Строительство »

Заборона в'їзду в Україну - порушників штрафуватимуть

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. Орфографічна помилка в тексті:

27 лютого 2018, 12:56 Переглядів: 27 лютого 2018, 12:56 Переглядів:   Фото: Управління ДМС в Запорізькій області

Фото: Управління ДМС в Запорізькій області.

Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким іноземці будуть штрафуватися і за порушення заборони в'їзду в Україну , І за непокору прикордонникам, і за перебування в країні за недійсними чи простроченими документами.

Депутати підтримали в другому читанні законопроект про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та деяких інших законів щодо забезпечення прикордонної безпеки держави.

Глава комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, який представляв законопроект, пояснив, що тепер прикордонники отримають більше можливостей у протидії порушникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У документі нагадується, що багато іноземців часто ігнорують заборону в'їзду в Україну, тому цей закон повинен вирішити цю проблему. Тепер за порушення заборони в'їзду в країну особа буде оштрафовано 100-300 неоподатковуваними мінімумами доходів громадян.

За непокору українському прикордоннику, іноземець отримає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз - від п'яти до 10 мінімумів). Якщо таке правопорушення зробить група осіб - штраф від 100 до 300 (зараз - 10-20 мінімумів).

Порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через її територію складуть 100-300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз - від 30 до 50 мінімумів). Таке ж збільшення штрафів передбачено і за недотримання іноземцями встановленого порядку реєстрації або за проживання в Україні за недійсними чи простроченими документами, а також за порушення встановленого терміну перебування в Україні, які встановлені на пункті пропуску через державний кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Якщо буде здійснена спроба перетину кордону поза пунктом пропуску без документів або підробленим, то людина заплатить за це від 200 до 500 мінімумів (зараз 100-200).

Також в Кодексі з'явилися зміни в частині порядку в'їзду / виїзду в зону АТО. Особи, які спробують перетнути лінію розмежування поза КПВВ без документів або дозволу на прохід, каратимуть штрафом від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів.

Органи Державної прикордонної служби України будуть уповноважені розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням заборони в'їзду в країну, порушенням правил перетину кордону, а також в'їзду в район АТО і виїзду звідти.

Нагадаємо, з 1 січня на прикордонних пунктах пропуску в Україні почав діяти режим біометричного контролю для громадян 71 держави, які в'їжджають в Україну.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Рада ввела штрафи за порушення заборони в'їзду в Україну: що тепер чекає іноземців". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