Строительство »

Дорожні обмеження у вихідні 25-26 серпня. Що перекриють і як об'їхати

  1. Закриття станцій метро
  2. напівмарафон
  3. "Спаська вежа"
  4. Будівництво будинків, доріг і метро
  5. інженерні роботи

Цими вихідними в столиці буде заборонено рух деякими станцій метро, ​​проведуть напівмарафон, а також продовжать будівництво доріг і розв'язок, прокладку і ремонт інженерних мереж. Про всі обмеження для автомобілістів в ці вихідні - в матеріалі порталу Москва 24. Цими вихідними в столиці буде заборонено рух деякими станцій метро, ​​проведуть напівмарафон, а також продовжать будівництво доріг і розв'язок, прокладку і ремонт інженерних мереж

Фото: портал Москва 24 / Роман Васильєв

Закриття станцій метро

Зовсім скоро для пасажирів відкриються сім нових станцій Солнцевський лінії метро, ​​але для того, щоб підключити їх до діючої системи, в суботу, 25 серпня, для пасажирів закриють ділянку Солнцевський лінії від "Шелепіха" до "Раменок". Станція "Шелепіха" буде працювати тільки для поїздок по ділянці Великій Кільцевій лінії і пересадок на МЦК, а "Парк Перемоги" буде працювати тільки для поїздок по Арбатсько-Покровської лінії метро.

Для пасажирів будуть запущені безкоштовні автобуси "КМ" з зупинками у тимчасово закритих станцій. Також на "Петровському парку", "Діловому центрі", "Кутузовському", "Шелепіха", "Парку Перемоги", "Раменках", "Ломоносовському проспекті" і "Мінської" в цей день будуть чергувати інспектори Центру забезпечення мобільності пасажирів столичної підземки. У звичайному режимі метро відновить роботу 26 серпня о 05:30 ранку.

напівмарафон

transport.mos.ru

Кілька вулиць у столиці перекриють у зв'язку з проведенням напівмарафону "Лужники" 26 серпня. З 07:00 до 13:30 можна буде проїхати по Новодівичому, Лужнецкой, Москворецкая і Пречистенською набережних, вулицями Лужники, Лановик, Болотна і Раушской, Великому Устьінскій, Кримському і шлюзових мостам, Фалєєвська провулку, Дербеневской, Софійській і Кремлівської набережних.

"Спаська вежа"

transport.mos.ru

Рух транспорту по центральних вулицях столиці обмежили на час проведення фестивалю "Спаська вежа". З сьомої ранку 23 серпня до шести ранку 3 вересня не можна буде проїхати від Старої площі по вулиці Іллінка до Червоної площі і Василівського Узвозу на рівні Кремлівській набережній. Крім цього, буде заблокований проїзд по Варварка від Старої площі до Москворецкая вулиці, по Москворецкая на рівні однойменної набережної, Великому Москворецкая мосту, а також Москворецкая і Кремлівської набережних.

Будівництво будинків, доріг і метро

Фото: transport.mos.ru

До 15 лютого 2019 року в зв'язку з будівництвом транспортної розв'язки на перетині МКАД і Бесединского шосе частково обмежений з'їзд з селища Бесіди на МКАД (21-й кілометр, зовнішня сторона). Також по 30 вересня частково буде зайнято проїжджу частину мосту Бесіди-Братєєво (в'їзд в Москву з естакади).

Фото: transport.mos.ru

На Середньому міжнародному провулку будується житловий комплекс, в силу цих причин ділянку провулка від перетину з Міжнародної вулицею до будинку №17 / 1 по Міжнародної вулиці потрібно буде об'їхати, скориставшись провулком біля сусіднього бізнес-центру.

Фото: transport.mos.ru


Також в зв'язку з будівництвом будівлі до 29 серпня частково перекрита одна смуга Пресненського Валу в районі володіння №21 (ділянка №1 на схемі).

Фото: transport.mos.ru

22-й кілометр дублера Калузького шосе в бік центру доведеться об'їхати по основній трасі. Будівельні роботи триватимуть до 30 жовтня.

Фото: transport.mos.ru

Крім того, в зв'язку з будівництвом ділянки Кожуховського лінії метро до 1 грудня повністю перекрита ділянка проїзду Ентузіастів під Дангауеровскім шляхопроводом. Об'їхати закриту ділянку можна по шосе Ентузіастів, розвернувшись на естакаді на авіамоторні вулиці.

Фото: transport.mos.ru

До 31 серпня складніше проїхати по одній смузі на ділянці Дмитровського шосе - від будинку №65 до будинку №71. Це пов'язано з будівництвом Люблінсько-Дмитрівській лінії метрополітену.

Фото: transport.mos.ru

Будівництво пішохідного моста від станції метро "Технопарк" також обмежить рух на проспекті Андропова від будинку №8, будова №2 до будинку №10а, включаючи одну смугу дублера.

інженерні роботи

transport.mos.ru

З 22 серпня по 15 жовтня на вулиці Червоних Зір йде реконструкція інженерних мереж. У зв'язку з цим обмежено рух на одній смузі від перетину з Гвардійської вулицею до будинку №10. Таке ж обмеження діє на вулиці Івана Франка від перетину з Полонської вулицею до будинку 26, корпус 1.

transport.mos.ru

З 25 серпня по 30 листопада введуть дорожні обмеження на заході Москви. На Істрінському вулиці від будинку №8, корпус 1 до будинку №10, корпус 1 обмежать рух на одній смузі. Для автомобілістів тимчасово розширять проїжджу частину. Також одну смугу частково займуть на дублера Рубльовського шосе в районі будинку №10, корпус 1 по Істрінському вулиці. А на Малогвардейской біля будинку №4, будова 1 перекриють одну смугу з організацією пріоритетного права проїзду.

transport.mos.ru

З 26 серпня по 30 жовтня введуть обмеження на авіамоторні вулиці. Рух на одній смузі обмежать в районі будинку №8, будова 1, в районі перетину з Красноказарменной вулицею і в районі перетину з шосе Ентузіастів. Тут теж проводитимуть інженерні роботи.