Строительство »

антон Вінер | Записи з міткою антон Вінер | Антикварний магазин "Сочі-колекціонер": LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

  1. А тоді в дитинстві не замислювалися про спортивну кар'єру?
  2. В якому плані?
  3. А яким чином відбулася зміна пріоритетів?
  4. І в чому це виражається?
  5. У своїй діяльності ви керуєтеся установкою на здоровий спосіб життя, отриманої в дитинстві?
  6. В одному зі своїх інтерв'ю ви сказали, що «успіх у бізнесі залежить від того, наскільки правильно ти...
  7. Успіх в бізнесі багато в чому визначає команда, «королівська свита». Які принципи ви використовуєте...
  8. Аксіома, що поєднувати улюблену справу і сімейне життя часом непросто. Ви батько двох синів, люблячий...
  9. Раз вже ми заговорили про сім'ю: як складаються ваші відносини з синами?
  10. І останнє: ви б хотіли себе реалізувати ще в чомусь?

"Зрозуміти істинний шлях нескладно, важче йому слідувати. ..."

Зрозуміти істинний шлях нескладно, важче йому слідувати

"..Є такий олімпійський принцип - подолати себе, щоб стати першим. Найбільша удача й успіх приходять через це подолання ..."

"... Якщо ви проаналізуєте життя найуспішніших і найвпливовіших людей, то побачите, що всі вони пройшли через випробування. І чим серйозніше ці випробування для них були, тим вагомішим був їхній успіх - це взаємопов'язані речі. Я закликаю і себе, і тих людей, що оточують мене, ні в якому разі не тікати від проблем, а вміти їх вирішувати і не переживати, коли відбуваються події, які нами не заплановані або НЕ очікувані ... "

"... Мама -удівітельний людина, яка любить усіх, і в кожному, незалежно від поведінки, бачить позитивні сторони .."

================================================== ==

У ньому відчувається «олімпійський» характер - він завжди налаштований перемагати. І девіз у нього чемпіонський: «Подолай себе!».

А тоді в дитинстві не замислювалися про спортивну кар'єру?

У моїй родині було негласне правило: ти можеш пропустити заняття в школі, можеш не виконати домашнє завдання, але на тренуванні бути зобов'язаний. Ніяких поблажок, все строго і справедливо. Постійні заняття спортом служили своєрідною індульгенцією в школі, тому що вчителі розуміли, що я не валяю дурня, а весь час перебуваю в спортзалі. Спочатку моїми спортивними пріоритетами було плавання і теніс, але одного разу мені здалося, що я можу спробувати себе в легкій атлетиці. Це рішення, я вважаю, було вирішальним для мене ..

В якому плані?

Я став бігати на великі і середні дистанції, доводилося пробігати і марафонські відстані. Це дуже великі навантаження і, повірте, саме в цей час я знайшов найголовніше якість, з яким весь час йшов по життю - силу волі. Коли, пробігши 10 кілометрів, ти розумієш, що це тільки половина і попереду ще стільки ж, змусити себе рухатися далі не так-то просто. Так, поступово переступаючи через «не хочу» і «не можу», я і ріс. Але стати професійним спортсменом, чесно кажучи, не хотів. Я готувався до тренерської роботи, провчився кілька років у фізкультурному інституті. Далі моє студентство тривало за кордоном. Таким чином, хоча олімпійської кар'єри я не зробив, саме спорт допомагав мені йти по життю.

А яким чином відбулася зміна пріоритетів?

Навчаючись в Америці, я часто розмовляв зі своїми друзями в Москві. Вже тоді вони почали активно займатися підприємництвом. Мене бентежило те, що вони щосили займаються справами, тоді як мені доводиться вчитися і сидіти, склавши руки. Тому я вирішив кинути навчання в Америці і повернутися в Москву. Про це шкодую досі. Чому? Батьки дали мені тоді реальний шанс, який я не використав. Юнацького віку властиві максималізм і надмірна самовпевненість. З рожевими мріями про перспективи свого бізнесу я прилетів в столицю, де зрозумів, що гроші заробляються зовсім не просто, і не все, що ти заробляєш, залишається у тебе. Я пройшов багато злетів і падінь, перш ніж усвідомив важливу істину: завжди треба прислухатися до старших. Вони завжди мудріше тебе, і чим раніше ти почнеш слухати їх, тим раніше прийде до тебе успіх. Як не крути, з висоти років все бачиться по-іншому, і важко сказати, щоб чекало б мене, якщо б я тоді залишився за кордоном.
Антон, найвідомішим вашим проектом є мережа соляріїв «Сан і Сіті». Однак такий енергійний чоловік, як ви, не може довго займатися однією справою.
Проект «Сан і Сіті» існує 10 років. Сьогодні у нас 10 клубів, через які в місяць проходить 24 тисячі осіб. Я вважаю, що такої кількості соляріїв в рамках одного проекту цілком достатньо для підтримки оптимального рівня обслуговування. Для мене завжди було важливо не кількість, а якість. І як і раніше ми тримаємо високу планку сервісу - від підбору персоналу до оснащення сучасною технікою для засмаги. Наші гості давно вже стали нашими друзями, ми стежимо за їх кар'єрою і з радістю відзначаємо, що дуже часто у наших відвідувачів справи йдуть в гору. Як це б дивно не звучало, але мені здається, що відвідування солярію і кар'єрне зростання взаємопов'язані.

