Строительство »

В Україні з'явився новий вид банківських рахунків

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. Орфографічна помилка в тексті:

21 грудня 2017, 1:45 Переглядів: 21 грудня 2017, 1:45 Переглядів:   Фото: Юлія Березовська / прес-центр НБУ

Фото: Юлія Березовська / прес-центр НБУ.

В Україні вперше введений новий вид рахунків - рахунки умовного зберігання (ескроу) і визначено ескроу-агент.

Про це йдеться на сайті НБУ.

"У зв'язку зі змінами в законодавстві України, пов'язаними з введенням нового виду рахунків - рахунки умовного зберігання (ескроу), Національний банк розробив порядок відкриття банками таких рахунків", - йдеться в повідомленні.

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку України від 18.12.2017 № 133 "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зокрема цим документом врегульовані такі питання: визначено порядок відкриття і закриття рахунків умовного зберігання, встановлений перелік документів, клієнт подає в банк при відкритті ескроу, визначено виключний перелік операцій, які можна здійснювати за рахунком умовного зберігання, надано право нерезидентам - інвесторам відкривати ескроу для перерахування коштів бенефіціарам.

А також визначено порядок відкриття поточного рахунку типу "Н" представництву донорської організації, звернення стягнення на предмет обтяження, яким є майнові права на грошові кошти, що знаходяться на банківському рахунку, шляхом договірного списання за платіжною вимогою обтяжувача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Дана постанова набирає чинності з 21 грудня 2017 року.

Ескроу-рахунок - спеціальний умовний рахунок, на якому враховуються майно, документи або грошові кошти до настання певних обставин чи виконання певних зобов'язань.

Нагадаємо, після посилення вимог до аудиторам банків , Міністерство фінансів України, Національний банк (НБУ), Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) та Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг підписали меморандум про впровадження єдиної системи фінансової звітності.

З 2018 року всі українські підприємства повинні вести бухоблік і складати фінансову звітність з урахуванням європейських правил . А саме, подавати так званий "звіт про управління" - документ, що містить не тільки фінансову інформацію, а й інші дані, що характеризують поточний стан і перспективи розвитку компанії. Щоб показати основні ризики і невизначеності в діяльності підприємства. Цієї долі зможуть уникнути тільки мікро- і малі підприємства.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні запустили новий вид банківських рахунків". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