Строительство »

Mobile-review.com Десять причин не купувати смартфони на Windows Phone

 1. Причина перша - ціна питання, чи неоптимальний співвідношення ціна / якість
 2. Причина №2. Флагман кожні кілька місяців - обман покупців
 3. Причина №3. Підтримка Windows Phone - як Microsoft «любить» своїх клієнтів
 4. Причина №4. Вторинний ринок - купите хтось мій Windows Phone
 5. Причина №5. Додаткові програми і їх функціональність
 6. Причина №6. Додаткові аксесуари - крокоміри, розумні годинник і так далі
 7. Причина №7. Телефон, планшет і комп'ютер - кращий браузер
 8. Причина №8. Зв'язка планшет і телефон - зручність єдиного середовища
 9. Причина №9. Гарантійне обслуговування - купили смартфон? Дякую і допобачення
 10. Причина №10. Переходь на зелений! Як Microsoft довела крутість Windows Phone
 11. ПОСИЛАННЯ по темі

Описувати переваги продуктів і платформ, на них побудованих, вміє кожен виробник - так, якщо перечитувати обіцянки за останні п'ять років, створюється враження, що потужність наших смартфонів повинна бути вже казкової, якість фотографій - обігнати звичайні дзеркальні камери, а ті, хто мають ці чудо-інструментами, - піднятися в здібностях над оточуючими. Але цього не відбувається, і причина полягає в малому - компанії зазвичай говорять одне і те ж про кожен продукт, який не привносячи значних інновацій. Щорічних проривів на ринку не відбувається, тільки еволюційний розвиток.

Ця стаття є першою в циклі «Десять причин не купувати ...», в нього спочатку увійдуть матеріали про платформи, операційні системи, наступним буде Android, потім iOS. Після цього ми пройдемося по конкретним виробникам - Samsung, Sony, Nokia і іншим. Завдання таких матеріалів - показати найболючіші точки для платформ, виробників і те, що може не сподобатися вам як покупцям, змусити вас багато разів подумати, перш ніж віддати свої гроші. Хтось вважатиме це антирекламою, втім, так воно і є - адже ці десять причин показують найгірше, що є в тому чи іншому явище, то, про що не говорять, і те, що не рекламують. Для першого і пілотного матеріалу вибір припав на Windows Phone, причина дуже проста - велика кількість реклами і маркетингових обіцянок, мале знання про реальні недоліки системи і про те, чого чекати в майбутньому. Говорячи начистоту, цей матеріал набагато простіше написати, ніж для будь-якої іншої платформи, так як тут недоліки очевидні і вони не є, як правило, зворотним боком переваг системи, як в iOS або Android.

Коментуйте цей матеріал, діліться їм в соціальних мережах, обговорюйте зі своїми колегами і друзями. Чим активніше ви будете, тим більше шансів, що окремі причини не купувати Windows Phone зникнуть, так як в Microsoft задумаються над ними. Поїхали.

Причина перша - ціна питання, чи неоптимальний співвідношення ціна / якість

Виробників телефонів на Windows Phone не так багато, можна сказати, що це одна компанія - Nokia. Нещодавно її придбав Microsoft, операція завершиться в найближчі тижні, і можна сміливо говорити, що виробник Windows Phone і продуктів на цій системі - це одне і те ж обличчя. Приблизно як і Apple, який виробляє як операційну систему, так і залізо на ній. На жаль, на цьому схожість закінчується - в Microsoft купили збиткову компанію, яка втрачає продажу з кварталу в квартал по причині того, що ніхто не хотів робити Windows Phone. Від цих смартфонів послідовно відмовилися такі виробники як Samsung, Sony, HTC та інші. В даний момент Microsoft пропонує величезні бюджети, щоб ці виробники представили хоча б один Windows Phone смартфон і створили враження, що Microsoft не один просуває власну платформу. І тут саме час запитати, яке це має відношення до вам і покупці вами телефону?

Відповідь очевидна - найбезпосередніший. Мільярди доларів, які витрачаються на Nokia, на підтримку Windows Phone, на рекламу тощо, вони не виникають з повітря, це гроші, закладені у вартість продуктів. Це ваші гроші, які ви платите за невміння Microsoft створити конкурентне платформу, яка була б популярною і не вимагала постійних дотацій.

