Строительство »

Безкоштовна віртуальна карта з Кешбек: як отримати і як користуватися

  1. Йти в банк не потрібно
  2. Довідка Myfin.by
  3. За залишок на рахунку - теж бонус
  4. Карту неможливо втратити

У Мінську презентували нову віртуальну карту - результат об'єднаних зусиль компаній Velcom, Visa і Банку «Рішення». Отримати її може безкоштовно будь-яка людина клієнт банку. Головні бонуси - зручність відкриття і обслуговування, а також 2% -ний Кешбек на всі покупки в інтернеті. У Мінську презентували нову віртуальну карту - результат об'єднаних зусиль компаній Velcom, Visa і Банку «Рішення»

фото: retail-loyalty.org

Йти в банк не потрібно

Заступник генерального директора по маркетингу, продажів та абонентського обслуговування компанії Velcom Роберт Дашян сам став клієнтом банку-партнера і отримав віртуальну карту.

Віртуальна карта V-banking

- Для цього мені навіть не довелося вийти за межі свого письмового столу, - зізнався він.

Технології дають можливість стати клієнтом банку, з яким людина до цього особисто не співпрацював, не виходячи з дому.

Роберт Дашян, заступник генерального директора з маркетингу, продажів та абонентського обслуговування компанії Velcom.

- Компанія Velcom стала першим гравцем в країні, який в своїй галузі реалізував цю нову технологію, - зазначив Роберт Дашян. - У той же час, технологія доступна абонентам будь-якого оператора Республіки Білорусь.

Щоб здійснити віртуальний платіж, потрібно встановити додаток v-banking і відкрити там віртуальну карту. Відвідувати для цього офіс банку немає необхідності - завдяки Міжбанківської системи ідентифікації (МСІ).

Користувач вказує в формі свої ім'я та прізвище, особистий (ідентифікаційний) номер паспорта, номер телефону. Після цього дані платіжної карти: номер карти, термін дії та захисний код, - будуть відправлені власнику картки.

Довідка Myfin.by

Міжбанківська система ідентифікації (далі - МСІ) - інформаційна система, що дозволяє клієнтам банків - фізичним особам отримувати банківське обслуговування за допомогою цифрових каналів в будь-якому банку Республіки Білорусь у зручний час незалежно від місцезнаходження відділень банку.

Для цього потрібно пройти процедуру ідентифікації в одному з банків, Національний банк, ВАТ «Банк розвитку Республіки Білорусь» або в небанківської кредитно-фінансової організації (далі - банки). Іншими словами, якщо ви отримуєте зарплату на банківську картку, значить, ви вже пройшли процедуру ідентифікації.

За залишок на рахунку - теж бонус

У віртуальній картки є Кешбек: найближчі три місяці її власники будуть гарантовано отримувати 2% зі своїх онлайн-покупок. Правда, це не буде ставитися до платежів в системі ЕРІП , В Білорусі вони безвідсоткові.

- Для всіх інших інтернет-покупок, в тому числі, покупок за межами Республіки Білорусь, Кешбек буде виплачуватися, - запевнив заступник генерального директора з маркетингу, продажів та абонентського обслуговування компанії Velcom.

Власникам віртуальної карти також будуть нараховуватися відсотки по залишках на рахунку - 3% щомісяця.

Ігор Ковальов, регіональний менеджер компанії Visa в Білорусі, Молдові та Азербайджані, звернув увагу:

- Ми втрачаємо звичку стояти в черзі, нам більше не подобається йти або їхати кудись для того, щоб зробити покупки або оплатити наші комунальні послуги. Як споживачі, ми подорожуємо з магазинів, розташованих на вулицях наших міст на інтернет-сайти, платформи, що продають сервіси або товари.

Ігор Ковальов, регіональний менеджер компанії Visa в Білорусі, Молдові та Азербайджані.

Для здійснення цих платежів потрібні платіжні інструменти. У світі зростає попит на інструменти здійснення безготівкових платежів, особливо в тому сегменті, який стосується онлайн-покупок.

Карту неможливо втратити

Голова правління Банку «Рішення» Сергій Будников розповів про переваги такої карти.

По-перше, розраховуватися віртуальної картою безпечно - це гарантує банк.

По-друге, картка не існує фізично, і її не можна втратити.

На випуск віртуальної карти користувач додатка V-banking витратить максимум 5 хвилин, а в майбутньому такий банківський продукт допоможе заощадити своєму власникові силу-силенну часу.

На випуск віртуальної карти користувач додатка V-banking витратить максимум 5 хвилин, а в майбутньому такий банківський продукт допоможе заощадити своєму власникові силу-силенну часу

Сергій Будников, голова правління Банку «Рішення».

- У цьому проекті нас рухали чотири фундаментальні речі, - розповів Сергій Будников. - Це лінь йти кудись і щось робити: ми подумали, що потрібно зробити, щоб банк виявився на відстані витягнутої руки. Це тренд на цифровизацию білоруської економіки. Це речі, якими в нашій країні можна по праву пишатися: об'єднання всіх платежів в ЕРІП, коли ви можете, сидячи вдома за комп'ютером або за мобільним телефоном, зробити необхідні платежі. І, нарешті, Міжбанківська система ідентифікації (МСІ), яка дозволяє клієнту одного разу відзначившись в банку отримувати дистанційні послуги інших банків.

У найближчому майбутньому віртуальна карта стане ще функціональніша, запевнили учасників прес-конференції. До кінця року її власникам нададуть нові можливості, в тому числі ще не представлені в Білорусі.

Фото: надане організаторами прес-конференції

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter