Строительство »

Пам'ятник Андрію Тарковському, Василю Шукшину і Геннадію Шпалікова

Пам'ятник Андрію Тарковському, Василю Шукшину і Геннадію Шпалікова роботи скульптора Олексія Благовестнова і незвичайний, і абсолютно органічний. Неначе троє вчорашніх студентів ВДІКу зайшли відвідати свою alma mater і ненадовго зупинилися на сходинках. Напевно, таке могло траплятися, бо всіх їх пов'язувала багаторічна щира дружба. Тим часом, кожен з них був найяскравішої фігурою у вітчизняному кінематографі, кожен став віхою в історії російського мистецтва. Пам'ятник Андрію Тарковському, Василю Шукшину і Геннадію Шпалікова роботи скульптора Олексія Благовестнова і незвичайний, і абсолютно органічний

Син геніального поета Срібного віку Арсенія таковский Андрій приніс в досить заштамповано радянське кіно свою найвищу ерудицію, глибоке філософське осмислення світу.

Уродженець алтайського села Сростки Василь Шукшин оспівував простого російського селянина, він вірив в очищувальну і цілющу силу російського села. До речі, довгий час він прожив на півночі Москви: спочатку на проїзді Русанова в Свіблово, а потім на вулиці Бочкова в Останкінському районі.

За сценаріями Геннадія Шпалікова зняті знамениті «Я крокую по Москві» і «Я родом з дитинства».

А зараз всі троє першими зустрічають абітурієнтів знаменитого ВНЗ, нагадуючи про найвищому призначення кінематографіста.

Пам'ятник відкрито: у 2009 р

  1. Від м. Ботанічний сад: пішки 1100 м. Або на автобусі № 154 та на маршрутному таксі № 154м до ост. ВДІК (2 зупинки), а також на автобусах №№ 33 і 603 і на маршрутному таксі № 333м до ост. «Готель" Байкал "» (1 зупинка)
  2. Від м. ВДНХ і ст. монорельса «Виставковий центр»: на автобусі № 154 та на маршрутному таксі № 154м до ост. ВДІК (5 зупинок), а також на автобусі № 33 і на маршрутному таксі № 333м до ост. «Готель" Байкал "» (6 зупинок), на тролейбусі № 48 до зуп. ВДІК (8 зупинок)
  3. Від м. Олексіївська (13 зупинок), м. Ризька, Ризького вокзалу, пл. Ризька (Ленінградське напрямок) і Ржевська (Курське і Смоленське напрямок) (16 зупинок): на тролейбусі № 48 до зуп. ВДІК
  4. Від м. Владикіно: на автобусі № 154 та на маршрутному таксі № 154м до ост. ВДІК (11 зупинок), а також на автобусі № 33 і на маршрутному таксі № 333м до ост. «Готель" Байкал "» (10 зупинок)
  5. Від ст. монорельса «Вулиця Сергія Ейзенштейна»: пішки 800 м. або на автобусі № 154 та на маршрутному таксі № 154м до ост. ВДІК (2 зупинки)
  6. Від пл. Яуза (Ярославське напрямок): на автобусі № 603 до зуп. «Готель" Байкал "» (9 зупинок)
  7. Від пл. Окружна (Савеловское напрямок) (13 зупинок) і пл. Ховріно (Ленінградське напрямок) (29 зупинок): на автобусі № 154 та на маршрутному таксі № 154м до ост. ВДІК