Давайте розглянемо звичайну ситуацію, яка далека від часткою світового ринку, положення компаній і їх витрат на рекламу. Ви приходите в магазин, маючи в кишені 30 000 рублів, і починаєте вибирати собі смартфон - ви можете дозволити купити будь-який апарат за ці гроші - iPhone, Galaxy або щось інше. Але продавець вас переконує, і дуже наполегливо, купити флагман на Windows Phone (про флагмани дивіться причину №2). Зрештою, його доводи здаються вам переконливими, яскравий корпус Lumia - привабливим, і ви, щасливий, йдіть з покупкою додому. Як правило, більшість покупців нічого не знають про Lumia, про можливості Windows Phone і вибирають апарат виходячи з рекомендацій. Більше половини всіх покупців Lumia в Росії переходять на них з старих кнопкових апаратів.

Більше половини всіх покупців Lumia в Росії переходять на них з старих кнопкових апаратів

Купуючи Lumia, ви в перший раз оплатили чужі рахунки і нездатність Microsoft / Nokia вибудувати робочий, конкурентний бізнес. Продавець, який описав вам всі переваги смартфона, отримує за продаж максимальний бонус - жодна велика компанія не платить продавцям так багато, як Nokia / Microsoft. Розмір бонусу залежить від свіжості моделі, від того, де ви її купуєте, але він завжди максимальний. На жаль, покупців Windows Phone дуже небагато, цим обумовлений величезний, надмірний бонус, і ви як покупець оплачуєте його.

Але також це викликає до життя те, що називається наступним дисконтированием ціни - моделі на Windows Phone стрімко дешевшають. Приблизно в два рази швидше, ніж такі на Android, а вартість того ж iPhone останнього покоління протягом року не змінюється в магазинах.

Щоб не бути голослівним, наведу в приклад декілька моделей Nokia Lumia, кожна з яких постійно дешевшала. І потім ми порівняємо, як швидко дешевшали апарати інших компаній. Так як в Росії дві федеральних мережі, Зв'язковий і Евросеть, контролюють понад 70 відсотків усіх продажів смартфонів і телефонів, ми беремо за точку відліку ціни в їхніх роздрібних магазинах. Це ціни без урахування будь-яких знижок, акцій і тому подібного. Тобто ціна, яка встановилася на тривалий термін.

21 листопада в Росії почалися продажі Lumia 1520 - флагмана компанії, вартість - 29 990 рублів. Через два з невеликим місяці ціна в фірмовому магазині Nokia стала 24 990 рублів, той же рівень цін у партнерів, хоча деякі взяли більше, ніж інші, відчайдушно намагаються її продати швидше (23 741 рубль в Мегафон).

Разом модель подешевшала на 5 000 рублів або на 17 відсотків.

Ще один флагман компанії - модель Lumia 1020 - надійшла в продаж в Росії 21 жовтня за ціною 26 990 рублів, через менш ніж три місяці, після двох падінь ціни і затоварення всіх каналів, вартість на рівні 19 990 рублів. Разом модель подешевшала на 7 000 рублів або на 26 відсотків.

Давайте подивимося на флагмани минулого, щоб усвідомити, як змінювалися ціни на них. Наприклад, 22 липня 2013 року в Росії з великою помпою почали продавати Lumia 925. Ціна пристрою - 24 990 рублів. Сьогодні його віддають в фірмовому магазині компанії по 17 990 рублів, але, наприклад, Зв'язковий, який брав досить багато цих телефонів, віддає їх по 14 570 рублів, так як був у відчаї продати.

