX.

Не відстає і Шевченківський район, кімната там стоїть 2750 грн, одиничка - близько 6 тис., А двокімнатна - 10 тис. Грн. Такі ціни тут з-за зручного розташування району та відмінною інфраструктури. Тут багато станцій метро, ​​а сам район називають одним з найзеленіших і комфортних. Правда Шевченківський все одно страждає від постійних заторів, особливо в районі площі Перемоги і однойменного проспекту.

Слідом за цінами йде Дарницький район, незважаючи на те, що він розташувався на лівому березі столиці, де житло істотно дешевше. Однокімнатна квартира тут коштує 7 тис. Грн, двокімнатна - 10 тис. Грн, а трикімнатна - трохи більше 13 тис. Грн.

Лідер по дешевизні - Деснянський район

Солом'янський район зараз найбільш густонаселений в Києві, хоча і площа його досить маленька. Але тут розмістилося вісім великих вузів, наприклад такі як КПІ, НАУ, Національна академія внутрішніх справ і т.д. Через це в районі багато студентів, але експерти відзначають, що особливою популярністю він не користується, а назвати його зручним для життя - досить складно.

"Менш популярні райони - це Солом'янський і Мінський масив, на Нивках старий житловий фонд, але район більш-менш нормальний", - пояснює Бразас.

У Солом'янському районі можна зняти однокімнатну квартиру за 7 тис., Тоді як в сусідньому Святошинському - середня ціна буде близько 6 тис. Грн. Важливо пам'ятати, що Святошинський район - це окраїна міста, через що багато приїжджих з навколишніх населених пунктів зупиняються саме в цьому районі.

Однокімнатна квартира в Оболонському районі буде коштувати близько 6 тис. Грн, а двокімнатна - близько 9 тис. Грн. Такі ціни обумовлені тим, що в районі досить молодий житлофонд, на відміну від решти Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Подільський район називають самим серцем Києва, але знайти там житло - досить проблемно. Справа в тому, що пропозицій в цій частині столиці не так багато, як в інших районах. Середня ціна на однушку майже досягає 7 тис. Грн, а двокімнатна обійдеться в 8 тис. Грн.

Правда, аналітики OLX відзначають, що недорогі двушки можна знайти саме в Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7500 грн. Але основна маса будинків Подільського району була побудована більше сотні років тому, тому там існують проблеми з застарілим житлофондом.

Лівий берег Києва традиційно залишається дешевшим для життя. Наприклад, ціни в Дніпровському районі варіюються від 6 до 8 тис. За одно-, і двокімнатну квартири. Кімнату тут і зовсім можна зняти в середньому за 2700 в місяць.

Найдешевшим виявився Деснянський район. Через відсутність метро тут ціни на оренду і набагато нижче, ніж в інших частинах столиці. Кімната обійдеться близько 2500 грн, одиничка - 5500 грн, а двокімнатну квартиру можна зняти всього за 7 тис. Грн. До слова, недалеко пішли і ціни на оренду трикімнатних, тут такі варіанти можна знайти в районі 8 тис. Грн.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найоптимальнішою ціною", - відзначили в OLX.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про те, як живеться в малогабаритних смарт-квартирах , Площею близько 18 кв. м.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Оренда житла в Києві: який район вибрати". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Іщенко

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