І в чому це виражається?

Засмага не обмежується зміною кольору шкіри. Сонячна енергія необхідна для життя. Це дуже актуально для нашої нерозпещеної сонцем країни. Москва в цьому плані не виняток. Вулична сірість, похмуре небо, шалений темп життя неминуче призводять до стресу. Разом із засмагою людина отримує задоволення і здоров'я, звичайно, якщо не зловживати ультрафіолетом. А здорова людина - це красивий і впевнений в собі людина, що не може не відбитися на його методах роботи, метою, ставлення до себе і до світу. Як показують наші спостереження, саме у таких людей справи складаються добре.
Як відомо, сьогодні у вас з'явилися і інші пріоритети в бізнесі.
Ми постійно займаємося моніторингом споживчого ринку на предмет надання нових послуг. Припустимо, і 10 років тому були солярії. Але які! В яких було кілька апаратів без всяких перегородок, роздягалень, масажу, бару, басейну. Людина просто приходив, отримував дозу ультрафіолету і йшов назад. Ми ж зробили з солярію студії засмаги, де людина отримує заряд здоров'я і краси, де можна відпочивати всією сім'єю.
Подібної ж концепції ми дотримуємося і в новому нашому проекті - мережі ресторанів «Урюк-кафе». Ідея з'явилася, як зазвичай, спонтанно: як-то раз з друзями на природі смажили шашлики і з'ясували, що куплене нами м'ясо завезено з Нової Зеландії! Ви не бачите в цьому чогось неприродного? У Росії ми знайшли дуже якісне курдючное м'ясо і готуємо його нашим клієнтам. Всі страви в «урюк», що називається, з-під ножа, готуються на очах відвідувачів. Ми запрошуємо з Азії майстрів східної кухні. До того ж всі продукти у нас виключно російського виробництва, що знижує кінцеву вартість страви. «Урюк-кафе», як і солярії «Сан і Сіті», вважається доступним місцем, що для нас дуже цінно: ми орієнтуємося на демократичність, на залучення нових клієнтів. Ніколи не прагнув увійти в історію як великий ресторатор, але дуже хочеться, щоб тебе знали як людину, яка може дуже смачно нагодувати. Але найважливіше - ми всюди прагнемо, щоб наш клієнт відчував себе максимально комфортно, проводив час з користю для здоров'я.

У своїй діяльності ви керуєтеся установкою на здоровий спосіб життя, отриманої в дитинстві?

Так, в моїй родині не можна було по-іншому. Я вважаю, що моя справа - справа здорового способу життя. Засмагати, відвідувати салони краси, правильно харчуватися і відпочивати - це шлях до здоров'я. Тому в іншому нашому напрямку - девелопменті - ми сповідуємо те ж саме, реалізуючи принцип максимального комфорту для наших клієнтів.
Існує думка, що займатися девелопментом може кожен. Але, як і скрізь, труднощів у цій сфері чимало. В нашій команді працюють професіонали високого рівня, однак одна справа їх зібрати в одному місці, а інше - об'єднати, запалити спільною ідеєю, координувати їх дії. Мені здається, у мене це виходить. Наше завдання - будувати гарні доступні будинку з максимально зручним плануванням, де знайдеться місце для кожного члена сім'ї. В першу чергу, ми орієнтуємося на місце розташування майбутнього селища, враховуємо екологічні фактори. Найважливіше значення для нас також має дизайн заміського селища - з безлічі схем вибирається максимально зручна і приваблива. Ми хочемо своєю роботою створити якусь подобу візитної картки сучасного Підмосков'я - чистого, затишного, але в той же час з розвиненою інфраструктурою, з хорошими дорогами. Послідовно реалізуючи нашу установку на здоровий спосіб життя, ми будуємо спортивні комплекси, де жителі селища зможуть займатися практично всіма видами спорту, а також позасмагати, покупатися в басейні, відвідати масажиста. Ми не забули про дітей - в проектах передбачені спеціальні майданчики і приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, а також дитячі садки. Сьогодні ми реалізуємо декілька таких проектів, всі вони знаходяться за межею міста.

В одному зі своїх інтерв'ю ви сказали, що «успіх у бізнесі залежить від того, наскільки правильно ти пройшов кар'єрний ріст». Що це означає?

У суспільстві побутує думка, що діти успішних батьків неминуче повторюють їх успіх. Я не згоден з цим стереотипом. Складно домогтися справжнього успіху, почавши кар'єру з посади віце-президента великого банку. Тому я вважаю, що перш ніж керувати, треба самому побути підлеглим. Ця думка не нова; як відомо, того ж принципу дотримувався Наполеон. Свою кар'єру я почав з посади звичайного клерка - за невелику зарплату я працював в банку, поетапно проходячи через послідовні підвищення. Досвід можна отримати тільки таким шляхом. Я дам одну пораду: якщо ви хочете домогтися успіху, не намагайтеся відразу стати керівником, почніть з нуля і дійдіть до самого верху. Тільки в цьому випадку ви через практику отримаєте необхідні знання.

Успіх в бізнесі багато в чому визначає команда, «королівська свита». Які принципи ви використовуєте в управлінні колективом?

В цьому плані я «нетрадиційний» начальник, не вдаюся до адміністративно-командних засобів управління. Для мене важливий дух однодумності, це найважливіший фактор розуміння в команді. Правильне рішення керівника, на мій погляд, має грунтуватися на думці всіх членів колективу. У нашій компанії відносини будуються на довірі, кожне рішення може довго обговорюватися. Мені завжди можна зателефонувати, зайти в кабінет; мене можна, врешті-решт, покритикувати, я навіть подякую людини за критику і ніколи не ображуся на нього.

Аксіома, що поєднувати улюблену справу і сімейне життя часом непросто. Ви батько двох синів, люблячий чоловік і успішний бізнесмен. Як вам це вдається?

Кар'єру і особисте життя поєднувати можна тільки за однієї умови: необхідно надати своїй половинці можливості для самореалізації. Що це означає? Якщо ваша дружина, крім суто домашніх справ, буде займатися цікавою для себе справою, ваш шлюбний союз буде міцним. Моя дружина Юлія сьогодні по темпу роботи не відстає від мене - вона веде бухгалтерію 12-ти підприємств. А починала вона як звичайний продавець. Незважаючи на обопільну завантаженість, завжди ми знаходимо час для наших синів. У плані роботи у нас повне взаєморозуміння.

Раз вже ми заговорили про сім'ю: як складаються ваші відносини з синами?

Моя мама якось зовсім точно помітила, що наші діти - зовсім з іншого покоління. Нас виховували інакше, багато в чому вирішували за нас. Тому я вважаю, що нав'язувати свою думку дітям - неправильно, треба дати їм можливість вільного вибору.
Людина, що відбулася - це сума з двох складових: робота плюс сім'я. Кожні вихідні ми проводимо виключно з дітьми, ходимо в театр, цирк, просто гуляємо. Мої сини займаються спортом, у них свій розклад. Роблять вони це з великим задоволенням. Принцип нашої сім'ї: в здоровому тілі - здоровий дух. Якщо людина здорова, у нього і думки будуть світлими. Ось так ми намагаємося виховувати дітей.

І останнє: ви б хотіли себе реалізувати ще в чомусь?

З дитинства я мріяв будувати будинки. Тепер ця мрія здійснюється. Тому я ставлюся до девелопменту не як до бізнесу, а як до творчості. Мені подобається працювати з провідними світовими архітекторами, брати участь в проектуванні, представляти, як все це буде виглядати. Мене часто запитують: «Антон, чому ми не будуємо прості об'єкти, це ж дешевше»? Моя відповідь завжди один: гроші йдуть, а архітектура залишається на століття. Упевнений, що скоро вигляд нашої великої країни повинен змінитися за рахунок суперцікаві, красивих архітектурних об'єктів, до яких я, якщо Бог дасть, буду мати пряме відношення.

А тоді в дитинстві не замислювалися про спортивну кар'єру?
В якому плані?
А яким чином відбулася зміна пріоритетів?
І в чому це виражається?
У своїй діяльності ви керуєтеся установкою на здоровий спосіб життя, отриманої в дитинстві?
Раз вже ми заговорили про сім'ю: як складаються ваші відносини з синами?
І останнє: ви б хотіли себе реалізувати ще в чомусь?
А тоді в дитинстві не замислювалися про спортивну кар'єру?
В якому плані?
А яким чином відбулася зміна пріоритетів?