Сьогодні його віддають в фірмовому магазині компанії по 17 990 рублів, але, наприклад, Зв'язковий, який брав досить багато цих телефонів, віддає їх по 14 570 рублів, так як був у відчаї продати

Разом модель подешевшала на 10 420 рублів або на 42 відсотки. Мабуть, такого рекордного падіння ціни для флагманів в Росії не спостерігалося. Можна продовжувати показувати і по інших моделях, як падають ціни на Lumia, але все приблизно в одному ключі - це самі швидко дешевшають апарати на ринку. Розумним підходом при покупці таких телефонів стає простий трюк - почекати 3 місяці до першого падіння вартості і потім взяти їх, заощадивши 15-20 відсотків ціни. Хочете заощадити більше? Зачекайте півроку і візьміть їх зі знижкою в 30-45 відсотків.

Зворотний бік медалі полягає в тому, що на вторинному ринку продати Nokia Lumia за гроші, які можна порівняти з їх первісною вартістю, неможливо. Свіжа Lumia моментально втрачає в ціні 25-30 відсотків, а ось старий апарат можна продати через півроку за ціну менше половини від вартості, і то доведеться дуже постаратися. Порівнюючи з ситуацією для iPhone, ми бачимо сумну картину - там ціна на пристрій тримається протягом року.

Давайте порівняємо зміна ціни для флагманів Nokia з таким для Galaxy S4, який є другим за значимістю та обсягом продажів в Росії серед нових смартфонів в 2013-2014 роках. Спеціально обмовлюся, що ціни наводяться для федеральних мереж, таких як Евросеть і Зв'язковий, так само як і вище, ціни на Lumia бралися тільки для них, не враховувалися пропозиції сірого ринку, які можуть бути помітно нижче.

Galaxy S4 i9500 16GB Ціна, рублі Зміна ціни у відсотках до початкової вартості 26 квітня 2013 року 29990 0 червень 2013 року 26990 10 серпень 2013 року 24990 17 жовтень 2013 року 23990 20 грудень 2013 року 21990 27 січень 2014 року 19990 33 Source: Mobile Research Group

Майже за 10 місяців вартість Galaxy S4 змінилася на третину, тобто на 33 відсотки. Порівнюючи швидкість здешевлення, наприклад, з Lumia 1020 яка подешевшала на 26 відсотків менше ніж через три місяці, ми отримаємо дуже показовий результат. Зокрема, можна сказати точно, що Galaxy S4 впав в ціні в середині грудня на 27 відсотків початкової вартості. Це дає нам 7 місяців проти 2.5 для Lumia 1020 - разом швидкість зниження вартість SGS4 в 2.5 рази менше.

Сподіваюся, проста математика буде доступна шанувальникам Lumia, які несамовито намагалися довести, що Galaxy S4, як і інші продукти Samsung, дешевшають так само швидко, як і Lumia. Це не так. Більш того, при великих обсягах продажів Galaxy S4 і наявності його на всіх полицях в країні швидкість його здешевлення, в теорії, повинна бути більше. Втім, як і те, що Samsung самостійно постійно знижує ціни, дотримуючись цієї стратегії у всіх країнах світу (війна в ритейлі в 2012 році навколо Galaxy S3 - це, скоріше, виняток).

Вище не йдеться про те, що якийсь продукт краще або гірше - тут наводяться викладки, що показують, наскільки швидко продукти дешевшають в Росії. Причина обвального падіння цін на Lumia очевидна - немає попиту на ці продукти, особливо у високому ціновому сегменті, вони просто не продаються в достатніх кількостях. Як результат, партнери компанії починають продавати їх в мінус, щоб не спалювати гроші і не займати місце на полицях. Причому це роблять навіть партнери, які отримують додаткові гроші за підтримку Windows Phone, як МТС.

Нормальним рівнем падіння ціни за 10 місяців в Росії є 32-33 відсотка вартості від рівня в 30 000 рублів - наприклад, так змінювалася ціна на HTC One, Sony Xperia Z1 і ряд інших флагманів. Рівень зниження вартості на продукти лінійки Lumia інший - вони дешевшають швидше.

У сухому залишку - купуючи Windows Phone / Lumia, ви отримуєте на руки стрімко дешевшає продукт, оплачуєте зусилля продавця, рекламну кампанію Nokia / Microsoft і невміння створити збалансовану пропозицію. Ця пропозиція поза ринком, що і доведено падінням вартості цих продуктів. Це проста математика.

