Строительство »

CommFort 5.30: всі види зв'язку в домашній або корпоративної мережі

компанія КоммФорт Софтваре оголосила про випуск CommFort 5.30, нової версії своєї клієнт-серверної програми для листування, голосового спілкування і відеозв'язку по локальній мережі і Інтернету. Версія 5.30 надає користувачам нові можливості - наприклад, збереження історії листування в загальних каналах, управління настройками клієнта з сервера і заміну системних повідомлень на варіанти, створені адміністратором.

Будучи багатофункціональним інструментом для зв'язку по Інтернету і локальної мережі, CommFort широко використовується в держустановах, компаніях і домашніх мережах Росії, СНД, Європи і США. Основні функції програми - це текстовий чат з повноцінною канальної архітектурою, дошка оголошень, високоякісна аудіо-та відеозв'язок, відеоконференції з підтримкою до 32 учасників і швидка передача файлів.

Що стосується змін і доповнень до нової версії, CommFort 5.30 пропонує три нові функції. Дві з них призначені для корпоративних мереж: це віддалене управління настройками клієнта з сервера і збереження історії всіх повідомлень каналу. Остання буде особливо корисна при вході в загальні канали, так як нові учасники зможуть прочитати попередні повідомлення за кілька днів і таким чином дізнатися, про що йшла мова раніше. Що стосується змін і доповнень до нової версії, CommFort 5

Ще одна нова функція являє собою можливість заміни однотипних системних повідомлень на інші варіанти (наскільки вистачить фантазії у адміністратора). Безперечно, спілкування в будинкових мережах значно пожвавиться, якщо системні повідомлення стануть дотепними, несподіваними або будуть пов'язані зі злободенною тематикою. Повідомлення на заміну беруться зі списку, складеного адміністратором каналу.

Крім цього, CommFort 5.30 значно зручніше у використанні завдяки невеликим, але численним поліпшень інтерфейсу. Наприклад, функція пошуку по вмісту каналу дозволяє швидко і легко знайти необхідну інформацію серед безлічі повідомлень, а при спробі переходу на сумнівний сайт CommFort видає відповідне попередження. Також була додана підтримка багаторядкових спливаючих повідомлень і анімація тільки вони з'являться.

Програма CommFort 5.30 сумісна з Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7. Клієнтська частина програми безкоштовна, серверна частина доступна в декількох варіантах в залежності від кількості дозволених підключень і додаткових функцій. Вартість ліцензії - від 1990 р. Для завантаження доступна безкоштовна пробна версія серверної частини (3,0 МБ).