Строительство »

Оренда житла: вишневий сад за вікном і забезпечені сусіди

Сьогодні на ринку житла пропозицій по оренді багато: можна знайти підходящий варіант по кишені. Про те, чим відрізняється «одиничка» за 13 тисяч рублів в мікрорайоні Первомайському і за 20 тисяч на Лермонтова - читайте в огляді IRK.ru

За 12 тисяч рублів можна орендувати студію на вулиці Шпачек, 12/6. 23 «квадрата» , перший поверх. У квартирі може проживати тільки одна доросла людина, зазначає власник. З меблів і техніки - тільки все найнеобхідніше.

З меблів і техніки - тільки все найнеобхідніше

Квартира на вулиці Шпачек, 12/6

За 13 тисяч рублів здається «двушка» в мікрорайоні Первомайському, 7а. 40 «квадратів» , П'ятий (останній) поверх. Квартира потребує ремонту, який, згідно з оголошенням, можна зробити в рахунок орендної плати. Меблі є, але стара. Підходить для сімей з дітьми.

Квартира в мікрорайоні Первомайському, 7а

За 13,5 тисячі рублів на вулиці Літописця Нита Романова, 15 в ЖК «Еволюція» можна орендувати студію «з євроремонтом». 33 «квадрата» , четвертий поверх. Квартира - «світла, затишна, тепла, з великою утепленій лоджією», частково мебльована. У крокової доступності знаходяться дитячий сад, школа, спортзал, магазини і автобусна зупинка. Відмінний варіант для молодої сім'ї з дітьми.

Квартира на вулиці Літописця Нита Романова, 15

Ще один бюджетний варіант за 13,5 тисячі рублів на місяць: «двушка» в мікрорайоні Приморському, 23. 43 «квадрата» , П'ятий (останній) поверх. Власник пише, що «кімнати роздільні, ремонт зроблений простий, з балконом». Є меблі і техніка. Житло підходить як для сімей з дітьми, так і для студентів.

Квартира в мікрорайоні Приморському, 23

У мікрорайоні Ювілейному, 4 здається «одиничка» за 15 тисяч рублів. 33 «квадрата» , П'ятий (останній) поверх. Як запевняє автор оголошення, квартира в дуже хорошому стані. Житло з усім необхідним здається некурящим російським дівчатам або подружжю на тривалий термін і без домашніх тварин. Встановлена ​​охоронна сигналізація і домофон, проведено інтернет. Світло оплачується додатково по лічильнику - близько 300 рублів на місяць.

За ті ж 15 тисяч рублів на місяць здається «двушка» на Барикад, 171. 47 «квадратів» , перший поверх. Згідно з оголошенням, квартира тепла і затишна, тільки після ремонту. Проживати в ній можуть тільки охайні люди, можна з дітьми. Є меблі і техніка.

Є меблі і техніка

Квартира на Барикад, 171

На Гаврилова, 2 здається «двушка» за 16,5 тисячі рублів. 60 «квадратів» , перший поверх. Квартира «тепла і доглянута, а всі сусіди забезпечені люди», здається в «хорошому стані» зі всіма необхідними меблями і технікою. З вікна можна милуватися вишневим садом, обгородженим парканом. Підходить для сімей з дітьми та студентів.

У мікрорайоні Приморському, 15 можна орендувати «двушку» за 17 тисяч рублів. 37 «квадратів» , третій поверх. Власник пише, що квартира тепла, чиста, світла, доглянута, з великою заскленою лоджією. Житло здається тільки на тривалий термін порядної, не палить сім'ї без тварин. Світло і вода оплачується додатково по лічильнику - близько 700 рублів на місяць.

На Байкальської, 201 здається «двушка» за 18 тисяч рублів. 44 «квадрата» , П'ятий (останній) поверх. Згідно з оголошенням, квартира в відмінному стані, є все для комфортного життя: від меблів і техніки до постільна білизни. Тут можуть проживати тільки некурящі люди без тварин, можна з дітьми.

Квартира на Байкальської, 201

За 20 тисяч рублів здається «одиничка» з видом на Ангару на Лермонтова, 275/11. 32 «квадрата» , Дев'ятий поверх. Будинок новий, а в квартирі свіжий ремонт, зазначає власник квартири. Є все необхідне для проживання. Відмінний варіант для сімей з дітьми.

Квартира на Лермонтова, 275/11

Інформація актуальна на момент публікації.

Фотографії з оголошень з сайту diffrent.ru .