Причина №2. Флагман кожні кілька місяців - обман покупців

На кожен товар є свій купець. Це правило знає будь-який виробник і кожна торговельна мережа. Яким би не був продукт, його куплять в невеликих кількостях гарантовано. Для Windows Phone це означає, що за відсутності стабільного попиту треба випускати якомога більше моделей з мінімальними змінами, щоб за допомогою маркетингу і реклами залучати до них увагу і створювати ті самі гарантовані продажу. Це пояснює, чому протягом року в лінійці Lumia ми спостерігаємо відразу кілька флагманів - кожен з них нахвалюють як найкращий, щоб через кілька місяців забути про нього і звеличувати наступну модель. Ніхто з виробників смартфонів не створює такої конкуренції власним моделям - у Samsung є дві лінійки ключових продуктів Galaxy і Galaxy Note, у Apple це завжди модель з індексом s.

З точки зору покупця дуже прикро заплатити 30 тисяч рублів за новітній апарат, а через три місяці дізнатися, що він зовсім не був найкрутішим на планеті, а заодно і подешевшав. Шах і мат - подвійний удар. Якщо для вас важливо бути впевненим, що ви купуєте телефон на довгий термін і він буде актуальним ще довго, а вас не засміють, що у вас «застаріла» модель, то Windows Phone точно не для вас. Кожні три-чотири місяці флагман лінійки Lumia змінюється і про старих моделях забувають. Велика кількість реклами не дає забути, що в даний момент ключова модель для ринку Lumia така-то. Ніхто з великих компаній не може собі дозволити так чинити зі своїми клієнтами - ні на одному ринку, де пристрій може коштувати так дорого. Це означає стріляти собі в ноги, ніж в Nokia / Microsoft успішно і займаються.

Купуючи Windows Phone, ви оплачуєте зусилля продавців, рекламу, але також і те, щоб протягом декількох місяців ваш новенький флагман перетворився в мотлох в очах оточуючих. Він буде працювати точно так само і мати ті ж функції, але сприйматися стане як «застарілий». Це питання морального старіння, яке провокує сам виробник.

Причина №3. Підтримка Windows Phone - як Microsoft «любить» своїх клієнтів

Для смартфонів, та й будь-якої електроніки, на перший план виходить оновлення програмного забезпечення, воно дозволяє домогтися нових функцій, нових вражень на досить старому залозі. В цьому плані ідеальним виглядає підхід Apple - протягом трьох років пристрій отримує оновлення ОС, збільшується його функціональність, можливості. Для Android це менші терміни, які поступово збільшуються до 1.5-2 років.

Кажуть, що історія не вчить нас нічому і ми забуваємо її уроки. Однак давайте згадаємо, як в компанії Microsoft послідовно «любили» своїх клієнтів і давали їм поновлення пристроїв, які люди купували за великі гроші. Якщо згадати Windows Mobile, який існував ще до появи Windows Phone, то покупцям цієї ОС і пристроїв на ній ніхто не обіцяв переходу на Windows Phone. Це було цілком справедливо, так як в Microsoft вирішили почати життя з чистого аркуша.

З виходом Windows Phone 7 в Microsoft гарантували підтримку оновлень в майбутніх апаратах і навіть дали WP7.5 для деяких з них. Але ось перехід на Windows Phone 8 був неможливий, і всі, хто витратив свої гроші на флагмани і моделі середнього сегмента, несподівано опинилися з відносно новими, але нескінченно застарілими моделями. Як втішливий приз в Microsoft намалювали для цих страждальців екранчик, як в WP8. Але нічого, крім екранчика, не дали, ніяких нових функцій.

На жаль, в ДНК Microsoft прописана аж ніяк не турбота про своїх користувачів, а необхідність заробляти на них гроші. Тому від компанії можна очікувати, що в будь-який момент вона припинить оновлювати «старі» апарати, змінить код ОС і припинить підтримку старих пристроїв - не дасть для них оновлень. Однією з причин для Microsoft не дати поновлення до WP8 на старі пристрої став не технічне питання, в теорії це можна було зробити. Причина полягала в тому, що таке оновлення могло дати приріст продажів і в компанії розраховували на нього, щоб показати інтерес до платформи.

Попереду у нас вихід Windows Phone 9, в якій знову переглянута концепція операційної системи. Ті, хто купує сьогодні Windows Phone, повинні змиритися з тим, що ймовірність, що вас залишать за бортом прогресу, велика. Це нормальна поведінка для Microsoft, компанія надходила так вже кілька разів, значить, надійде і знову - це їй сходить з рук.

Причина №4. Вторинний ринок - купите хтось мій Windows Phone

Всі покупці діляться на тих, хто вважає свої гроші, і тих, хто цього не робить. Ця причина буде цікава для перших, придатних розумно до своїх витрат. Зазвичай через рік або два можна продати свій б / у телефон і виручити за нього якісь гроші, які покриють частково вартість нової покупки. Це нормальна поведінка для багатьох покупців, їм не потрібен старий телефон, який буде припадати пилом на полиці.

У разі Windows Phone є кілька проблем - перші дві описані на початку тексту - це швидке здешевлення нових моделей, а також вихід нових апаратів кожні кілька місяців. Всі разом створює ефект того, що ваша «застаріла» модель через рік не варто і половини вартості від того, що заплатили ви. Але що ще гірше, її практично неможливо продати, так як пропозиція на ринку перевищує попит в десятки разів. У підсумку ви продаєте її за копійки або кладете на полицю, так як продати просто не можете. Зворотна ситуація з iPhone, його можна продати досить вигідно і через рік, нехай і з помітною знижкою. Для Android-смартфонів все залежить від моделі, але їх також можна продати, чого не можна сказати про Windows Phone - вони на вторинному ринку не котируються. Купуєте Lumia - розраховуйте на те, що залишитеся з нею назавжди.

Причина №5. Додаткові програми і їх функціональність

Платформа Windows Phone є молодий, вона з'явилася пізніше, ніж iOS, і дещо пізніше, ніж Android. В силу того, що вона не є пріоритетною ні для кого з розробників програмного забезпечення, тут ігри та програми з'являються з затримкою. Для Microsoft було важливо показати будь-яку ціну, що Windows Phone нітрохи не гірше інших платформ, і тому розробникам платили за адаптацію своїх програм. Але при цьому ніхто не обумовлював того, щоб їх функціональність була такою ж, як на iOS / Android. Як результат, програми з однаковими іменами, від одних і тих же розробників мають досить різний функціонал - на Windows Phone він біднішими.

Якщо на iOS / Android можна знайти десятки програм для однієї функції і на будь-який смак, то на Windows Phone - від сили одну. Більш того, довгий час на платформі не було навіть Instagram, що змусило Microsoft промотувати сторонню програму.

У сухому Залишки - можливо, что вам не потрібен смартфон, так як вині корістуєтеся стороннімі програмами и вам вистача того, что є в телефоні спочатку. Тоді ця причина точно не для вас. Альо если ви любите играть, вівчаті Нові програми и отрімуваті возможности, Які Ранее були недоступні, то Windows Phone точно не для вас. Ніяких проривів і яскравих додатків на цій платформі не виникає, вони приходять на iOS і Android. Тут же - тільки спроба наздогнати їх, і то, спроба наздогнати кількістю, а аж ніяк не якістю.

Спеціально не став зупинятися на конкретних прикладах, вони не так важливі. Просто Windows Phone не може поки похвалитися великим числом якісних додатків. А ті, що є, помітно дорожче аналогів на інших платформах.

Причина №6. Додаткові аксесуари - крокоміри, розумні годинник і так далі

До кінця 2013 року на ринку майже не було розумних аксесуарів, які б працювали з платформою Windows Phone. Рахунок йшов на одиниці, всього було до десятка таких аксесуарів, і до того ж, не найпопулярніших. Можливо, що купуючи телефон Lumia, ви усвідомлюєте, що ніколи і нічого до нього більше не купите, крім чохла. Тоді ця причина на вас ніяк не вплине. Але для тих, хто іноді хоче пробувати щось нове, займається спортом або досліджує можливості сучасних пристроїв, це стане серйозною перешкодою.

Всі нові моделі розумних шагомеров, ваг, годин, погодних станцій і тому подібного виходять за замовчуванням з підтримкою iOS / Android. Для того, щоб знайти підтримку Windows Phone, треба буде докласти зусиль. Причому функціональність додатків на цій платформі помітно бідніше, нові можливості з'являються пізніше. Сучасний світ важко уявити без таких розумних пристроїв, але для Windows Phone цей світ закритий, і для вас, якщо ви вибираєте цю платформу.

Причина №7. Телефон, планшет і комп'ютер - кращий браузер

Смартфон є однією зі складових сучасного світу - у сучасної людини є комп'ютер, можливо планшет. Ідея Microsoft полягає в тому, що на всіх пристроях у вас одні й ті ж, максимально схожі додатки, один досвід їх використання. На жаль, ця ідея дещо застаріла у виконанні від Microsoft, так як сервіси компанії не користуються популярністю.

Більшість споживачів Windows Phone вибирають в якості пошуку аж ніяк не Bing, а пошук Google. Тобто, люди руками заходять в настройки, щоб вибрати інший пошук. Це один з показників того, наскільки популярні зусилля Microsoft і її сервіси.

Одним з найбільш популярних браузерів на планеті є Chrome, в Росії він явний лідер, дивіться статистику від Liveinternet.

Одним з найбільш популярних браузерів на планеті є Chrome, в Росії він явний лідер, дивіться статистику від Liveinternet

Більша частина життя сучасної людини відбувається в браузері - на телефоні, планшеті, комп'ютері. На жаль, Google Chrome для Windows Phone не існує, і більш того, в Google не збираються його створювати. Втім, ви можете безкоштовно завантажити ось таку програму-обманку і жартувати над друзями, що у вас є браузер Chrome на Windows Phone.

Взяти її можна ось тут .

Або спробувати щастя, і заплативши один долар, переконатися в тому, що браузера Chrome для WP8 все-таки не існує і вас нахабно обдурили. Зробити це можна ось тут .

Зробити це можна  ось тут

Синхронізація закладок, паролів тощо, доступні в Chrome, не працюватимуть на Windows Phone. Ви втрачаєте в зручності використання, отримуєте доступ до не кращим технологіям, зокрема, пошуку Bing, який нецікавий в Росії і не користується популярністю. Зате можна виділитися і бути не як усі - коли ваші друзі будуть знаходити потрібну інформацію і комфортно працювати, ви будете не як всі. Можливо, це ваша мета. Наприклад, я вважаю за краще вибирати найкраще з того, що є на ринку. А ви? Про вас не знаю, але особливого вибору в браузерах у вас на Windows Phone все одно не буде.

Причина №8. Зв'язка планшет і телефон - зручність єдиного середовища

Для тих, хто зі старих часів любить збирати техніку однієї марки, так як вона відмінно працює в єдиній зв'язці, очевидним виглядає покупка Windows-планшета і Lumia. Все-таки обидва пристрої працюють на платформі від Windows, і значить, забезпечують єдність усіх можливостей, програм і тому подібного.

Наприклад, ви, завантаживши програму на свій телефон, можете потім встановити її на планшет, просто зайшовши в магазин додатків. Синхронізація облікових записів відбувається на льоту, єдиний підхід в UI і тому подібні приємні дрібниці. Стоп. Здається, я описую iPad / iPhone, смартфони та планшети на Android. Так, точно, адже на Windows Phone немає таких можливостей для єдиного простору роботи як на телефоні, так і планшеті - це дуже різні продукти, вам завжди треба уточнювати, планшет на якому процесорі і ОС ви купуєте (ARM або повноцінний Windows 8, а не WinRT). Але, в будь-якому випадку, продукти Microsoft погано сумісні між собою і не дають особливого уявлення про те, як можна працювати комфортно в єдиному середовищі. Вони виросли з різних коренів, і, по суті, це три різних операційних системи - Windows 8, Windows RT, Windows Phone. Дрібниця, але ви зможете стати експертом відразу в трьох напрямках, витративши трохи свого особистого часу на вивчення кожної з систем і того, як вони сполучаються між собою. Системним адміністратором не станете, але зможете допомогти іншим людям, які з якоїсь причини обзавелися таким дивним зоопарком пристроїв.

Причина №9. Гарантійне обслуговування - купили смартфон? Дякую і допобачення

Коли людина купує щось з техніки, він в останню чергу замислюється про те, що вона зламається. Ну, правда, хто буде думати про погане в момент, коли набуває собі нову іграшку? Про погане думати не хочеться.

На жаль, якість гарантійного обслуговування - це бич для всіх без винятку виробників, на ньому економлять, і нещадно. Почути страшні історії про вимотаних нервах, години, проведені на експертизах, і таке інше можна в безлічі джерел. Але для Windows Phone ці історії набувають особливого забарвлення. На відміну від інших компаній, в Nokia сильно економлять на гарантійному обслуговуванні, економлять максимально і всюди. Це означає, що в невеликих регіональних містах ви не зможете отримати якісного обслуговування, його там просто немає - в 2013 році компанія максимально скоротила мережу сервісних центрів. Але є й інший вимір проблеми - навіть існуючі сервісні центри неохоче ремонтують апарати по гарантії, вважаючи за краще отримувати живі гроші з споживача, тобто переводять все в площину негарантійних випадків. Причина? Їм теж хочеться їсти, а в Nokia їм не платять досить добре.

Зазвичай покупці Lumia залишаються один на один зі своїми проблемами, і тому в мережі з'являється так багато популярних статей про те, як перемогти непрацюючу камеру, шиплячий мікрофон, або як воювати з сервісним центром за право відремонтувати апарат по гарантії. Упевнений, що вміння домагатися істини в боротьбі з сервісним центром незамінне, і тому, купуючи Lumia, ви отримаєте реальний шанс наростити це якість в собі. Дуже рекомендую, особливо тим, хто має багато часу.

Також натякаю, що непрацюючий в роумінгу мобільний інтернет, довільний переклад годин або інші дрібні недоліки такими не вважаються. Наші люди в булочну на таксі не їздять!

Причина №10. Переходь на зелений! Як Microsoft довела крутість Windows Phone

Хто краще, ніж сам творець Windows Phone, може довести перспективи платформи і її успішність? Віру в її світле майбутнє і те, що вам як покупцям просто необхідно її купувати? На жаль, в Microsoft / Nokia не надто вірять у перспективи Windows Phone і тому вже почали виконувати запасний план Б, щоб не залишитися біля розбитого корита. Під планом Б розуміється випуск під маркою Nokia звичайних і недорогих Android-смартфонів, перший з яких, Nokia X A110, з'явиться в продажу в березні 2014 року. Упевнений, що це найкращий доказ того, що Android вже переміг Windows Phone, і в Microsoft / Nokia це мовчки визнали, випускаючи такий продукт. Можна мільйон разів говорити про прихильність власній платформі, але якщо вона не користується попитом, популярністю, то треба щось робити. Що роблять в Nokia / Microsoft, ви бачите - переходять на Android. Можливо, що це знак і вам також треба йти в цьому напрямку. Але вирішувати, як зазвичай, вам. Ми тільки привели 10 причин, чому Windows Phone може бути поганий для вас.

Ми тільки привели 10 причин, чому Windows Phone може бути поганий для вас

PS Видихніть, подумайте, зберіть факти. І після цього коментуйте! Заодно розкажіть всім про цей матеріал, можливо, люди навколо вас дотримуються іншої точки зору - обговоріть з ними десять причин.

ПОСИЛАННЯ по темі

Поділитися:

Ми в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:


Є, что Додати?! Пишіть ... [email protected]

9. Гарантійне обслуговування - купили смартфон?
І тут саме час запитати, яке це має відношення до вам і покупці вами телефону?
Хочете заощадити більше?
А ви?
9. Гарантійне обслуговування - купили смартфон?
Ну, правда, хто буде думати про погане в момент, коли набуває собі нову іграшку?
Причина?
Віру в її світле майбутнє і те, що вам як покупцям просто необхідно її купувати?